Perkamiausi

Rankiniai pjūklai 

 • Rankiniai pjūklai metalui
  Rankiniai pjūklai metalui

  Rankinis pjūklas metalui pjauti yra be galo pajėgus ir rimtas įrankis darbui. Su šiuo įrankiu, rankiniu būdu galima perpjauti įvairius metalo ruošinius arba metalines detales efektyviai ir ganėtinai saugiai. Tokius pjūklus naudoja ir mėgėjai, ir profesionalai, todėl šiuo įrankiu verta pasidomėti ir tiems, kurie namuose užsiima pasidaryk pats projektais ir intensyviai metalą pjaustantiems profesionalams. Įsigyti kokybiškus įrankius internetu, iš elektroninės parduotuvės Diurablis, dabar yra paprasčiau nei bet kada anksčiau. Pasirinkite jus dominančius pjūklus ar kitus įrankius. Prie kiekvieno metalo pjūklo rasite ir techninę informaciją (matmenis, iš ko pagaminta rankena, ir kt.) bei galėsite vieno mygtuko paspaudimu prekę įsidėti į krepšelį. Pirkite prisijungę arba be registracijos. Peržvelkite užsakymą (visas detales, tarp kurių ir kaina) ir mes jį jums pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje.

 • Rankiniai pjūklai betonui
  Rankiniai pjūklai betonui

  Įprastomis sąlygomis, betono pjaustymas užima daug laiko, reikalauja daug jėgų ir įvairių įrankių. Tačiau, jeigu norite atlikti smulkų arba vidutinio dydžio projektą sau arba darbe, kur reikia pjaustyti betoną arba jo ruošinius, tuomet jums tikrai reikalingas rankinis pjūklas betonui. Dirbant aplink namus, šis įrankis yra turbūt geriausiais pasirinkimas mėgėjui, kuris nori paprasto ir greito būdo efektyviai pjauti betoną. Diurablis parduotuvėje internetu visuomet žema kaina rankiniams įrankiams. Stebime rinką ir atidžiai atrenkame asortimentą, kad klientai galėtų tikėtis didžiausios naudos už kiekvieną išleistą eurą. Kai kada pjūklams betonui bei kitiems įrankiams pritaikome ir nuolaidas. Pjūklai su akcija parduodami pigiau.

  Renkantis pjūklą betonui nepamirškite pasižiūrėti, iš ko pagaminti ašmenys ir koks yra pjūklo ilgis. Pastarasis parametras labai svarbus efektyviam darbui.

 • Rankiniai pjūklai medžiui
  Rankiniai pjūklai medžiui

  Tinkamai pasirinkus pjūklą, darbai su mediena, tiek profesionalams, tiek mėgėjams pasidaro gerokai lengvesni. Nuo gero pjūklo tiesiogiai priklauso ir tai, kaip greitai pavyks perpjauti, kaip tiksliai ir švariai bus nupjauti ruošiniai bei/ar detalės. Tenka pripažinti, kad nėra vieno, universalaus pjūklo, kuris idealiai tiktų visoms medžiagoms. Dėl to medienai pjauti yra reikalingas specialus rankinis pjūklas, skirtas medžiui.

  Renkantis svarbu žinoti, kad kuo mažiau dantų turi ašmenys, tuo greičiau, grubiau ir šiurkščiau pjaus pjūklas. Jeigu norite pjauti itin smulkmeniškai, tiksliai arba jau nuo pat pirmų akimirkų turėti kiek glotnesnį ruošinio paviršių ir kraštus, rinkitės pjūklą, kuris turi mažesnius ir tankesnius dantis.

  Nepamirškite, kad pjūklą reikia laikyti sausoje aplinkoje ir nusausinti po to, kai su juo dirbote lietuje arba drėgnoje aplinkoje. Taip apsaugosite metalinius ašmenis nuo korozijos, kuri veda prie silpnėjimo. Taip pat verta pasidomėti apsauginiais dėklais arba turėti įrankių dėžę, kurioje pjūklas būtų saugus, nes ašmenų dantukai gali būti gana lengvai pažeidžiami.

  Jeigu norite internetu įsigyti kokybiškus medienos pjūklus geriausia kaina, tuomet esate būtent ten, kur galėsite taip padaryti. Diurablis yra jau beveik tris dešimtmečius sėkmingai veikianti įmonė, kuri specializuojasi įrankių ir darbui reikalingos technikos bei priedų jai, pardavime. Pas mus galėsite, ko gero pigiau nei bet kur kitur įsigyti rankinių pjūklų be arba su akcija ir rinktis iš gausaus, profesionalų vertinamų pjūklų asortimento.

 • Rankiniai pjūklai plytelėms
  Rankiniai pjūklai plytelėms

  Tiek vidaus, tiek lauko apdailos darbams yra reikalingas plytelių pjūklas. Šis įrenginys yra svarbus, kadangi montuojant takelį, klojant plyteles ant grindų arba dedant ant sienų dažnai reikia atpjauti tinkamų matmenų gabalėlį, kad pavyktų estetiškai išbaigti plotą. Mūsų elektroninėje parduotuvėje internetu galėsite įsigyti daugybę skirtingų staklių plytelėms pjauti – rankinių pjūklų, kurie padės greitai, efektyviai ir be didelių trikdžių atlikti užduotis. Prieš nuspręsdami įsigyti, būtinai pasižiūrėkite į prekės charakteristikų lentelę, kad tikrai įsigytumėte tokių parametrų pjūklą, kokio jums reikia. Netinkamas pasirinkimas gali kainuoti daug laiko ir energijos, kuomet sieksite kuo greičiau ir geriau supjaustyti plyteles, o įrankio pajėgumų tiesiog nepakaks.

  Diurablis siūlo jums įvairius rankinius pjūklus, kurie tinka plytelių pjovimui. Tokią įrangą naudoja mėgėjai ir profesionalai, tad neliksite nusivylę, o visą darbą pavyks organizuoti sklandžiau, paprasčiau bei greičiau. Pjauti plyteles su rankinėmis staklėmis tikrai nėra sudėtinga. Ergonomiško dizaino įrankiai lengvai pritaikomi naudojimui nedidelėse dirbtuvėse arba laikinoje darbo vietoje. Rankinis plytelių pjūklas taip pat galės būti ne pernelyg sunkiai pernešamas iš vienos vietos į kitą.

  Jeigu ieškote kokybiškos įrangos plytelių pjovimui patrauklia kaina, mūsų kataloge tikrai bus ne vienas pasirinkimas. Pirkite gerą, aukščiausios kokybės įrangą plytelių pjovimui net pigiau nei įprastai, kuomet prekėms taikoma akcija ir jos parduodamos su nuolaida.

Rankinių pjūklų metalui, betonui, medienai ar net plytelėms pjauti. Prekių asortimente yra tikrai daug profesionalių rankinių įrankių, todėl galite nedvejodami dairytis po katalogą ir rasti būtent tai, ko reikia jūsų darbui ar hobiui.

Renkantis pjūklą, pasirinkimą turėtų lemti ne tik mažesnė kaina. Kai kada, pernelyg pigiai nupirktas įrankis nepateisins lūkesčių ir neišpildys jų, kadangi bus pernelyg silpnas ar neatitiks patvarumo kriterijų. Dėl to, renkantis pjūklą turite žinoti, į kokius kriterijus atkreipti dėmesį ir nesivaikyti tik pigiau kainuojančių variantų.

Pradėkite nuo to, kad nuspręstumėte, kokią medžiagą ar medžiagas pjaustysite. Priklausomai nuo medžiagos, skirsis ir pasirinkimas. Jūsų patogumui, Diurablis parduotuvėje internetu esame suskirstę pjūklus į šias kategorijas:

·        Metalui

·        Betonui

·        Medžiui

·        Plytelėms

Kaip žinote, kiekviena medžiaga turi savo charakteristikas, dėl to svarbu, kad pjūklas būtų tvirtesnis ir tiktų būtent tam darbui, kurį jūs turite omenyje. Pavyzdžiui, medienos pjūklas niekada netiks pjauti metalui, todėl reikia rinktis atsižvelgus į įrankio savybes. Paspaudę ant bet kurio pjūklo prekių kataloge, galėsite paskaityti detalią informaciją apie tą įrankį bei sužinoti svarbiausias jo charakteristikas, tokias kaip dydis, iš ko pagaminta rankena, technologinius sprendimus ir kita.

Pjūklus užsisakyti internetu – labai paprasta. Įsidėkite prekes į krepšelį, pirkite prisijungę prie paskyros (susikūrimas trunka kelias akimirkas) arba be prisijungimo, pasirinkite patogiausią apmokėjimo būdą ir prekes jums pristatysime per 1-3 darbo dienas. 

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti