Rankiniai įrankiai

Perkamiausi

Rankiniai įrankiai 

 • Kniedikliai
  Kniedikliai

  Nepriklausomai nuo to, kokioje pramonės, gamybos srityje dirbate ar kokiais rankdarbiais užsiimate, tikėtina, kad be kniedžių – nepraeina joks rimtesnis darbas. Kniedikliai yra be galo praktiškas ir naudingas įrankis, su kuriuo palengvės jūsų ūkio arba profesionalūs darbai. Diurablis parduotuvėje galite internetu įsigyti aukštos klasės, profesionalų vertinamų rankinių kniediklių, kurie paspartins darbą bei padarys procesus efektyvesniais.

  Prekių kataloge yra daugybė skirtingų įtaisų, tarp kurių yra PROLINE, KING ir daugybė kitų.

  Kniedikliai ir jų tipai

  Dar prieš porą dešimtmečių pasirinkimas šioje kategorijoje būtų lengvesnis. Dabartinėje rinkoje yra daug skirtingų opcijų ir skirtingų kniedijimui pritaikytų kniediklių, kuriuos galite įsigyti. Pasirinkimas labiausiai priklauso nuo to, kokio dydžio kniedės bus naudojamos kaip tvirtinimo detalės. Mažesnio skersmens kniedėms paprastai pakanka ir pigiau kainuojančio, kuklesnio įrankio pajėgumų. Mažesnio skersmens kniedes dažniausiai naudoja mėgėjai ir DIY projektais namuose užsiimantys žmonės, tad tokie kniedikliai (2,4mm-3,2mm) yra patys paprasčiausi.

  Jeigu norite profesionalesnio ir labiau kokybiško įrankio, atkreipkite dėmesį ir į jo konstrukciją. Veržlėmis, kniedėms ar kitoms detalėms tvirtinti reikia ir kokybiškai bei patikimai surinkto įrankio. Atkreipkite dėmesį į tai, iš kokių medžiagų jis pagamintas. Plieninė rankena – puikus indikatorius, kad su šiuo kniedikliu galėsite dirbti ilgai ir sėkmingai.

  Dirbantiems pramoniniu arba labai rimtu lygiu jau reikia ir atitinkamo lygio kniedijimo įrangos. Paprastai aukščiausios klasės kniedikliai turi keičiamas detales ir komponentus.

  Kokia informacija svarbi renkantis kniediklį internetu?

  Nepamirškite, kad Diurablis turi net keletą parduotuvių įvairiuose Lietuvos miestuose, tad pirkėjai visuomet gali atvykti ir prekes užsakyti ir/ar apžiūrėti vietoje. Perkantiems internetu svarbu žinoti ne tik, kuris įrankis yra parduodamas žemesne kaina, tačiau ir technines savybes. Laimei, kad Diurablis rūpinasi jūsų pasirinkimo kokybe ir dėl to, prie kiekvieno kniediklio, jam skirtame prekės puslapyje yra informacinė skiltis – „Plačiau apie prekę“. Joje jūs galite rasti svarbiausią techninę informaciją apie tą kniediklį, kuris jus domina.

  Pirmas svarbus punktas, į kurį reikia atkreipti dėmesį – su kokiomis kniedėmis įrankis yra tinkamas dirbti. Paprastai tai nurodoma jau pavadinime (pvz., Kniediklis 2,4-4,8mm), bet tai rasite ir pačiame prekės aprašyme. Jame dar ir detaliau gali būti įvardinti tie kniedžių matmenys, su kuriomis galite dirbti. Labai svarbu pro akis nepraleisti ir to, su kokiomis kniedėmis yra tinkamas naudoti jus dominantis įrankis. Kniedės gali būti gaminamos iš kelių rūšių plieno, aliuminio bei kai kurių kitų metalų. Įsitikinkite ar įrankis tiks jūsų tvirtinimo detalių tipui.

  Prie platesnės informacijos dar rasite ir kitas aktualias kniediklio savybes, kaip pvz., neslidžios rankenos, traukimo mechanizmas, didelis ilgis ir kita. Kai kurie kniedikliai parduodami ir rinkinyje. Jeigu norite sužinoti, ką tiksliai gausite rinkinyje, tą informaciją taip pat rasite prie mūsų jau minėtos informacijos.

  Kaip pirkti internetu?

  Jeigu Diurablis prekių kataloge radote tokį kniediklį, kuris tinka jūsų poreikiams, spauskite mygtuką „į krepšelį“, kad pridėtumėte prekes į krepšelį ir galėtumėte pereiti prie atsiskaitymo. Galite susikurti paskyrą, kad matytumėte savo užsakymų istoriją ir gautumėte naujienlaiškius arba pirkti nesiregistravę. Suveskite pristatymui reikalingą informaciją ir pasirinkite vieną iš daugelio patogių būdų atsiskaityti. Už kniediklį bei visas kitas prekes galite sumokėti per internetinę bankininkystę, grynaisiais pinigais kasoje arba padarę pavedimą banke rankiniu būdu.

  Kniedikliams taip pat gali būti taikoma ir akcija. Jeigu pamatysite nukainotą prekę, drąsiai dėkite ją į krepšelį ir pirkite pigiau nei įprasta kaina!

 • Vamzdžių pjovikliai, lankstytuvai
  Vamzdžių pjovikliai, lankstytuvai

  Šioje kategorijoje rasite vamzdžių žirkles, pjaustiklius ir lankstytuvus. Vamzdžių žirklės, pjaustikliai ir/ar lankstytuvai yra tie įrankiai, kuriuos savo darbe dažniausiai naudoja santechnikai. Nepriklausomai nuo to ar esate profesionalas, ar ieškote patikimos valcavimo įrangos bei rankinių įrankių darbui su vamzdžiais, internetu turbūt nerasite vietos, kur būtų geresnė kaina ir platesnis patikimos produkcijos asortimentas.

  Paspaudę ant jus sudominusios prekės, galėsite paskaityti detalią informaciją apie jos technines savybes bei kitus parametrus. Vamzdžių žirklės ir pjovikliai – naudingas įrankis, kuris turi būti pasirinktas tinkamai. Mūsų asortimente yra profesionalų mėgiama įranga ir priedai, kuriuos sėkmingai naudoja meistrai ir santechnikai visoje Lietuvoje, o taip pat ir įmonės. Nepamirškite, kad įrankiams gali būti taikoma ir akcija, tad pamatę, kad žirklės, pjovikliai ar lankstytuvai vamzdžiams kainuoja pigiau nei įprastai, nedvejokite pasinaudoti tokiu pasiūlymu.

 • Dildės, galąstuvai
  Dildės, galąstuvai
 • Plaktukai/kotai
  Plaktukai/kotai
 • Kirviai/kotai
  Kirviai/kotai

  Jeigu ieškote kokybiško kirvio – užsukote ten, kur reikia. Diurablis internetinėje parduotuvėje prekiaujame labai įvairiais rankiniais įrankiais, tarp kurių yra ir ne vienas kirvis jūsų profesionaliam arba mėgėjiškam darbui.

  Kaip pasirinkti geriausią kirvį internetu?

  Pirmas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį – kirvio lengvumas. Naudojimo metu jis visuomet yra rankomis, naudojamas su jėga ir atliekant gana plačius mostus, todėl reikia, kad jis būtų kaip įmanoma lengvesnis. Nors papildomas svoris, veikiamas traukos jėgos, gali smarkiau kirsti į skaldomas malkas ar kitą daiktą, tačiau mėgėjams arba per daug kirvio nenaudojantiems asmenims skaldymui ar kitoms užduotims atlikti pakaks ir lengvesnio kirvio. Bendrą įrankio svorį labai sumažina ergonomiški sprendimai, tokie kaip, pvz., rankena iš stiklo pluošto.

  Paspaudę ant kirvio mūsų prekių kataloge galėsite pamatyti svarbiausią informaciją apie patį įrankį. Pasižiūrėkite, koks jo svoris, ilgis, kokia technologija panaudota gaminant kotą (rankeną) ir pačius ašmenis. Kaina – taip pat svarbi, tačiau, jeigu labai geras kirvis kainuoja kiek daugiau – tikrai verta sumokėti papildomai, kad įrenginys maksimaliai išpildytų keliamus lūkesčius.

  Taip pat apgalvokite, kokiais tikslais bus naudojamas kirvis. Ar bus skaldomos malkos, ar vešitės jį į stovyklavietes, iškylas? O gal norite įrankio, su kurio nukirstumėte kalėdinę eglutę? Kad ir koks tikslas, gali skirtis tas įrankio tipas, kuris tinka geriausiai.

  Pavyzdžiui, kelionėms ir išvykoms reikia kuo lengvesnio ir smulkesnio kirvio, na, o stambesnių malkų skaldymui bei medžių kirtimui jau norėtųsi svaresnio bei rimčiau atrodančio kirvio.

  Jeigu kyla klausimų dėl pirkimo internetu, juos galite užduoti mūsų komandai. Rašykite elektroninius laiškus, skambinkite telefonu arba susisiekite per Skype. 

 • Laužtuvai
  Laužtuvai

  Laužtuvas yra labai svarbus ir universalus įrankis atliekant sudėtingesnius darbus. Jį dažniausiai pritaikome remonte, statybose arba griovimo darbuose, tačiau laužtuvai tikrai nėra apriboti vien šiomis užduočių sritimis. Mūsų prekių kataloge yra metaliniai laužtuvai, kurie skirti mėgėjams ir profesionalams. Kokybiški įrankiai padės užduotis atlikti tinkamai, atkabinti detales, padaryti reikiamą tarpą, atlenkti kokį nors elementą ar padaryti kitą darbą. Pirkdami internetu, iš parduotuvės Diurablis – tikrai neprašausite. Mūsų klientai gali džiaugtis patrauklia kaina, greitu pristatymu visoje Lietuvoje ir kokybiškomis prekėmis. Paspauskite ant įrankio prekių kataloge, sužinokite svarbiausias jo technines charakteristikas ir pigiau įsigykite būtent tai, ko reikia.

 • Sukimo įrankiai
  Sukimo įrankiai
 • Kabiamušiai
  Kabiamušiai

  Reikalingi kabiamušiai ar viniamušiai? Šie įrankiai turi ganėtinai platų panaudojimo spektrą. Dažniausiai juos sutiksime sandėliuose, pakrovimo ir iškrovimo vietose, gamyklose, prie reklaminių stendų bei logistikos įmonėse. Kaip ir sako pats pavadinimas, kabiamušis yra skirtas kabėms, o viniamušis – vinims. Tarp šių prekių rasite pistoletus-segtuvus, kurie iš tiesų ir yra kabiamušiai bei viniamušiai. Internetu dabar pirkti labai patogu. Mūsų elektroninėje parduotuvėje jums net nereikia registracijos, kad įsigytumėte reikalingą įrankį savo darbui. Pirkite rankinius įrankius bene pigiau nei bet kur kitur, pasinaudokite akcija, kada ji taikoma ir džiaukitės puikiomis prekėmis patrauklia kaina.

 • Šepečiai metaliniai
  Šepečiai metaliniai

  Darbo eigoje ir po jo svarbu ne tik organizuotas įrankių išdėstymas, tačiau ir tvarka bei švara po darbo arba darbo įrankių priežiūra. Diurablis elektroninėje parduotuvėje yra įvairūs metaliniai, plieniniai, vieliniai šepečiai, kurie skirti ne įprastam dulkių ar šiukšlių valymui, tačiau ir vamzdynų, kampų ar net elektros kontaktų valymui. Tokie šepečiai, kokius galite įsigyti čia, internetu, gali būti naudojami korozijos šalinimui ar net lengvam paviršiaus apdorojimui. Prie kiekvieno šepečio yra ir po truputėlį informacijos apie pačią prekę – jos techniniai duomenys. Ši informacija leidžia priimti geresnį sprendimą prieš perkant ir pasirinkti ne tik šepetį, kurio kaina – mažiausia ar pirkti pigiau, bet su akcija, tačiau tikrai rasti tinkamiausią, kokybiškiausią ir ilgiausiai tarnausiantį šepetį.

 • Dozavimo pistoletai
  Dozavimo pistoletai

  Norint tinkamai atlikti statybos, įrengimo, remonto ar apdailos darbus, retai kada apsieinama bei montažinių putų (makroflekso) ar silikono. Šios medžiagos naudojamos įvairioms angoms užsandarinti arba apsaugoti nuo drėgmės ir kitų aplinkos poveikių. Tačiau tam, kad pavyktų šias medžiagas užtepti ten, kur reikia, būtini dozavimo pistoletai, kurie leidžia tiksliai, preciziškai ir paprastai išleisti tinkamą putų ar silikono kiekį. Pistoletai arba purkštuvai būna įvairiausių tipų, tad iš katalogo galėsite išsirinkti geriausią. Jie skiriasi savo ilgiu, medžiagomis ir kitais parametrais. Pirkdami purkštuvą internetu iš Diurablis elektroninės parduotuvės net neprivalote užsiregistruoti (nors tik užsiregistravę klientai vienoje vietoje mato savo užsakymų istoriją). Įsigykite geriausius įrankius patrauklia kaina arba pigiau nei įprastai bei pasinaudokite akcija, kai ji yra taikoma.

 • Peiliai, geležtės
  Peiliai, geležtės
 • Replės, gnybtuvai
  Replės, gnybtuvai

  Kategorijoje replės gnybtuvai rasite pačių įvairiausių šios kategorijos įrankių, skirtų profesionalaus darbo ar net mėgėjiško hobio užduotims atlikti. Diurablis – internetinė, profesionalių įrankių bei darbui skirtų prekių parduotuvė, kurioje yra labai platus įvairių prekių asortimentas. Tarp jų rasite ir daug replių bei panašių įrankių. Asortimentas tikrai platus. Štai, kokių replių, gnybtuvų ir kitų prekių šioje kategorijoje galite rasti:

  ·        Elektrikų replės

  ·        Replės ilgomis žiaunomis

  ·        Vamzdinės

  ·        Replės žiedams (suspaudimui/išplėtimui)

  ·        Antgalių presavimo

  ·        Nužievinimo

  ·        Replės – žnyplės

  ·        Specialios bei universalios

  ·        Suvirinimui

  ·        Profiliams

  ·        Kitos prekės, replių ir gnybtuvų dalys, pincetai

  Taigi, kaip matote, nepriklausomai nuo to ar reikia replių elektros laidų gnybimui ar vyniojimui, skardų lankstymui ar kitoms užduotims – čia tikrai rasite tai, ko ieškote. Užtikriname, kad kiekvieno įrankio kokybė yra pati aukščiausia. Pas mus prekiaujama tokiais įrankiais, kuriuos vertina profesionalai, įmonės ir mėgėjai. Prenumeruokite naujienlaiškį ir galėsite sužinoti, kada rankiniams įrankiams taikoma akcija, kad reikiamas prekes internetu galėtumėte įsigyti patrauklesne kaina, pigiau nei įprastai.

  Prieš perkant reples verta paskaityti visą prieinamą informaciją. Diurablis internetinėje parduotuvėje kiekviena prekė turi savo atskirą puslapį. Paspauskite ant jos nuotraukos ar pavadinimo kataloge ir būsite nukreipti į būtent tų replių ar bet kurios kitos prekės polapį. Jame rasite visą svarbiausią techninę informaciją apie reples (matmenis, iš ko pagaminta, ergonomiškumo savybes), kad galėtumėte priimti tinkamą sprendimą prieš perkant. 

 • Spaustuvai
  Spaustuvai

  Šaltkalvių ir staliaus darbe beveik visuomet reikalingi spaustuvai, dar vadinami suspaudėjais. Čia galite rasti: įvairių dydžių grūdintų suspaudimo spyruoklių, staliaus spaustuvų (kampams arba ne tik jiems), buitinius spaustuvus, šaltkalvio spaustuvus ir daug kitų, panašių rankinių įrankių. Internetu įsigyti tokius reikmenis yra patogu, nes jums nereikia niekur vykti ir galite viską į krepšelį įsidėti iš karto. Mūsų parduotuvėje parduodami įrankiai bene geriausia kaina, todėl tikrai turėsite galimybę rasti tuos įrankius, kurių jums reikia pigiau nei įprastai. Diurablis parduotuvėje kai kada taikoma ir akcija prekėms bei sumažinamos jų kainos.

 • Obliai
  Obliai

  Oblius – įrankis, kurį daugiausiai naudoja dailidės ir staliai. Obliaus paskirtis – lyginti medinius paviršius juos skutant. Tačiau oblius gali būti naudojamas ne tik su mediena. Yra ir modelių, kurie obliuoja gipso kartoną ar kitas medžiagas.

  Įprastai obliai gali būti rankiniai arba elektriniai. Šioje kategorijoje yra tik rankinis oblius. Nuo elektrinio jis skiriasi tuo, kad visą darbą reikia atlikti rankomis, mechaniniu būdu. Už elektrinį, rankinis oblius kainuoja pigiau, todėl pradedantiesiems arba mėgėjams jie tinka labiausiai. Diurablis elektroninės parduotuvės kataloge yra įvairiausių skirtingų įrankių darbui. Kategorijoje „Obliai“ rasite mėgėjams ir profesionalams tinkančius įrankius darbui.

  Renkantis oblių svarbi ne tik kaina. Svarbiausia, kad jis būtų pritaikytas darbui su jūsų naudojamomis medžiagomis ir, kad jo dizainas būtų pakankamai ergonomiškas bei pavyktų juo efektyviai ir našiai atlikti darbą.

  Paspaudę ant prekės būsite nukreipti į atskirą jos puslapį, kur galėsite paskaityti visą svarbiausią informaciją apie technines prekės savybes. Galėsite pamatyti ar oblius turi pvz., reguliuojamą geležtę, kaip jis veikia, koks jo dizainas ir kam jis geriausiai pritaikomas. Prekės puslapyje matysite ir visus mygtukus bei skaičius, leisiančius įsidėti oblių į krepšelį ir įsigyti internetu jau dabar. Užsakymus visoje Lietuvoje pristatome per 1-3 darbo dienas, o klientams siūlome patogias sąlygas įsigyti ir apmokėti pirkinius vienu iš daugybės skirtingų būdų.

 • Kaltai
  Kaltai

  Kaltas – svarbus įrankis, kuris gali būti naudojamas betono, medžio, metalo ir daugybės kitų medžiagų apdirbimui, tekinimui, drožybai. Diurablis elektroninėje parduotuvėje yra visų rūšių kaltai, skirti profesionalams ar mėgėjams. Internetu juos galite įsigyti, ko gero net pigiau nei bet kur kitur. Renkantis kaltą būtina atsižvelgti ne tik į tai, kokia jo kaina, tačiau ir į technines savybes, ar jis tinkamas kalti būtent tas medžiagas, su kuriomis jūs dirbate. Paspaudę ant kalto ar priedo jam mūsų kataloge, būsite nukreipti į tos prekės puslapį ir galėsite pamatyti visą svarbiausią techninę informaciją apie tą produktą.

  Susikurkite paskyrą mūsų portale, kad galėtumėte matyti savo užsakymų istoriją ir raskite visus rankinius įrankius darbui, kurių tik reikia. Kataloge esančioms prekėms bei priedams kai kada taikoma akcija.

 • Dinamometriniai raktai
  Dinamometriniai raktai

  Dinamometriniai raktai – labai naudingas ir universalus įrankis, kurį galite panaudoti savo darbe (profesionalams) arba garaže, savo reikmėms (mėgėjams). Dinamometrinio rakto paskirtis – leisti itin tiksliai nustatyti konkretų sukimo momentą, kad veržles ar varžtus priveržtumėte taip stipriai ir taip tiksliai, kaip yra numatyta. Diurablis internetinėje parduotuvėje yra pačių įvairiausių dinamometrinių raktų – ½, ¼ ir kitokių tipų dinamometriniai raktai parduodami, ko gero pigiau ir geresne kaina nei kitose parduotuvėse. Paspaudę ant rakto nuotraukos arba informacinio laukelio kataloge, būsite nukreipti į atskirą šio įrankio puslapį. Čia galėsite pamatyti ar jam taikoma akcija bei greitai sužinoti visą svarbiausią informaciją apie būtent šį raktą. Tuomet bus lengva internetu jį ir įsigyti.

  Dinamometrinis raktas yra puikus įrenginys jūsų namuose arba profesionalo įrankių dėžėje. Jis veikia tarsi užveržėjas ir atsuktuvas viename, kuris tinka dviračiams, automobiliams ar kai kurioms kitoms paskirtims.

 • Įrankių dėžės/krepšiai
  Įrankių dėžės/krepšiai

  Tiek profesionaliam, tiek namų meistrui dažnai neužteks paprasto indelio ar mažos dėžutės visiems turimiems įrankiams bei jų priedams susidėti. Dėl to pasidaro reikalingos įrankių dėžės bei krepšiai. Diurablis elektroninėje parduotuvėje rasite įvairaus dydžio, įvairių gamintojų ir skirtingų tipų dėžių, krepšių bei dėklų įrankiams patrauklia kaina.

  Norint, kad pavyktų sklandžiai ir efektyviai atlikti darbą, neužtenka tik turėti tinkamus įrankius. Juos reikia transportuoti arba laikyti po ranka, kad nereikėtų kiekvieną kartą eiti iki transporto, leisti nuo kopėčių ar stogo, kitu būdu stabdyti darbo eigą, kad tik pasiimtumėte įrankius.

  Šioje prekių kategorijoje yra trys pagrindinės prekių rūšys: krepšiai, dėžės ir dėklai.

  Krepšiai dažniausiai gaminami iš audinio. Geresni modeliai turi ir gumos, galbūt plastiko elementų, yra atsparūs vandeniui. Krepšiai dažniausiai nešami persimetus per petį arba užsimetus ant jo. Darbo krepšys išsiskiria tuo, kad turi labai daug kišenių ir skyrelių įrankiams susidėti. Krepšyje labai patogu neštis sunkius įrenginius, tokius kaip dideli grąžtai, medžio apdirbimo įranga, pneumatika ir kt.

  Įrankių dėžės gali būti pagamintos iš plastiko ar metalo. Šios dvi medžiagos yra sutinkamos dažniausiai. Dėžės privalumas – patogus atidarymas ir be galo didelis ergonomiškumas viduje, tvirtumas, atsparumas pažeidimams, nuo kurių neapsaugoti medžiaginiai krepšiai (dūrimai, pradrėskimai ir kt.). Metaliniai įrankių dėžių variantai yra labai populiarūs, kaip ir plastikiniai. Pastaruosius dažniau renkasi mėgėjai arba namuose darbus atliekantys žmonės, o objektuose dirbantys arba daug iš vienos vietos į kitą keliaujantys profesionalai renkasi tvirtesnius metalinius variantus. Įrankių dėžė leidžia talpiausiai ir patogiausiai išsidėlioti įrankius, aksesuarus, priedus ar susijusį inventorių.

  Na ir galiausiai įrankių diržai su dėklais (arba dėklai su diržu). Jie rišami per juosmenį ir turi specialų krepšelį arba specialias angas, kur galima įdėti įrankius bei antgalius jiems. Taip galima po ranka turėti reikiamus įrankius ir nesirausti dėžėje kiekvieną sykį (pvz., reikia replių ir atsuktuvo ar pnš.).

  Diurablis parduotuvėje galite internetu įsigyti įrankių dėklų, krepšių bei dėžių pigiau nei beveik bet kurioje kitoje parduotuvėje. Prekėms šioje kategorijoje neretai taikoma ir akcija.

 • Rankiniai pjūklai
  Rankiniai pjūklai

  Rankinių pjūklų metalui, betonui, medienai ar net plytelėms pjauti. Prekių asortimente yra tikrai daug profesionalių rankinių įrankių, todėl galite nedvejodami dairytis po katalogą ir rasti būtent tai, ko reikia jūsų darbui ar hobiui.

  Renkantis pjūklą, pasirinkimą turėtų lemti ne tik mažesnė kaina. Kai kada, pernelyg pigiai nupirktas įrankis nepateisins lūkesčių ir neišpildys jų, kadangi bus pernelyg silpnas ar neatitiks patvarumo kriterijų. Dėl to, renkantis pjūklą turite žinoti, į kokius kriterijus atkreipti dėmesį ir nesivaikyti tik pigiau kainuojančių variantų.

  Pradėkite nuo to, kad nuspręstumėte, kokią medžiagą ar medžiagas pjaustysite. Priklausomai nuo medžiagos, skirsis ir pasirinkimas. Jūsų patogumui, Diurablis parduotuvėje internetu esame suskirstę pjūklus į šias kategorijas:

  ·        Metalui

  ·        Betonui

  ·        Medžiui

  ·        Plytelėms

  Kaip žinote, kiekviena medžiaga turi savo charakteristikas, dėl to svarbu, kad pjūklas būtų tvirtesnis ir tiktų būtent tam darbui, kurį jūs turite omenyje. Pavyzdžiui, medienos pjūklas niekada netiks pjauti metalui, todėl reikia rinktis atsižvelgus į įrankio savybes. Paspaudę ant bet kurio pjūklo prekių kataloge, galėsite paskaityti detalią informaciją apie tą įrankį bei sužinoti svarbiausias jo charakteristikas, tokias kaip dydis, iš ko pagaminta rankena, technologinius sprendimus ir kita.

  Pjūklus užsisakyti internetu – labai paprasta. Įsidėkite prekes į krepšelį, pirkite prisijungę prie paskyros (susikūrimas trunka kelias akimirkas) arba be prisijungimo, pasirinkite patogiausią apmokėjimo būdą ir prekes jums pristatysime per 1-3 darbo dienas. 

 • Žirklės
  Žirklės

  Darbui prie namų ar objekte dažnai praverčia įvairios žirklės. Mūsų prekių kataloge yra pačių įvairiausių žirklių lankstymui, sodui ir žolei, kabeliams, skardoms, gyvatvorei ir daugybei kitų skirtingų medžiagų ar augmenijos.

  Elektroninėje parduotuvėje Diurablis jūs galite pigiau įsigyti sodo darbams skirtų žirklių internetu. Jos padeda estetiškai prižiūrėti augmeniją bei atsikratyti nepageidaujamais augalais, tokiais kaip piktžolės. Sodininko įrankių dėžėje tokios yra būtinos.

  Žirklės skardos lankstymui ar vielos kirpimui yra skirtos būtent tam, kam nurodo pavadinimas. Tokios žirklės yra labai tvirtos bei susitvarko su metalo lakštais arba vielomis. Taip pat rasite specialių žirklių kabeliams kirpti.

 • Sriegikliai
  Sriegikliai

  Domina aukštos kokybės sriegikliai (coliniai/vamzdiniai)? Ieškote, kur galėtų būti gerai įvertintos sriegpjovės? Diurablis elektroninėje parduotuvėje galima internetu įsigyti visko, ko tik reikia darbui, pradedant įrankiais, baigiant darbo rūbais ar priedais įrankiams. Kataloge yra ne tik pavieniai sriegikliai/sriegpjovės, tačiau ir jų komplektai. Kai kada pirkti komplektą apsimoka daug labiau nei pavienius įrankius bei priedus, kadangi gaunate tą pačią, jei ne dar didesnę naudą už pigiau. Rinktis prekes iš šios kategorijos galėsite patys arba pasinaudoję patogiu prekių rūšiavimo įrankiu. Rikiuokite prekes pagal tokius kriterijus, kaip: likutis sandėlyje, pavadinimas, kaina ir kiti. Kai kada mūsų prekėms taikoma akcija.

 • Kastuvai
  Kastuvai

  Kasimo darbai – labai svarbi aplinkos priežiūros arba statybų, remonto procesų dalis. Kasti tenka dažnai, todėl kastuvas yra be galo svarbus įrankis beveik bet kurioje vietoje, nesvarbu ar dirbate objekte, aplink sodą, namus ar kitą vietą. Aplinkos tvarkymo darbams atlikti, kastuvas yra, vienareikšmiškai – pats svarbiausias įrankis.

  Yra daugybė skirtingų šio įrankio tipų ir jie visi gali atlikti skirtingus darbus. Lengviausia atskirti sniego ir žemių kastuvus, tačiau ir jie gali būti toliau grupuojami į tipus. Žemių kastuvai dažniausiai skirstomi pagal tai, kokios formos yra kastuvo galas. Jis gali būti užapvalintas, kvadratinis arba sodui skirtas – forma primenantis stačiakampį. Geriausias pasirinkimas gali kiek skirtis, priklausomai nuo to, kokia yra dirva ir žemė ten, kur kasate. Tačiau vieni kastuvai yra geresni tikram kasimui (pvz., lysvių, duobių ir t.t.), o kiti geriau tinka šiukšlių arba po darbo likusių atliekų (pvz., žvyro, žemių ir kt.) pernešimui. Jie vadinami semtuvais ir jų galinė dalis yra, paprastai, kiek didesnė ir labiau įgaubta. Taip su kastuvu galima paimti daug daugiau žemių ar kitko ir pernešti iš vienos vietos į kitą.

  Renkantis bet kurį kastuvą būtina atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurių jis pagamintas. Kotas turėtų būti tvirtas, bet ne per sunkus, tad geriausiai tinka mediena ir stiklo pluoštas. Na, o galinė dalis sodo ir žemių kastuvams dažniausiai gaminama iš metalo, retais atvejais iš plastiko. Sniego kastuvams galioja ta pati taisyklė, tik čia dažnesni plastikiniai galai, kadangi kastuvas sniegui su plastiku – pigesnis pasirinkimas.

  Paspaudę ant prekės nuotraukos ir pavadinimo kataloge, būsite nukreipti į atskirą to kastuvo puslapį, kur galėsite pamatyti aktualiausią informaciją, išvysti panašias prekes arba patogiai jas įsidėti į krepšelį. Pirkti rankinius įrankius internetu yra labai nesudėtinga. Įsidėkite prekes į krepšelį ir apmokėkite jums patogiausiu būdu. Mūsų komanda visoje Lietuvoje užsakymus įvykdo greitai ir prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas.

  Kastuvams kai kada taikoma akcija ir sumažinama kaina. Nuolaidų ir akcijų metu kokybišką techniką galite įsigyti daug pigiau, įskaitant ir kastuvus.

 • Įrankių rinkiniai
  Įrankių rinkiniai

  Kai kada įrankių pirkti po vieną, tiesiog neapsimoka. Daug geriau ir praktiškiau išsyk pirkti įrankių komplektą, kuris leistų atlikti daugybę užduočių ir jame būtų viskas, ko tik gali reikti ne tik mėgėjiškam, bet ir profesionaliam darbui. Diurablis parduotuvėje internetu parduodamas ne vienas įrankių komplektas, tad tiek pradedantieji, tiek tikri profesionalai ir įmonės galės rasti būtent tai, ko jiems reikia.

  Prekių katalogas yra platus, todėl jūs galėsite surasti tik tai, kas tinka labiausiai. Vieni komplektai yra didesni, o kiti – mažesni. Prekes galite rūšiuoti pagal pavadinimą, likutį sandėlyje bei tokius kriterijus, kaip kaina bei kiti. Mūsų puslapyje patogu pirkti įrankius bei jų komplektus pigiau, nes perskaitę aprašymus ir informaciją, galėsite tiksliai žinoti, kiek ir kokių įrankių yra dėžėje.

  Nepriklausomai nuo to ar jums reikia atsuktuvų ir daug skirtingų šešiakampių galvučių jiems, o gal replių ar plaktukų – labai tikėtina, kad čia yra bent vienas rinkinys, kuriame rasite tai, ko ieškote. Rinkinys taip pat gali būti puiki dovana naujam kolegai, artimam draugui ar antrai pusei. Renkantis komplektą galima tiek daug dėmesio neskirti pakuotei ar įdėklams, tačiau verčiau dėmesį sutelkti į pačio rinkinio turinį, kad jame būtų viskas, ko reikia.

  Jeigu reikia labai unikalių įrankių rinkinio – siūlome patogią alternatyvą. Surinkite reikiamus įrankius bei priedus po vieną, į krepšelį ir kartu įsigykite įrankių dėžę. Taip galėsite patys susidėti savąjį įrankių rinkinį. Kaip patogu, kad viskas, ko reikia efektyviam darbui, yra ir Diurablis internetinėje parduotuvėje.

  Rinkinių pristatymo terminas gali kiek skirtis nuo įprasto (apie jį nurodoma prekės aprašyme).

 • Kiti
  Kiti
 • Kotai
  Kotai

  Kuomet įrankis yra senas arba būna naudojamas labai intensyviai, jis dėvisi. Viena iš didžiausių dėvėjimosi pasekmių yra lūžimas, sutrūkinėjimas, kitokie pažeidimai. Kastuvų kotai taip pat nėra apsaugoti nuo pažeidimų, todėl juos, kartas nuo karto gali reikėti keisti. Jeigu jums reikalingi mediniai kotai kastuvui, mūsų parduotuvėje tikrai rasite tai, ko ieškote. Diurablis jau ilgai internetu prekiauja įvairiais įrankiais bei priedais jiems. Mūsų garantija klientams – puiki kaina bei prekyba, ko gero pigiau nei bet kur kitur. Net ir tokioms paprastoms dalims, kaip kastuvų kotams skiriame nemažą dėmesį, kad klientai, pirkdami juos, galėtų jaustis užtikrinti, kad gaus produktą, kuris tarnaus ilgai bei atitiks lūkesčius. Renkantis kotą kastuvui reikėtų nepamiršti pasižiūrėti į jo matmenis.

  Produkcijai šioje kategorijoje kartais gali būti taikoma ir akcija.

 • Šepečiai/šluotos
  Šepečiai/šluotos

  Šiukšlių bei atliekų utilizavimui darbo vietoje reikalingi specialūs įrankiai. Norint, kad objekte, ceche arba tiesiog namų aplinkoje būtų švaru ir sausa, reikalingi šepečiai ir šluotos. Diurablis elektroninėje parduotuvėje jų galite įsigyti ir internetu, taip palengvindami savo darbą ir įsigydami kokybišką įrankį darbui bei darbo vietos tvarkymui. Paprastai šepečiai gali būti valymo, plovimo arba šlavimui. Tiesa, būtent šlavimui skirti šepečiai dažniausiai vadinami šluotomis. Jie daugiausiai yra skirti grindims, tačiau ne paslaptis, kad su jais galima valyti ir kitus paviršius, svarbu tik viską pasiekti. Šie šepečiai ir šluotos paprastai parduodami be koto. Prie kiekvienos prekės nurodoma jos kaina. Pas mus šepečius ir šluotas įsigysite bene pigiau nei bet kur kitur, ypač, kai taikoma akcija.

Rankiniai įrankiai

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti