Perkamiausi

Obliai 

Oblius – įrankis, kurį daugiausiai naudoja dailidės ir staliai. Obliaus paskirtis – lyginti medinius paviršius juos skutant. Tačiau oblius gali būti naudojamas ne tik su mediena. Yra ir modelių, kurie obliuoja gipso kartoną ar kitas medžiagas.

Įprastai obliai gali būti rankiniai arba elektriniai. Šioje kategorijoje yra tik rankinis oblius. Nuo elektrinio jis skiriasi tuo, kad visą darbą reikia atlikti rankomis, mechaniniu būdu. Už elektrinį, rankinis oblius kainuoja pigiau, todėl pradedantiesiems arba mėgėjams jie tinka labiausiai. Diurablis elektroninės parduotuvės kataloge yra įvairiausių skirtingų įrankių darbui. Kategorijoje „Obliai“ rasite mėgėjams ir profesionalams tinkančius įrankius darbui.

Renkantis oblių svarbi ne tik kaina. Svarbiausia, kad jis būtų pritaikytas darbui su jūsų naudojamomis medžiagomis ir, kad jo dizainas būtų pakankamai ergonomiškas bei pavyktų juo efektyviai ir našiai atlikti darbą.

Paspaudę ant prekės būsite nukreipti į atskirą jos puslapį, kur galėsite paskaityti visą svarbiausią informaciją apie technines prekės savybes. Galėsite pamatyti ar oblius turi pvz., reguliuojamą geležtę, kaip jis veikia, koks jo dizainas ir kam jis geriausiai pritaikomas. Prekės puslapyje matysite ir visus mygtukus bei skaičius, leisiančius įsidėti oblių į krepšelį ir įsigyti internetu jau dabar. Užsakymus visoje Lietuvoje pristatome per 1-3 darbo dienas, o klientams siūlome patogias sąlygas įsigyti ir apmokėti pirkinius vienu iš daugybės skirtingų būdų.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti