Perkamiausi

Atsuktuvų antgaliai, laikikliai 

 • Antgalių laikikliai, adapteriai
  Antgalių laikikliai, adapteriai
 • TORX antgaliai
  TORX antgaliai

  Torx varžtai ir tvirtinimo detalės dažniausiai naudojamos: automobiliuose, motocikluose, dviračiuose, kompiuterinėse sistemose bei vartotojams skirtoje elektronikoje. Dėl savo unikalios formos, šie varžtai prisitvirtina dar tvirčiau nei įprasti varžtai su plokščiomis arba kryžminėmis galvutėmis. Torx atsuktuvų antgaliai turi būti kiekvieno profesionalaus ar mėgėjo meistro įrankių dėžėje. Labai patogu, kad jų galite paprastai ir greitai įsigyti, tiesiog internetu. Mūsų prekių kataloge yra daugybė skirtingų antgalių tipų, tarp kurių tikrai rasite tokį, kuris pasižymės ir tinkamomis savybėmis, ir gera kaina. Atkreipkite dėmesį į prekės pavadinimą besi svarbiausią informaciją skiltyje plačiau, kad pamatytumėte ar būtent tas antgalis tiks jums. Ne visuomet pigiau kainuojantis variantas yra išeitis. Kartais reikia prioritetą teikti kokybei ir nedvejoti įsigyti gal kiek brangesnį, bet geriau tiksiantį antgalį Torx jūsų atsuktuvui.

 • HEX (šešiakampiai) antg.
  HEX (šešiakampiai) antg.

  Hex antgaliai – yra šešiakampiai atsuktuvų antgaliai, kuriuos dažnai išvysime naudojamus tvirtinant pačias įvairiausias detales ar mazgus. Mūsų internetinėje parduotuvėje turėsite platų antgalių atsuktuvams asortimentą ir galėsite įsigyti Hex tipo atsuktuvų antgalių savo mėgėjiškiems arba profesionaliems darbams. Paspaudę ant prekės, atsidursite atskirame jos puslapyje. Kadangi yra daug skirtingų antgalių, tinkančių skirtingiems atsuktuvams, jums reikėtų atidžiai pasižiūrėti į pavadinimą bei prekės aprašymą, kad internetu galėtumėte įsigyti būtent tai, ko ieškote. Mūsų garantija jums – patraukli kaina. Diurablis elektroninėje ir fizinėse parduotuvėse galima ko gero pigiau nei bet kur kitur įsigyti rankinių įrankių bei priedų jiems (tarp kurių patenka ir Hex antgaliai). Prekėms kartais taikoma ir akcija.

 • PH antgaliai
  PH antgaliai
 • Kiti antgaliai
  Kiti antgaliai
 • Spline antgaliai
  Spline antgaliai
 • Komplektai
  Komplektai
 • PZ antgaliai
  PZ antgaliai
 • Plokšti antgaliai
  Plokšti antgaliai

Atsuktuvas – vienas universaliausių ir labiausiai naudojamų įrankių bet kurioje darbo srityje. Tačiau didžiausias dėmesys turėtų būti sutelkiamas ne į pačio atsuktuvo formą ar dizainą, bet į tai, kokie yra jų antgaliai. Net ir pats prasčiausias atsuktuvas, su tinkamais antgaliais, gerai atliks darbą. Tačiau net ir geriausias atsuktuvas be tinkamų antgalių negalės padaryti nieko.

Mūsų prekių kataloge yra šie atsuktuvų antgaliai: Torx, hex šešiakampiai, ph, spline, pz, kiti antgaliai ir, be abejo, jų komplektai. Bene populiariausi yra magnetiniai antgaliai, kurie užsifiksuoja ir neiškrenta net darbo įkarštyje. Laikikliai yra įmagnetinti, todėl išlaikomi jungtyje net ir tada, kai visai apverčiate atsuktuvą.

Internetu, elektroninėje Diurablis parduotuvėje galite pigiau įsigyti atsuktuvų antgalius/laikiklius ir, jeigu jiems taikoma akcija – gauti prekes dar žemesne kaina.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti