Perkamiausi

Gręžtuvai/suktuvai 

Jeigu ieškote aukščiausios kokybės, patikimos ir profesionalios įrangos namų meistrui ar profesionalui, Diurablis parduotuvėje internetu galite įsigyti būtent tai, ko jums reikia ir tai, ko ieškote. Dirbkite greičiau ir paprasčiau su patikima bei visus poreikius atitinkančia įranga.

Lyginant su standartiniu grąžtu, smūginis suktuvas turi didžiulį privalumą – didžiulį sukimo momentą ir galią, kurie leidžia net ir su gana kompaktiškai atrodančiu, nedideliu įrenginiu, iš karto išgręžti skyles beveik bet kuriuose paviršiuose ar ruošiniuose, net ir storesniuose bei tvirtesniuose. Smūginis suktuvas taip pat gali būti ir gręžtuvas, ir veržliasukis, todėl prietaisą tikrai galima laikyti universaliu, nes su juo atliksite ne vieną užduotį.

Tiesa, šie įrenginiai dažniausiai yra didesni, tad mažiau ergonomiški, už paprastus grąžtus bei daugiau sveria. Juos sunku naudoti viena ranka (tiesą pasakius, beveik neįmanoma gerai gręžti naudojant jį viena ranka), todėl darbas reikalauja didelės koncentracijos. Gręžiant, smūgiuojant arba sukant, elektrinis smūginis suktuvas skleidžia gana didelį garsą. Tai yra galingas ir triukšmingas įrenginys, todėl rekomenduojame papildomai, kartu su juo įsigyti ir kokybiškas ausines darbui, kurios izoliuotų išorės triukšmą. Ar rinktis mažesnį, ar didesnį įrenginį? Viskas priklauso nuo jūsų. Jeigu nuolat dirbate ir tenka gręžti arba smūgiuoti į storas apdailintas sienas, plytas ar kitus tokio tipo paviršius – per daug galios tikrai nebus. Tačiau, jeigu dirbate tik su mediena arba trapesnėmis medžiagomis, neverta per daug išleisti ieškant kuo galingesnio sprendimo, verčiau rinktis lengvą ir kompaktišką smūginio tipo gręžtuvą.

Nežinote, ką išsirinkti? Norite konsultacijos dėl prekių arba atsakymo į klausimą ar klausimus apie smūginius suktuvus, gręžtuvus ir veržliasukius? Tokiu atveju drąsiai kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo skyrių telefonu, elektroniniu paštu arba net per Skype platformą. Pasistengsime kuo išsamiau atsakyti į jūsų klausimą, pateikti pasiūlymą arba patarimą, kaip pasiekti tikslą, įgyvendinti lūkesčius įsigyjant tinkamiausią smūginį suktuvą. Prekes klientams visoje Lietuvoje pristatome per 1-3 darbo dienas, todėl ilgai laukti tikrai nereikės. Perkantys internetu gali pasinaudoti daugybe skirtingų atsiskaitymo būdų, gauti prekę tiesiai į namus ar darbo vietą. Mūsų asortimente yra ir įvairiausių priedų suktuvams, gręžtuvams bei veržliasukiams, todėl galėsite pilnai užpildyti savo komplektą. 

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti