Perkamiausi

Šlifuokliai Juostiniai 

Kuri elektrinė juostinė šlifavimo mašinėlė jums tiks geriausiai? Internetu, parduotuvėje Diurablis jūs galite įsigyti mėgėjams ir profesionalams skirtų, ergonomiško dizaino, pakankamai galingų bei gerą funkcionalumą siūlančias šlifavimo mašinėles (šlifuoklius). Paspaudus ant bet kurios prekės, būsite nukreipti į atskirą jos puslapį, kur rasite visą svarbiausią techninę informaciją apie šlifuoklį.

Kaip pasirinkti geriausią įrenginį? Visų pirma reikia atsakyti į klausimą – „Kokias medžiagas norite šlifuoti?“. Dauguma šlifuoklių gali dirbti su įvairiomis medžiagomis, tačiau tam reikia specialaus šlifavimo popieriaus. Taip pat atsakykite į klausimą – „Kokių dydžių ir formų ruošinius teks šlifuoti?“. Šlifuoti didelį, lygų ir plokščią paviršių yra visai kas kita, kas šlifuoti mažą objektą su daug išlenktų paviršių arba mažų kampučių.

Juostiniai šlifuokliai naudoja vieną, ratu besisukančią šlifavimo popieriaus juostelę. Motoras suka du būgnus, aplink kuriuos vyniojasi šlifavimo popierius (judantis viena kryptimi) ir taip, gana aktyviai ir stipriai šlifuojamas paviršius. Profesionalai juostinius šlifuoklius naudoja dideliam plotui, pirminio šlifavimo metu. Visgi dažniausiai šio tipo įrenginiai naudojami šlifuojant medieną ir jos ruošinius.

Iš mūsų parduotuvės internete galite sau patogiu būdu įsigyti aukštos kokybės medienos bei kitų medžiagų apdirbimo įrangą. Prekes taip pat galima apžiūrėti ir vienoje iš daugelio fizinių Diurablis parduotuvių, esančių didžiuosiuose miestuose. Jeigu norite pirkti pigiau, informuojame, kad tam tikrais atvejais, prekėms bus taikoma akcija, todėl jūsų lauks geresnė šlifuoklių kaina.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti