Perkamiausi

Dinamometriniai raktai 

 • Dinamometriniai raktai 1/2
  Dinamometriniai raktai 1/2

  Reikalingas būtent ½ dinamometrinis raktas? Užsukote ten, kur reikia, nes Diurablis internetinėje įrankių parduotuvėje rasite pačių įvairiausių prekių darbui bei įrankių, tarp kurių yra ir dinamometriniai raktai. Šioje kategorijoje, tarp ½ įrankio pasirinkimų yra daugybė variantų. Paspaudę ant jus sudominusio rakto, būsite nukreipti į individualų prekės puslapį ir ten galėsite sužinoti visą svarbiausią informaciją apie raktą internetu. Šis įrankis gali būti naudojamas su automobiliais arba pritaikomas net ir dviračiams, kitoms reikmėms.

  Prekėms gali būti taikoma ir akcija. Kuomet kaina sumažinama, jūs galite kokybiškus, profesionalius dinamometrinius raktus įsigyti dar pigiau nei įprastai jie kainuoja.

 • Dinamometriniai raktai 1/4
  Dinamometriniai raktai 1/4

  Profesionaliam ar mėgėjiškam naudojimui reikalingas būtent ¼ dinamometrinis raktas? Stebėkite prekių katalogą Diurablis elektroninėje parduotuvėje ir įsigykite aukštos kokybės dinamometrinius raktus internetu ir dar su akcija. Tokiu būdu gerą įrankį gausite pigiau nei įprastai.

  Dinamometriniai raktai turi plačias panaudojimo galimybes. Jie yra skirstomi pagal galvutės skersmenį ir tinka kitokio dydžio veržlėms bei tvirtinimo detalėms. Paspaudus ant prekės nuorodos kataloge, galėsite sužinoti visą aktualią informaciją apie tai, kaip veikia dinamometrinis raktas, kuris jus sudomino, ar jis tinka dviračiams, kokia jo kaina ir t.t.

  Šis įrankis veikia it savotiškas priveržėjas bei atsuktuvas viename, todėl jo panaudojimas tikrai yra universalus.

 • Dinamometriniai raktai 3/4
  Dinamometriniai raktai 3/4

  Namuose ar darbe prisireikė dinamometrinio rakto? Specializuotų įrankių elektroninėje parduotuvėje Diurablis yra ne vienas dinamometrinis raktas. Būtent šioje kategorijoje rasite ¾ tipo raktus, kurie gali būti naudojami dviračiams, motoroleriams, motociklams, kitoms transporto priemonėms ar mechaniniams įrenginiams. Internetu pirkti įrankius hobiui ar darbui – labai patogu. Jei prekėms taikoma akcija, jos kainuoja dar pigiau. Tačiau nepamirškite, kad renkantis dinamometrinius raktus svarbu turi būti ne tik kaina, tačiau ir techninės pačio rakto savybės. Jas galėsite perskaityti paspaudę ant prekės nuorodos arba nuotraukos bendrame kataloge.

  Sužinokite, kokias savybes turi įrankis prieš jį įsigydami ir raskite tinkamą variantą darbui profesionaliai ar mėgėjiškai.

 • Dinamometriniai raktai 3/8
  Dinamometriniai raktai 3/8

  Tie, kurie ieško patikimų ir aukštos kokybės įrankių, užsuko ten, kur ir reikia. Diurablis elektroninėje parduotuvėje yra viskas dviračiams bei jų remontui. Tiesa 3/8 dinamometrinis raktas tinka ne tik dviračių remontui ar priežiūrai. Šių matmenų atsuktuvas/raktas yra idealus pasirinkimas dirbantiems su mechanine įranga ar mechanizuota technika. Kuris iš kataloge esančių variantų bus geriausias? Sunku pasakyti, nes yra daug skirtingų pasirinkimų, kurie tarpusavyje skiriasi daugiau nei tik kaina. Verta paminėti, kad dinamometriniai raktai pigiau parduodami tuomet, kai prekėms taikoma akcija.

  Norėdami pirkti aukštos kokybės įrankius internetu, tai galėsite padaryti ir be registracijos. Įsidėkite vieną ar kelis 3/8 dinamometrinius raktus į krepšelį bei patogiai įsigykite profesionalų vertinamus įrankius.

 • Dinamometrinių raktų priedai
  Dinamometrinių raktų priedai

  Kartais prie įprasto rakto reikalingos ir papildomos galvutės. Jūsų patogumui, Diurablis internetinėje parduotuvėje yra daugybė skirtingų antgalių ir priedų dinamometrams. Net, jeigu jus sudominęs dinamometrinis raktas parduodamas be priedų, antgaliai ir skirtingos galvutės mūsų puslapyje parduodami atskirai, kad galėtumėte įsigyti būtent tai, ko reikia ar trūksta.

  Prekių kataloge yra daug skirtingų antgalių bei galvučių. Internetu tikrai pavyks įsigyti viską, ko reikia dinamometriniam raktui ar raktams. Paspaudę ant prekės, galėsite sužinoti detalią informaciją apie ją bei pamatyti ar raktas (kuris, tiesa, gali būti naudojamas ir kaip atsuktuvas) tiks dviračiams, automobiliams ar kitoms reikmėms. Jeigu pataikysite prekių ieškoti tuo metu, kada joms taikoma akcija, galvutes ir priedus įsigysite dar pigiau.

 • Kiti dinamometriniai raktai
  Kiti dinamometriniai raktai

Dinamometriniai raktai – labai naudingas ir universalus įrankis, kurį galite panaudoti savo darbe (profesionalams) arba garaže, savo reikmėms (mėgėjams). Dinamometrinio rakto paskirtis – leisti itin tiksliai nustatyti konkretų sukimo momentą, kad veržles ar varžtus priveržtumėte taip stipriai ir taip tiksliai, kaip yra numatyta. Diurablis internetinėje parduotuvėje yra pačių įvairiausių dinamometrinių raktų – ½, ¼ ir kitokių tipų dinamometriniai raktai parduodami, ko gero pigiau ir geresne kaina nei kitose parduotuvėse. Paspaudę ant rakto nuotraukos arba informacinio laukelio kataloge, būsite nukreipti į atskirą šio įrankio puslapį. Čia galėsite pamatyti ar jam taikoma akcija bei greitai sužinoti visą svarbiausią informaciją apie būtent šį raktą. Tuomet bus lengva internetu jį ir įsigyti.

Dinamometrinis raktas yra puikus įrenginys jūsų namuose arba profesionalo įrankių dėžėje. Jis veikia tarsi užveržėjas ir atsuktuvas viename, kuris tinka dviračiams, automobiliams ar kai kurioms kitoms paskirtims.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti