Perkamiausi

Pjovimo staklės 

Mūsų internetinėje parduotuvėje galite greitai patogiai ir patrauklia kaina įsigyti įvairių elektrinių pjovimo staklių. Turime tiek specializuotų staklių keramikinėms plytelėms, tiek griovelių pjovimo mašinų ar staklių, skirtų metalo pjovimui. Jeigu renkatės, kurios elektrinės pjovimo staklės jums tiks labiausiai, pirmiausiai turite pagalvoti apie medžiagas, kurias pjausite. Yra universalių staklių, tačiau didžioji jų dalis – specializuotos, tad tinka pvz., metalui, plastikui, medžiagai, medžiui ar kitiems daiktams bei ruošiniams.

Rinkdamiesi stakles, nepamirškite atkreipti dėmesį į jų galingumą. Kuo galingesnės staklės – tuo storesnį paviršių ir kietesnę medžiagą jos gali prapjauti. Taip pat reikėtų pasidomėti svarbiausia informacija apie prekę, kurią nurodome atskirame jos puslapyje. Prie kiekvienų staklių turėtų būti parašytas ir sukimosi greitis, pjaunamojo disko matmenys, maksimalūs pjovimo gylis ir kiti svarbūs parametrai. Apsauga nuo dulkių – didelis privalumas.

Jeigu kyla klausimų dėl prekių, pristatymo, apmokėjimo arba reikia rekomendacijos, galite kreiptis į mus telefonu, elektroniniu paštu arba net per Skype. Mūsų profesionalūs konsultantai atsakys į klausimus ir pateiks patarimus, kokią įrangą pasirinkti bus geriausia. Jeigu kažkuri prekė domina, turėkite omenyje, kad ją galite užsisakyti ne tik internetu, tačiau ir atvykti į mūsų fizines parduotuves bei apžiūrėti vietoje. Diurablis jau daugiau nei 20 metų sėkmingai prekiauja įrankiais ir prekėmis darbui mėgėjams ir profesionalams. Įsigykite elektrinius įrankius, įskaitant pjovimo stakles internetu, puikiomis sąlygomis ir Lietuvoje užsakymą pristatysime per 1-3 darbo dienas.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti