Perkamiausi

Kaltai 

 • Kaltai betonui
  Kaltai betonui

  Su betonu dirbama beveik visuose statybos darbuose. Visi, kas jau turi patirties šiuose darbuose žino, kad dirbant su betonu reikia kalto. Kaltas leidžia trupinti, skaldyti ir apdirbti betoną ir akmenį įvairiomis sąlygomis. Mūsų parduotuvėje rasite kaltus betono, akmens ir kitų medžiagų apdirbimui. Šis įrankis yra gana paprastas, tačiau kartu ir labai praktiškas, leidžia atlikti pačias įvairiausias užduotis kasdieniame darbe. Paspaudę ant prekės atsidursite individualiame jos puslapyje ir galėsite detaliau sužinoti visą informaciją apie patį įrankį, tiesiog internetu. Prekes jums visoje Lietuvoje pristatysime vos per 1-3 darbo dienas.

  Pirkite pigiau, pasinaudokite akcija (kuomet ji taikoma).

 • Kaltai metalui
  Kaltai metalui

  Kuomet kalbame apie metalo apdirbimą, meistro įgūdžiai yra neatsiejami nuo to, kokius įrankius jis arba ji naudoja. Geram metalo apdirbėjui būtinas geras kaltas. Šis įrankis yra neatsiejamas nuo efektyvaus ir produktyvaus darbo. Metalo kaltai naudojami tokiose srityse, kaip: statyba, remontas, metalo apdirbimas, gamyba ir daugelyje kitų. Nepriklausomai nuo to, kokio tiksliai kalto metalui jums reikia, didelė tikimybė, kad būtent tokį įrankį rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Patogiai ir greitai internetu įsigykite įrankius ir priedus jiems darbui, kuriuos vertina profesionalai visoje Lietuvoje. Diurablis jums siūlo ne tik įrankius gera kaina, tačiau ir aukščiausios kokybės produkciją pigiau nei, ko gero, bet kur kitur.

 • Kaltai medžiui
  Kaltai medžiui

  Kaip ir betonui ar metalui, taip ir medžiui bei jo apdirbimui yra reikalingi specialūs įrankiai. Tarp jų rasime ir kaltus. Būtent dirbant su mediena kaltas yra tikrai svarbus, kadangi jo reikia drožybai, medžio apdirbimui bei ruošinių tobulinimui. Staliai, dailidės, statybininkai ir remonto meistrai ne kartą panaudoja kaltus medžiui per savo darbo praktiką. Šis įrankis yra ganėtinai paprastos konstrukcijos, tačiau jo nauda darbo eigoje tikrai yra didelė. Dėl to svarbu tinkamai pasirinkti. Laimei, Diurablis elektroninėje parduotuvėje yra gausus įrankių asortimentas. Ne išimtis ir kaltai – kurių internetu galite įsigyti pigiau nei daugelyje kitų parduotuvių. Kokybiškos technikos kaina gali būti dar žemesnė, jeigu joms taikoma akcija.

 • Kaltai žymekliai
  Kaltai žymekliai
 • Išmušėjai
  Išmušėjai

Kaltas – svarbus įrankis, kuris gali būti naudojamas betono, medžio, metalo ir daugybės kitų medžiagų apdirbimui, tekinimui, drožybai. Diurablis elektroninėje parduotuvėje yra visų rūšių kaltai, skirti profesionalams ar mėgėjams. Internetu juos galite įsigyti, ko gero net pigiau nei bet kur kitur. Renkantis kaltą būtina atsižvelgti ne tik į tai, kokia jo kaina, tačiau ir į technines savybes, ar jis tinkamas kalti būtent tas medžiagas, su kuriomis jūs dirbate. Paspaudę ant kalto ar priedo jam mūsų kataloge, būsite nukreipti į tos prekės puslapį ir galėsite pamatyti visą svarbiausią techninę informaciją apie tą produktą.

Susikurkite paskyrą mūsų portale, kad galėtumėte matyti savo užsakymų istoriją ir raskite visus rankinius įrankius darbui, kurių tik reikia. Kataloge esančioms prekėms bei priedams kai kada taikoma akcija.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti