Perkamiausi

Elektriniai įrankiai 

 • Pjūklai/diskiniai pjūklai
  Pjūklai/diskiniai pjūklai
 • Šlifuokliai kampiniai
  Šlifuokliai kampiniai

  Jeigu jums reikia kokybiško ir profesionalaus kampinio šlifuoklio – užsukote ten, kur ir reikia. Kampiniai šlifuokliai – gerai žinomi bulgarkės pavadinimu, yra labai svarbus įrankis kiekvieno save gerbiančio meistro namų dirbtuvėse arba darbo vietoje. Mūsų asortimente yra didelis įvairaus galingumo šlifuoklių pasirinkimas, kuriuos paprastai ir gera kaina galite įsigyti tiesiog internetu. Visi šlifuokliai yra elektriniai, pagaminti patikimų prekės ženklų ir plačiai naudojami ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse.

  Renkantis elektrinį kampinį šlifuoklį svarbu atkreipti dėmesį į keletą kriterijų.

  Visų pirma – galia. Ji gali svyruoti nuo vos 600W iki daugiau nei 2500W. Galia skiriasi priklausomai nuo šlifuojančio disko skersmens. Didesnė galia reiškia ir didesnes galimybes, tad agregatas, kuris išvysto daugiau nei 2kW galią, jau gali būti naudojamas šlifuojant kietus paviršius (pvz., akmuo). Mažesnės galios užtenka metalo šlifavimui ir poliravimui (darbas su automobiliais). Šalia galios svarbus ir pjaunamojo (šlifavimo) disko sukimosi greitis. Natūralu, kad didesnis diskas suksis lėčiau ir kuo jo skersmuo didesnis, tuo, proporcingai mažėja optimalus sukimosi greitis. Kalbant apie skersmenį, reikia paminėti, kad išskiriami 125mm ir 230mm diskai. Pastarasis dydis yra laikomas profesionaliu įrankiu ir geriau tinka masyviems pjovimo darbams.

  Taip pat įvertinkite naudojimo patogumą, saugumą ir papildomas funkcijas. Visa tai yra aprašoma prekės puslapyje prie svarbiausios informacijos.

  Prenumeruokite naujienlaiškį bei stebėkite mūsų prekių katalogą, kad pirmieji sužinotumėte, kada kampiniams šlifuokliams taikoma akcija, kad juos įsigytumėte pigiau nei įprastai.

 • Siaurapjūkliai
  Siaurapjūkliai

  Tiek profesionalams, tiek mėgėjams elektriniai siaurapjūkliai yra labai naudingas ir svarbus įrankis. Internetu įsigykite kokybiškus Tryton, įvairaus galingumo siaurapjūklius bei lengviau ir greičiau atlikite tuos darbus, kurių reikia. Paspaudę ant prekės nuorodos kataloge, galėsite pamatyti visą aktualią techninę informaciją apie įrankį, pradedant nuo galingumo ir smūgių skaičiaus, baigiant sertifikatais ir maksimaliu pjovimo gyliu ir kitais.

  Elektriniai siaurapjūkliai gali būti naudojami ne tik pjaunant medieną, tačiau ir gipskartonį, aliuminį, keramiką bei kitas medžiagas. Akumuliatoriniai bei laidiniai siaurapjūkliai yra patogūs naudoti, nes nesveria daug, o gamintojai daug investuoja į ergonomiškumą, tad siaurapjūklį nebus sunku neštis iš vienos vietos į kitą arba laikyti pjaunant. Mūsų parduotuvėje galite įsigyti visų rūšių kokybiškos įrangos darbui ar hobiui pigiau nei daugumoje kitų parduotuvių. Jeigu prekėms taikoma akcija, tuomet kaina dar labiau sumažinama ir pirkti apsimoka dar labiau.

  Elektrinius siaurapjūklius bei kitus įrankius galite atvykti apžiūrėti ir į vieną iš kelių fizinės prekybos vietų. Prekes visoje Lietuvoje pristatome vos per vieną-tris darbo dienas, o daugumai prekių taip pat taikoma garantija.

 • Siurbliai/pūtikliai/priedai
  Siurbliai/pūtikliai/priedai
 • Techniniai fenai
  Techniniai fenai

  Techninis arba pramoninis fenas – labai naudingas ir universalus įrankis, kurį galima panaudoti atliekant įvairius remonto, apdailos bei griovimo darbus. Su techniniu fenu jūs galite atleisti bei nuimti dažus ar laką, atitirpdyti užšalusius metalinius vamzdžius, atklijuoti plyteles ir atlikti daugybę kitų užduočių. Renkantis tokį feną internetu, reikėtų pasižiūrėti į jo techninių charakteristikų lentelę. Įvertinkite ar patogu bus fenu naudotis (pagal dizainą) bei jo galingumą. Veikimo efektyvumą nusakys galia (W) ir pučiamo oro temperatūra bei kiekis. Taip pat svarbu, kad įrenginys būtų lengvas.

  Mūsų fizinėse bei internetinėje parduotuvėje galite bene geriausia kaina įsigyti patikimų gamintojų produkciją ir įrankius profesionalams bei mėgėjams, tarp kurių yra ir techniniai fenai. Prekėms neretai taikoma ir akcija, tad galima pirkti pigiau nei įprastai.

 • Perforatoriai
  Perforatoriai

  Diurablis internetinėje parduotuvėje siūlome įsigyti profesionalių ir mėgėjams skirtų perforatorių geromis kainomis. Perforatorius – tai didelio galingumo gręžtuvas, kuris skirtas tvirtiems paviršiams bei storesniems ruošiniams gręžti. Tai yra pneumatikos pagalba veikiantis įrenginys, todėl jis veikia daug efektyviau už įprastą gręžtuvą.

  Jeigu jus domina geriausi elektriniai perforatoriai internetu, tuomet drąsiai galite dairytis po mūsų prekių katalogą ir tikrai rasite produktų, kurie atitiks jūsų lūkesčius bei norus. Renkantis reikėtų atkreipti į perforatoriaus galingumą, kokias funkcijas jis turi, greitį, smūgio jėgą ir skaičių bei gręžimo ypatumus (griebtuvas, gręžimo skersmuo ir t.t.).

  Didesnė galia leis gręžti per daugiau medžiagų ir paviršių bei pro storesnius ruošinius. Funkcijos dažniausiai yra trys – gręžimas, kalimas ir abi viename. Skirtingos funkcijos reikalingos skirtingiems darbams atlikti. Sukimosi greitis apibūdina įrenginio efektyvumą (kuo didesnis greitis, tuo didesnis ir efektyvumas). Smūgiavimo (kalimo) skaičius ir jėga apibūdina kalimo funkcijos efektyvumą. Na, o kiti ypatumai yra svarbūs tuomet, kai tiksliai žinote, kokio įrenginio jums reikia.

  Diurablis prekių kataloge yra daugybė skirtingų gamintojų ir rūšių perforatorių puikia kaina. Rinkitės iš plataus asortimento, užsisakykite internetu ir gaukite prekes labai greitai, vos per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Kataloge neretai taikoma akcija ir tuomet perforatorius bei kitas prekes galite įsigyti pigiau nei įprastai.

 • Pjovimo staklės
  Pjovimo staklės

  Mūsų internetinėje parduotuvėje galite greitai patogiai ir patrauklia kaina įsigyti įvairių elektrinių pjovimo staklių. Turime tiek specializuotų staklių keramikinėms plytelėms, tiek griovelių pjovimo mašinų ar staklių, skirtų metalo pjovimui. Jeigu renkatės, kurios elektrinės pjovimo staklės jums tiks labiausiai, pirmiausiai turite pagalvoti apie medžiagas, kurias pjausite. Yra universalių staklių, tačiau didžioji jų dalis – specializuotos, tad tinka pvz., metalui, plastikui, medžiagai, medžiui ar kitiems daiktams bei ruošiniams.

  Rinkdamiesi stakles, nepamirškite atkreipti dėmesį į jų galingumą. Kuo galingesnės staklės – tuo storesnį paviršių ir kietesnę medžiagą jos gali prapjauti. Taip pat reikėtų pasidomėti svarbiausia informacija apie prekę, kurią nurodome atskirame jos puslapyje. Prie kiekvienų staklių turėtų būti parašytas ir sukimosi greitis, pjaunamojo disko matmenys, maksimalūs pjovimo gylis ir kiti svarbūs parametrai. Apsauga nuo dulkių – didelis privalumas.

  Jeigu kyla klausimų dėl prekių, pristatymo, apmokėjimo arba reikia rekomendacijos, galite kreiptis į mus telefonu, elektroniniu paštu arba net per Skype. Mūsų profesionalūs konsultantai atsakys į klausimus ir pateiks patarimus, kokią įrangą pasirinkti bus geriausia. Jeigu kažkuri prekė domina, turėkite omenyje, kad ją galite užsisakyti ne tik internetu, tačiau ir atvykti į mūsų fizines parduotuves bei apžiūrėti vietoje. Diurablis jau daugiau nei 20 metų sėkmingai prekiauja įrankiais ir prekėmis darbui mėgėjams ir profesionalams. Įsigykite elektrinius įrankius, įskaitant pjovimo stakles internetu, puikiomis sąlygomis ir Lietuvoje užsakymą pristatysime per 1-3 darbo dienas.

 • Elektriniai obliai
  Elektriniai obliai

  Diurablis parduotuvėje siūlome internetu įsigyti mėgėjiškų bei profesionalių elektrinių oblių. Elektrinis oblius – medienos apdirbimui skirtas įrankis, kurį savo dirbtuvėse naudoja ir mėgėjai, ir profesionalai savo dirbtuvėse. Paspaudę ant prekės mūsų kataloge, būsite nukreipti į individualų jos puslapį ir ten galėsite sužinoti visas svarbiausias obliaus technines savybes: pjovimo gylį, galingumą, sukimosi greitį, darbinį plotį, turimus sertifikatus bei papildomas funkcijas.

  Spauskite, kad prekes įsidėtumėte į krepšelį ir jums patogiausiu būdu apmokėkite pirkinį internetu. Diurablis – jau per 20 metų sėkmingai gyvuojanti įmonė, prekiaujanti mėgėjiška ir profesionalia įranga darbui, drabužiais darbui, įrankiais bei priedais jiems. Mūsų prekių asortimente yra ir rankiniai elektriniai obliai bene geriausia kaina. Kuomet prekėms taikoma akcija, juos galite įsigyti dar pigiau nei įprastai.

 • Frezavimo staklės
  Frezavimo staklės

  Jeigu jus domina kokybiškos, mėgėjams ir profesionalams skirtos rankinės elektrinės frezavimo staklės bei mašinėlės, tuomet užsukote būtent ten, kur reikia. Kataloge turime įvairių frezavimo įrankių, tad pasirinkti padės ta techninė informacija, kuri nurodoma kiekvienos prekės puslapyje. Renkantis frezavimo įrankius internetu, svarbu atkreipti dėmesį į galingumą, apsisukimų skaičių, frezavimo gylį, pačios frezos svorį (jeigu tai yra laidinis elektrinis įrenginys – kabelio ilgį) bei papildomus priedus, funkcijas ir sertifikatus. Palyginus šias savybes bei specifikacijas bus lengviau išsirinkti tą įrankį, kuris jums yra tinkamiausias.

  Prekes Lietuvoje pristatome vos per 1-3 darbo dienas. Jeigu pamatysite, kad frezavimo įrangai taikoma akcija, nedvejokite ją įsigyti geresne kainapigiau nei įprasta.

 • Šlifuokliai Juostiniai
  Šlifuokliai Juostiniai

  Kuri elektrinė juostinė šlifavimo mašinėlė jums tiks geriausiai? Internetu, parduotuvėje Diurablis jūs galite įsigyti mėgėjams ir profesionalams skirtų, ergonomiško dizaino, pakankamai galingų bei gerą funkcionalumą siūlančias šlifavimo mašinėles (šlifuoklius). Paspaudus ant bet kurios prekės, būsite nukreipti į atskirą jos puslapį, kur rasite visą svarbiausią techninę informaciją apie šlifuoklį.

  Kaip pasirinkti geriausią įrenginį? Visų pirma reikia atsakyti į klausimą – „Kokias medžiagas norite šlifuoti?“. Dauguma šlifuoklių gali dirbti su įvairiomis medžiagomis, tačiau tam reikia specialaus šlifavimo popieriaus. Taip pat atsakykite į klausimą – „Kokių dydžių ir formų ruošinius teks šlifuoti?“. Šlifuoti didelį, lygų ir plokščią paviršių yra visai kas kita, kas šlifuoti mažą objektą su daug išlenktų paviršių arba mažų kampučių.

  Juostiniai šlifuokliai naudoja vieną, ratu besisukančią šlifavimo popieriaus juostelę. Motoras suka du būgnus, aplink kuriuos vyniojasi šlifavimo popierius (judantis viena kryptimi) ir taip, gana aktyviai ir stipriai šlifuojamas paviršius. Profesionalai juostinius šlifuoklius naudoja dideliam plotui, pirminio šlifavimo metu. Visgi dažniausiai šio tipo įrenginiai naudojami šlifuojant medieną ir jos ruošinius.

  Iš mūsų parduotuvės internete galite sau patogiu būdu įsigyti aukštos kokybės medienos bei kitų medžiagų apdirbimo įrangą. Prekes taip pat galima apžiūrėti ir vienoje iš daugelio fizinių Diurablis parduotuvių, esančių didžiuosiuose miestuose. Jeigu norite pirkti pigiau, informuojame, kad tam tikrais atvejais, prekėms bus taikoma akcija, todėl jūsų lauks geresnė šlifuoklių kaina.

 • Galąstuvai
  Galąstuvai

  Profesionalų ar mėgėjų dirbtuvėse praverčia ir yra reikalingi galąstuvai. Jeigu darbe arba prie namų bei ūkio darbams naudojate daug skirtingų įrankių, tuomet elektrinis galąstuvas yra be galo svarbus bei naudingas įrenginys. Mūsų prekių kataloge internetu rasite įvairiausių galąstuvų mėgėjams arba profesionalams, kuriuos galėsite patogiai įsigyti net neišėję iš namų ar darbovietės.

  Paspauskite ant galąstuvo nuotraukos bei langelio prekių kataloge ir būsite nukreipti į atskirą to įrenginio puslapį, kur rasite visą naudingą ir svarbiausią techninę informaciją apie jį. Kuomet renkatės galąstuvą, reikia dėmesį atkreipti į šiuos parametrus: galingumą, sauso ir šlapio disko matmenis, galandimo ertmės diametrą bei abiejų diskų greitį (jeigu yra diskas šlifavimui bei galandimui). Galąstuvai gali būti naudojami peiliams, grąžtams, pjovimo ar kitos paskirties antgaliams bei daugybei kitų įrankių ir prietaisų, kurie naudojami dirbtuvėse.

  Jeigu kyla klausimų dėl prekių savybių, pristatymo ar apmokėjimo, norisi rekomendacijų arba reikia kitos informacijos, galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių telefonu, elektroniniu paštu arba per Skype. Spauskite mygtuką „Į Krepšelį“, kad įdėtumėte prekes į jį ir tuomet galėsite suvesti savo duomenis bei pereiti prie atsiskaitymo ir pristatymo. Galąstuvus bei daugumą kitų prekių Lietuvoje jums pristatysime vos per 1-3 darbo dienas, todėl galėsite greitai gauti tą įrangą, kurios reikia darbui ar hobiui.

 • Elektriniai vandens siurbliai
  Elektriniai vandens siurbliai

  Jeigu ieškote kokybiškų, galingų ir įvairius darbus padėsiančių atlikti elektrinių vandens siurblių – užsukote būtent ten, kur reikia.

  Vandens siurblys – ypatingai universalus įrenginys, kuris gali išspręsti daugybę problemų ir supaprastinti jūsų gyvenimą namuose, sodyboje, ūkyje ar kitoje vietoje. Siurbliai naudojami sodo laistymo įrangos aprūpinimui vandeniu, vandens pumpavimui iš šulinio, kaip panardinama pumpavimo įranga ir daugybėje kitų sričių.

  Elektriniai vandens siurbliai internetu

  Mūsų asortimente yra ne vienas elektrinis vandens siurblys (pompa), kurį galite įsigyti. Prekes galėsite rikiuoti ir rūšiuoti pagal skirtingus kriterijus, kad rastumėte būtent tą įrenginį, kurio jums reikia.

  Elektriniai vandens siurbliai dažniausiai naudojami ne lauke, o patalpų viduje, kadangi elektriniai komponentai yra gerokai labiau jautrūs aplinkos poveikiui bei žvarbioms oro sąlygoms. Didelė dalis įrenginių veikia 120V įtampa, tačiau yra ir 230V įtampos siurblių. Būtent elektrinė pompa dažniausiai kainuoja mažiau nei dyzeliu ar benzinu varomos alternatyvos, tačiau jų priežiūra paprastesnė, bet ir galingumo būna mažiau. Labai svarbus parametras, renkantis elektrinį vandens siurblį yra elektros laido ilgis. Kuo laidas ilgesnis – tuo praktiškesnis ir lengviau pritaikomas bei panaudojamas bus siurblys. Tuo atveju, kada net pvz., 10m ilgio laido neužtenka, padėti gali prailgintuvas. Kitu atveju jau vertėtų dairytis į benzininius bei/ar dyzelinius siurblius, kadangi jie nepriklausomi nuo laido ilgio.

  Mūsų kataloge rasite įvairių tipų siurblius vandeniui ir galėsite juos įsigyti internetu. Prie kiekvienos prekės yra ir išsamus aprašymas, kuriame nurodomos pagrindinės techninės savybės.

  Kaip pasirinkti geriausią elektrinį vandens siurblį?

  Norint pasirinkti geriausią elektrinį siurblį, pirmiausiai reikia nuspręsti ar būtent elektrinis agregatas jums tinka labiausiai. Kaip jau minėjome, jie dažniausiai yra naudojami patalpų viduje, o lauke, pvz., statybvietėse arba toliau nuo statinių pritaikomi dyzeliu arba benzinu varomi siurbliai.

  Renkantis taip pat reikia žinoti, kokiam tikslui bus naudojamas šis siurblys. Kiekvienai užduočiai gali būti pritaikomas universalus arba būtent tam skirtas vandens siurblys. Paskirtys gali būti tokios:

  ·        Drenavimo siurbliai

  ·        Šiukšlių ir kanalizacijos (nuotekų) siurbliai

  ·        Panardinami siurbliai

  ·        Sodo ir laistymo siurbliai

  ·        Šulinių siurbliai

  Tai yra tik kelios panaudojimo sritys, jų, be abejonė, gali būti ir daugiau, bet pagrindines mes išvardinome.

  Pasirinkimą pradėkite nuo to, kad įvertinsite jos matmenis bei pumpavimo galimybes. Debitas (siurblio galia) bei įeinamo ir išeinančio srauto angos matmenys yra be galo svarbūs, kadangi dažnai pasitaiko, jog patys pirkdami pirkėjai nepagalvoja apie žarnų matmenis ir dėl to tenka perdaryti vamzdžius arba pirkti naują siurblį. Paviršiniams siurbliams taip pat svarbu nustatyti galingumą ir dėl to, kad jis galėtų užpumpuoti reikiamą vandens kiekį į atitinkamą aukštį. Ar pakaks galingumo pasako maksimalus kėlimo aukštis, greitis ir montavimo vietos aukščio skirtumas nuo aukščiausio taško, iš kur turi bėgti vanduo. Jeigu pasirinkti sunku, visuomet galite kreiptis į mūsų komandą telefonu, elektroniniu paštu arba per Skype ir kompetentingi specialistai padės išsirinkti geriausią įrenginį sąžininga kaina.

  Kodėl Diurablis?

  Diurablis – tai patikimas, beveik tris dešimtmečius sėkmingai gyvuojantis prekės ženklas. Mūsų įmonė sėkmingai prekiauja darbo apranga, įrankiais, jų priedais ir įranga mėgėjams ir profesionalams. Mes esame patikimas tiekėjas, kuris jūsų užsakytas prekes pristatys visoje Lietuvoje, per 1-3 darbo dienų laikotarpį.

  Jeigu norite, prekes, o taip pat ir elektrinius vandens siurblius (pompas) galite atvykti apžiūrėti į vieną iš 5 mūsų parduotuvių Vilniuje, Kaune bei Panevėžyje. Kituose didžiuosiuose šalies miestuose mus atstovauja mobilūs, kompetentingi vadybininkai. Prekių asortimentą nuolat pildome ir atnaujiname, kad klientams pasiūlytume tai, kas yra geriausia ir patikimiausia, o jų darbai būtų atlikti laiku, kokybiškai ir tinkamai. Nepamirškite, kad prekių asortimente yra ir kitokių elektrinių įrankių bei mėgėjiškam ar profesionaliam darbui reikalingų priedų. 

 • Gręžimo staklės
  Gręžimo staklės

  Kai kada rankinio grąžto tiesiog nepakanka. Tokiu atveju jūsų dėmesio sulaukia elektrinės gręžimo staklės, kurios siūlo maksimalų tikslumą ir didžiausią gręžimo kontrolę. Elektrinės gręžimo staklės yra tinkamiausias įrenginys, kai norite didžiausio tikslumo bei vienodumo savo darbe arba hobiui. Mūsų parduotuvėje internetu galite įsigyti skirtingo galingumo ir skirtingų parametrų gręžimo stakles iš patikimų Europos ar likusio pasaulio gamintojų. Užsakymus įvykdome greitai, o prekes visoje Lietuvoje pristatysime vos per 1-3 darbo dienas. Renkantis gręžimo stakles nepamirškite pasižiūrėti ar jų techninės charakteristikos atitinka jūsų lūkesčius. Jeigu domina kažkuri prekė ir turite labai konkretų klausimą, jį galite užduoti paskambinę telefonu. Prekėms šioje kategorijoje neretai taikoma ir akcija, tad stakles galėsite įsigyti pigiau, geresne bei sumažinta kaina.

 • Poliravimo mašinėlės
  Poliravimo mašinėlės

  Elektrinės poliravimo mašinėlės (dar vadinamos orbitinėmis) – naudingas ir labai lengvai pritaikomas įrankis. Daugiausiai jis naudojamas autodirbtuvėse arba garažuose, kadangi poliravimas – svarbi kėbulininko darbo dalis. Rinkoje yra tikrai daug skirtingų poliravimo mašinėlių, tačiau Diurablis prekių kataloge – tik geriausi bei daugiausiai pirkėjų bei profesionalų pasitikėjimo pelnę įrenginiai.

  Kuomet renkatės poliravimo mašiną, būtinai atkreipkite dėmesį į šiuos parametrus:

  ·        Poliravimo disko diametras – šis matmuo nurodo, kokio dydžio orbitą padengia diskas, kuomet jūs poliruojate. Be abejonės, kuo didesnis įrenginys, tuo lengviau ir greičiau atliksite darbą, nes tuo didesnį plotą poliruosite. Tačiau, kuo didesnis poliravimo diskas, tuo bus sunkiau prieiti prie labiau išlenktų arba užslėptų vietų.

  ·        Greičių diapazonas – kuo labiau galima reguliuoti poliravimo disko sukimosi greitį (pvz., 600-1000 aps./min nebus geriau nei 600-1300 aps./min).

  ·        Svoris – daug kas pamiršta pagalvoti apie tai, jog įrenginį visuomet reikia laikyti rankoje. Ir nors didesnė galia bei didesnis poliravimo diskas dažniausiai reiškia ir išaugusį svorį, profesionalios mašinėlės dažnai būna ganėtinai lengvos.

  Iš mūsų parduotuvės galite patogiai internetu įsigyti ne tik mašinėles poliravimui bei šlifavimui, tačiau ir daugybę kitų įrankių bei technikos. Prekių asortimente yra tik patikimų gamintojų, sertifikuota technika, kurią naudoja mėgėjai ir profesionalai. Užsakymus visoje Lietuvoje pristatysime per vos 1-3 d.d.. Kataloge esančiai įrangai neretai taikoma ir akcija, tad nepraleiskite progos tai įsigyti pigiau!

 • Dažų purkštuvai
  Dažų purkštuvai
 • Akumuliatoriniai suktuvai, gręžtuvai
  Akumuliatoriniai suktuvai, gręžtuvai

  Šioje prekių kategorijoje rasite ne tik akumuliatorinius gręžtuvus, suktuvus ir veržliasukius, tačiau ir priedus jiems. Akumuliatorinė įranga yra labai populiari tiek tarp mėgėjų, tiek tarp profesionalų, kadangi ji siūlo puikų mobilumą, ją labai paprasta naudoti ir nereikia sukti galvos dėl priežiūros.

  Akumuliatoriniai suktuvai – labai svarbus įrankis beveik kiekvieno meistro ar namų ūkio galvos įrankių dėžėje. Gręžtuvai taip pat leidžia atlikti labai daug namų ūkyje reikalingų darbų, o veržliasukiai yra reikalingas tam, kad leistų užfiksuoti tvirtinimo detales.

  Renkantis šiuos įrankius, svarbu įvertinti visą jų techninę charakteristiką prieš priimant sprendimą. Kiekvienas įrenginys gali būti ir dažniausiai yra ganėtinai skirtingas nuo konkurento, nes skiriasi ne tik funkcionalumas ar galia, tačiau ir ergonomiškumas. Profesionalai jau žino, su kuriuo suktuvu ar gręžtuvu jiems dirbti patogiausia. Prie akumuliatorinio įrenginio vertėtų nepamiršti ir krautuvo, kuris leis įkrauti akumuliatorių ir visada turėti įrenginį, paruoštą darbui.

  Žvelgiant į įrenginio techninių parametrų lentelę svarbu atkreipti dėmesį į maksimalų sukimo momentą. Jis matuojamas niutonmetrais (Nm). Didžioji dalis įrenginių turi valdomą sukimo momentą, todėl jūs galite pasirinkti galingumą (keičiama, priklausomai nuo to ar sukate ar gręžiate, ar smūgiuojate impulsais). Yra ir sukimo momento stiprintuvų, tačiau jie komponuojami tik su moderniausiais ir galingiausiais įrenginiais.

  Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kas įeina į komplektaciją. Reikia žinoti ar pvz., įkroviklį reikės pirkti atskirai internetu ar jis jau yra komplekte. Svarbu žinoti šio įrenginio sukimo momentą ir smūgiavimo dažnį (jeigu yra smūgiavimo funkcija). Kai kada naudinga žinoti ir baterijos talpą, tačiau šis skaičius ant popieriaus sako mažai. Realiai baterijos talpą (ar jos pakanka, ar baterija per maža) galima pasakyti tik panaudojus įrenginį ir turint, su kuo jį palyginti.

  Mūsų parduotuvėje įsigytus elektrinius įrankius gausite labai greitai. Prekes visoje Lietuvoje pristatome per 1-3 darbo dienas. Jūsų akumuliatoriniai suktuvai, gręžtuvai, veržliasukiai bei jų priedai gaus gamintojo garantiją. Jeigu jus domina elektriniai įrankiai geriausia kaina – turbūt pigiau nei kitose parduotuvėse, tuomet jus tikrai sudomins ir kartkartėmis pritaikoma akcija, apie kurią informuojame naujienlaiškį prenumeruojančius klientus bei pateikiame prekių kataloge, kada išpardavimas jau prasidėjo.

 • Gręžtuvai/suktuvai
  Gręžtuvai/suktuvai

  Jeigu ieškote aukščiausios kokybės, patikimos ir profesionalios įrangos namų meistrui ar profesionalui, Diurablis parduotuvėje internetu galite įsigyti būtent tai, ko jums reikia ir tai, ko ieškote. Dirbkite greičiau ir paprasčiau su patikima bei visus poreikius atitinkančia įranga.

  Lyginant su standartiniu grąžtu, smūginis suktuvas turi didžiulį privalumą – didžiulį sukimo momentą ir galią, kurie leidžia net ir su gana kompaktiškai atrodančiu, nedideliu įrenginiu, iš karto išgręžti skyles beveik bet kuriuose paviršiuose ar ruošiniuose, net ir storesniuose bei tvirtesniuose. Smūginis suktuvas taip pat gali būti ir gręžtuvas, ir veržliasukis, todėl prietaisą tikrai galima laikyti universaliu, nes su juo atliksite ne vieną užduotį.

  Tiesa, šie įrenginiai dažniausiai yra didesni, tad mažiau ergonomiški, už paprastus grąžtus bei daugiau sveria. Juos sunku naudoti viena ranka (tiesą pasakius, beveik neįmanoma gerai gręžti naudojant jį viena ranka), todėl darbas reikalauja didelės koncentracijos. Gręžiant, smūgiuojant arba sukant, elektrinis smūginis suktuvas skleidžia gana didelį garsą. Tai yra galingas ir triukšmingas įrenginys, todėl rekomenduojame papildomai, kartu su juo įsigyti ir kokybiškas ausines darbui, kurios izoliuotų išorės triukšmą. Ar rinktis mažesnį, ar didesnį įrenginį? Viskas priklauso nuo jūsų. Jeigu nuolat dirbate ir tenka gręžti arba smūgiuoti į storas apdailintas sienas, plytas ar kitus tokio tipo paviršius – per daug galios tikrai nebus. Tačiau, jeigu dirbate tik su mediena arba trapesnėmis medžiagomis, neverta per daug išleisti ieškant kuo galingesnio sprendimo, verčiau rinktis lengvą ir kompaktišką smūginio tipo gręžtuvą.

  Nežinote, ką išsirinkti? Norite konsultacijos dėl prekių arba atsakymo į klausimą ar klausimus apie smūginius suktuvus, gręžtuvus ir veržliasukius? Tokiu atveju drąsiai kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių telefonu, elektroniniu paštu arba net per Skype platformą. Pasistengsime kuo išsamiau atsakyti į jūsų klausimą, pateikti pasiūlymą arba patarimą, kaip pasiekti tikslą, įgyvendinti lūkesčius įsigyjant tinkamiausią smūginį suktuvą. Prekes klientams visoje Lietuvoje pristatome per 1-3 darbo dienas, todėl ilgai laukti tikrai nereikės. Perkantys internetu gali pasinaudoti daugybe skirtingų atsiskaitymo būdų, gauti prekę tiesiai į namus ar darbo vietą. Mūsų asortimente yra ir įvairiausių priedų suktuvams, gręžtuvams bei veržliasukiams, todėl galėsite pilnai užpildyti savo komplektą. 

 • El. maišyklės, priedai
  El. maišyklės, priedai

  Remonto, apdailos ar statybinių bei net interjero darbams reikalingi elektriniai maišytuvai. Dažniausiai statybiniai mikseriai arba elektriniai maišytuvai yra naudojami cemento skiedinio, dažų, tinkų, specialiems epoksidiniams skiediniams maišyti. Maišymo tikslas – tolygiai paskirstyti medžiagas, neleisti joms sustengti arba pasiekti tokią konsistenciją (tirštumą), kokio būtinai reikia. Internetu, parduotuvėje Diurablis galite gera kaina įsigyti kokybiškų, įvairaus tipo maišytuvų savo poreikiams darbo vietoje ar prie namų. Kuomet prekėms taikoma akcija, įrankiai ir priedai jiems parduodami daug pigiau nei įprastai. Renkantis maišytuvą, būtinai paspauskite ant prekės, kad perskaitytumėte informaciją plačiau ir sužinotumėte pagrindines mikserio (maišytuvo) savybes. Užsakyti prekes internetu – labai paprasta. Galėsite pasirinkti vieną iš daugelio apmokėjimo būdų, o visus užsakymus, visoje Lietuvoje pristatome per 1-3 darbo dienas.

 • Lituokliai/priedai
  Lituokliai/priedai

  Litavimui reikalingų lituoklių, lydmetalių bei aksesuarų (priedų) įsigykite patogiai, internetu. Renkantis elektrinį lituoklį, turite nemažai skirtingų pasirinkimų, tad kaip rasti geriausią? Visų pirma – reikėtų tinkamai įvertinti savo poreikius bei esančių lituoklių pasiūlą. Jeigu jau žinote, ko reikia, galite tokį įrenginį išsirinkti patys iš prekių katalogo ir patogiai įsigyti. Diurablis parduotuvėje esantys elektriniai lituokliai – profesionali įrangą, kurią galite paprastai nusipirkti, pasirinkę vieną iš daugelio mokėjimo būdų, o užsakymus pristatysime per 1-3 darbo dienas.

  Renkantis lituoklį, labai svarbu dėmesį atkreipti ir į jo technines charakteristikas. Jų yra skirtingų tipų, todėl būtinai atsidarykite atskirą prekės puslapį ir peržiūrėkite techninę informaciją. Ne visi statybiniai lituokliai yra vienodi, tad svarbu pasirinkti tai, kas tiksliai atitinka poreikius. Temperatūros reguliavimas – labai naudinga funkcija. Kadangi skirtingoms užduotims atlikti, reikalinga kitokia temperatūra, reguliuojamas nustatymas labai padeda. Galingumas (vatais) – irgi svarbus parametras, kadangi mažai vatų turinti įranga ilgai kais ir ne visada palaikys optimaliai aukštą temperatūrą.

  Taip pat verta rinktis lituoklį, kurio antgaliai gali būti keičiami. Jeigu antgalių komplekte nėra, jų galite įsigyti atskirai. Stotelė – svarbus priedas, reikalingas sklandžiam darbui, kadangi reikia turėti vietą, kur pasidėti įrenginį, kol dirbate.

  Sudomino kažkuri prekė? Turite klausimų apie jos savybes, funkcionalumą arba pristatymą? Drąsiai užduokite juos mūsų klientų aptarnavimo skyriui telefonu, elektroniniu paštu arba per Skype. Diurablis jums pasiūlys aukštos klasės elektrinius lituoklius gera kaina. Kuomet taikoma akcija, prekes pavyks įsigyti dar pigiau.

 • Pistoletas karštiems klijams
  Pistoletas karštiems klijams

  Remonto, apdailos, statybos ir kai kuriuose kituose darbuose tikrai pravers elektrinis karštų klijų pistoletas. Naudojamas ir darbe, ir rankdarbiams, šis įrenginys palengvina detalių, elementų ar ruošinių klijavimą bei supaprastina gamybą arba darbą su ruošiniais.

  Diurablis parduotuvėje internetu galite įsigyti laidinių arba net belaidžių klijų pistoletų/šautuvų patrauklia kaina. Įprastai laidiniai įrenginiai yra kiek pigesni, tačiau belaidis bus daug patogesnis intensyviam darbui, kuomet reikia nuolat judėti arba klijuoti dideles detales, aukštai esančius ruošinius ir panašiai. Lyginant produktus, negalvokite, kad svarbiausia vien tik pirkti pigiau. Kai kada prekėms taikoma ir akcija, tad tuomet tikrai pavyks įsigyti mažesne kaina. Renkantis klijų pistoletą reikėtų atsižvelgti į paskirtį (ką galima klijuoti) ir koks pistoleto galingumas bei, jeigu tai laidinis įtaisas, kokio ilgio laidas.

 • Šlifuokliai ekscentiniai
  Šlifuokliai ekscentiniai

  Jeigu ieškote universalaus ir pajėgaus įrenginio šlifavimo darbams, tuomet ekscentrinis šlifuoklis tikrai bus puikus pasirinkimas. Šis įrenginys siūlo tikslesnį šlifavimo preciziškumą nei įprastas juostinis įrenginys, o taip pat šlifuoja ir greičiau nei vibracinis įrenginys. Neretai ekscentriniai šlifuokliai pritaikomi ne tik medienos, bet ir kitų paviršių šlifavimui. Elektrinis, ekscentrinio tipo šlifuoklis taip pat naudojamas ir medienos pašalinimui. Besisukantis diskas garantuoja tai, kad kiekviena šlifavimo sritis nebus nutrinta vienodu raštu.

  Reguliuojamas šlifavimo greitis – didelis įrenginių privalumas, kuris tikrai vertas papildomų išlaidų (jeigu už tai reikia sumokėti kiek daugiau). Tiesa, beveik visi ekscentrinio tipo įrenginiai tokį funkcionalumą turi. Šlifavimo plotas (pado skersmuo) yra standartizuotas, dažniausiai – 125 arba 150mm. Paskutinis privalumas, į kurį rekomenduojame atkreipti dėmesį – papildoma rankena priekyje. Už jos galima suimti ir dirbti abiem rankomis, išgaunant didesnį tikslumą bei vienodumą.

  Internetu, Diurablis įrankių parduotuvėje galite įsigyti įvairaus galingumo šlifavimo mašinėles ir rasti visą svarbiausią informaciją apie jus dominančias prekes. Šlifuoklio puslapyje bus nurodytos jo techninės charakteristikos (galia, sukimosi greitis, virpesiai, pado diametras ir kt.). Iškilus klausimams, galite juos užduoti telefonu, elektroniniu paštu arba per Skype.

  Jūsų užsakytus šlifuoklius (jeigu yra sandėlyje) pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Prenumeruokite naujienlaiškį, kad pirmieji sužinotumėte, kada elektriniams įrankiams taikoma akcija ir kada juos galėsite įsigyti dar pigiau.

 • Šlifuokliai mini
  Šlifuokliai mini

  Domina elektrinė šlifavimo mašinėlė? Ieškote kokybiškos įrangos internetu, kurią galėtumėte panaudoti savo asmeniniams hobiams – mėgėjiškai arba net profesionaliai? Diurablis elektroninėje parduotuvėje yra itin gausus elektrinių įrankių, o tarp jų ir elektrinių šlifavimo mašinėlių asortimentas. Paspauskite ant prekės kataloge, kad sužinotumėte svarbiausią techninę informaciją apie ją bei pasirinktumėte tinkamo galingumo, geriausius parametrus turintį šlifuoklį. Mini šlifavimo mašinėlės yra ergonomiškos, lengvai telpa įrankių dėžėje ar net jūsų įrankių stalo stalčiuje.

  Prekes galite rūšiuoti pagal tokius kriterijus, kaip: kaina, pavadinimas, kiekis ir kiti. Pirkėjams pasiūlysime daug skirtingų atsiskaitymo būdų, o užsakymą pristatysime visoje Lietuvoje. Jeigu domina pirkimas pigiau, galite prenumeruoti naujienlaiškį arba sekti prekių katalogą, kad pamatytumėte, kada taikoma akcija.

 • Sienų/tinko šlifuokliai
  Sienų/tinko šlifuokliai

  Elektroninėje Diurablis parduotuvėje yra ne vienas profesionalus ir kokybiškas sienų bei lubų šlifuoklis gipsui, tinkui ir/ar kitoms medžiagoms. Patogiai internetu įsigykite profesionalius įrankius remonto, apdailos, statybos ar kitiems darbams. Elektrinis įrenginys šlifavimui pasiūlys ergonomiškumą, patogumą naudoti ir lengvą priežiūrą. Prieš pasirinkdami, būtinai pasižiūrėkite į prekės techninį aprašą, kuris pateikiamas jos atskirame puslapyje. Šioje informacijoje nurodomi svarbiausi parametrai, pagal kuriuos reikia rinktis šlifavimo įrenginį – galingumas, šlifuojančio disko diametras, apsisukimų skaičius ir svoris. Renkantis elektrinį šlifuoklį sienoms reikėtų nepamiršti, kad svarbu yra ne tik kaina, tačiau ir ergonomiškumas – naudojimo paprastumas. Pranašumą visuomet turės lengvesnis (mažesnio svorio) įrenginys. Mūsų parduotuvėje esantis prekių asortimentas nuolat atnaujinamas, todėl daugumą prekių galite įsigyti, ko gero pigiau nei kitose prekybos vietose.

 • Šlifuokliai vibraciniai
  Šlifuokliai vibraciniai

  Vibracinis arba plokštuminis šlifuoklis – vienas iš, jeigu ne pats geriausias šlifuoklio tipas, leidžiantis tiksliausiai padaryti darbą. Jeigu jus domina elektrinis vibracinis šlifuoklis, galite tokį įsigyti Diurablis parduotuvėje internetu arba atvykę į vieną iš kelių fizinių parduotuvių, galėsite pasirinkti sau tinkamiausią įrenginį. Perkantiems internetu pasiūlysime daugybę būdų atsiskaityti ir greitą pristatymą (per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje). Vibracinio šlifuoklio paskirtis yra paremta švelniu šlifavimu, glaisto išlyginimu, su juo taip pat galima nuimti ir dažų ar lako sluoksnį, tačiau bene dažniausiai jis pritaikomas delikačių kampų ir kraštinių briaunų šlifavime. Rikiuokite produktus pagal tokius kriterijus, kaip: pavadinimas, likutis ir kaina, kad pirktumėte įžvalgiau bei pigiau. Neretai elektriniams įrankiams taikoma ir akcija.

 • Universalus/daugiafunk. įrankiai
  Universalus/daugiafunk. įrankiai
 • Žirklės/pjovimo įrankiai
  Žirklės/pjovimo įrankiai

  Ieškote patikimų elektrinių įrankių? Jeigu jums reikalingos aukštos kokybės, profesionalų mėgstamos elektrinės, skardos pjovimo žirklės – mūsų parduotuvėje internetu tikrai rasite tai, ko ieškote. Kiekvienos prekės individualiame puslapyje yra jos techninė informacija. Renkantis elektrines žirkles taip pat reikia žinoti, koks jų pajėgumas ir ar jos galės patenkinti poreikius. Jums reikėtų žinoti žirklių galią, svorį (jeigu įrenginys nėra belaidis – laido ilgį), tai, kas įeina į komplektą, maksimalų pjovimo storį (jis skiriasi, priklausomai nuo medžiagos).

  Pasirinkę pirkti internetu, turėsite galimybę atsiskaityti vienu iš daugelio būdų, kuris jums yra patogiausias. Diurablis jau beveik 30 metų sėkmingai prekiauja įrankiais, todėl galite pasitikėti mūsų siūloma produkcija. Užtikriname, kad rasite tai, ko ieškote patrauklia kaina, o kai taikoma akcija – įsigysite net pigiau nei įprastai.

Elektriniai įrankiai

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti