Sukimo įrankiai

Perkamiausi

Sukimo įrankiai 

 • Atsuktuvų antgaliai, laikikliai
  Atsuktuvų antgaliai, laikikliai

  Atsuktuvas – vienas universaliausių ir labiausiai naudojamų įrankių bet kurioje darbo srityje. Tačiau didžiausias dėmesys turėtų būti sutelkiamas ne į pačio atsuktuvo formą ar dizainą, bet į tai, kokie yra jų antgaliai. Net ir pats prasčiausias atsuktuvas, su tinkamais antgaliais, gerai atliks darbą. Tačiau net ir geriausias atsuktuvas be tinkamų antgalių negalės padaryti nieko.

  Mūsų prekių kataloge yra šie atsuktuvų antgaliai: Torx, hex šešiakampiai, ph, spline, pz, kiti antgaliai ir, be abejo, jų komplektai. Bene populiariausi yra magnetiniai antgaliai, kurie užsifiksuoja ir neiškrenta net darbo įkarštyje. Laikikliai yra įmagnetinti, todėl išlaikomi jungtyje net ir tada, kai visai apverčiate atsuktuvą.

  Internetu, elektroninėje Diurablis parduotuvėje galite pigiau įsigyti atsuktuvų antgalius/laikiklius ir, jeigu jiems taikoma akcija – gauti prekes dar žemesne kaina.

 • Veržliarakčiai
  Veržliarakčiai

  Diurablis elektroninėje parduotuvėje yra pačių įvairiausių veržliarakčių:

  ·        Kombinuoti

  ·        Terkšliniai

  ·        Kilpiniai

  ·        Santechniko

  ·        Reguliuojami raktai

  ·        Kombinuoti

  ·        Veržliarakčių rinkiniai

  Tiek profesionalai, tiek mėgėjai ras tuos įrankius, kurių jiems reikia darbui ar hobiui atitinkamai. Kuris veržliaraktis bus geriausias? Viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Paspaudę ant prekės, atsidursite jos puslapyje, kur yra visa svarbiausia techninė informacija apie veržliarakčio naudojimą ir savybes. Ratų atsukimo raktas arba santechniko veržliaraktis jau yra jūsų krepšelyje? Puiku, tuomet galite pereiti prie atsiskaitymo, suvesti savo duomenis prekių pristatymui, atlikti apmokėjimą internetu, jums patogiausiu būdu ir mes, per 1-3 darbo dienas pristatysime jūsų užsakymą. Diurablis parduotuvėje – puiki įrankių kaina, o neretai taikoma akcija siūlo galimybę veržliarakčius ar kitus įrankius įsigyti dar pigiau.

 • L-formos raktai
  L-formos raktai
 • Atsuktuvai
  Atsuktuvai

  Tikram meistrui ar net mėgėjui reikalingi geri atsuktuvai arba atsuktuvo komplektas su daug skirtingų galvučių. Pas mus, internetu galite įsigyti plokščių, elektrikų, Torx, kalamų, ph, pz ir kitų tipų atsuktuvų bei jų rinkinius. Čia rasite bendrą atsuktuvų pasiūlą, tačiau, jeigu domina kažkuris konkretus šio įrankio tipas, spauskite ant jo nuorodos ir paieška automatiškai susiaurės tik iki to tipo, pvz., kalamų atsuktuvų arba elektrikų atsuktuvų. Kiekvieno atsuktuvo puslapyje yra ir techninis prekės aprašymas, kuriame nurodomos svarbiausios savybės, susijusios su šiuo įrankiu. Prieš įsigydami matysite ne tik tai, kokia kaina bei ar prekei taikoma akcija ir pavyks įsigyti pigiau, tačiau galėsite lengvai sužinoti ir pagrindines technines atsuktuvo savybes.

 • Galvutės
  Galvutės

  Tikriems meistrams šioje prekių katalogo dalyje tikrai bus visko, ko reikia. Čia yra visos terkšlių galvutės, kurios gali būti naudojamos meistro ar mėgėjo darbe bei, be abejonės, priedai ir aksesuarai prie pačių terkšlių. Ką konkrečiai rasite šioje kategorijoje ir galėsite įsigyti internetu? Čia yra: TORX galvučių, ¼“, 3/8“, ¾“, 1“, ½“ galvučių, smūginių, PZ, PH, HEX, SPLINE ir kitų tipų galvučių, perėjimų joms, šarnyrų, ilgintuvų ar net rankenų.

  Taigi, nepriklausomai nuo to ar jums reikalingi šešiakampiai sprendimai terkšlėms, ilgintuvai, rankenos ar specialūs perėjimai iš vienos galvutės į kitą – internetu, elektroninėje Diurablis parduotuvėje rasite visko, ko reikia tikram meistrui pigiau (geresne kaina) nei, ko gero bet kur kitur.

 • Terkšlės
  Terkšlės

  Įvairiuose darbuose dažnai naudojama ir terkšlė. Tai yra labai svarbus įrankis, kurį pasirinkus tinkamai galima gerokai paspartinti įvairius savo atliekamus darbus ir viską daryti efektyviau. Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra skirtingi raktai su terkšle, kuriuos galite įsigyti. Čia rasite ¼“, 3/8“, ½“ ir 1“ dydžių terkšles bei jų komplektus ar pakaitines dalis. Internetu, iš parduotuvės Diurablis pirkti yra labai patogu. Patikusią prekę įsidėkite į krepšelį ir pereikite prie apmokėjimo. Jeigu turite paskyrą – prisijunkite arba tęskite be registracijos. Suveskite duomenis, reikalingus prekių pristatymui, pamatykite kokia yra pristatymo ir galutinė prekės kaina bei pasirinkite patogų apmokėjimo būdą. Užsakymą įvykdysime ir terkšlę arba terkšles pristatysime per 1-3 darbo dienas. Kai kada sukimo įrankiams taikoma ir akcija, tuo metu juos galima įsigyti dar pigiau nei jie kainuoja įprastai.

 • Spec. paskirties
  Spec. paskirties

  Reikalingi kryžminiai arba spec. paskirties raktai? Tuomet jūs esate ten, kur reikia. Diurablis – tai jau kone 30 metų sėkmingai veikianti įmonė, kuri specializuojasi profesionalių ir kokybiškų įrankių prekyboje. Mūsų prekių asortimente yra daug įvairios technikos, tarp kurių ir šešiakampiai, kryžminiai bei kitokių tipų raktai, skirti ratams arba kitų detalių atlaisvinimui, priveržimui.

  Šioje katalogo dalyje rasite ir plokščių replių su rakto antgaliu, T formos rankeną su galvute, šešiakampių L formos raktų, torcinių raktų, būtent ratams skirtų kryžiaus formos raktų ir daugybę kitų įrankių, kurie padės atsukti ir/ar užsukti tai, ką reikia.

 • T- formos raktai
  T- formos raktai

  Sukimo įrankių asortimentas mūsų kataloge yra gana didelis. Šioje kategorijoje yra ne vienas T-formos raktas žvakėms arba torcinis T-formos raktas su šarnyru bei daug kitų. Dažniausiai šie raktai yra naudojami profesionalų arba nusimanančių meistrų. Internetu, iš elektroninės parduotuvės Diurablis galite patogiai įsigyti T-formos raktų bei kitų sukimo įrankių, kurie padėtų atsukti arba prisukti jums reikalingas detales. Labai patogu, kad prekes galite įsigyti ir be registracijos. Pigiau perka tie klientai, kurie žino ir sulaukia, kada prekėms bus pritaikyta akcija. Tačiau mūsų parduotuvėje jau ir taip viskas gera kaina. Jeigu reikia rakto atsukimui arba detalių priveržimui, net nedvejokite ir įsigykite kokybišką bei jums labiausiai patiksiantį T-formos raktą savo įrankių dėžei papildyti.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti