Perkamiausi

Šlifuokliai ekscentiniai 

Jeigu ieškote universalaus ir pajėgaus įrenginio šlifavimo darbams, tuomet ekscentrinis šlifuoklis tikrai bus puikus pasirinkimas. Šis įrenginys siūlo tikslesnį šlifavimo preciziškumą nei įprastas juostinis įrenginys, o taip pat šlifuoja ir greičiau nei vibracinis įrenginys. Neretai ekscentriniai šlifuokliai pritaikomi ne tik medienos, bet ir kitų paviršių šlifavimui. Elektrinis, ekscentrinio tipo šlifuoklis taip pat naudojamas ir medienos pašalinimui. Besisukantis diskas garantuoja tai, kad kiekviena šlifavimo sritis nebus nutrinta vienodu raštu.

Reguliuojamas šlifavimo greitis – didelis įrenginių privalumas, kuris tikrai vertas papildomų išlaidų (jeigu už tai reikia sumokėti kiek daugiau). Tiesa, beveik visi ekscentrinio tipo įrenginiai tokį funkcionalumą turi. Šlifavimo plotas (pado skersmuo) yra standartizuotas, dažniausiai – 125 arba 150mm. Paskutinis privalumas, į kurį rekomenduojame atkreipti dėmesį – papildoma rankena priekyje. Už jos galima suimti ir dirbti abiem rankomis, išgaunant didesnį tikslumą bei vienodumą.

Internetu, Diurablis įrankių parduotuvėje galite įsigyti įvairaus galingumo šlifavimo mašinėles ir rasti visą svarbiausią informaciją apie jus dominančias prekes. Šlifuoklio puslapyje bus nurodytos jo techninės charakteristikos (galia, sukimosi greitis, virpesiai, pado diametras ir kt.). Iškilus klausimams, galite juos užduoti telefonu, elektroniniu paštu arba per Skype.

Jūsų užsakytus šlifuoklius (jeigu yra sandėlyje) pristatysime per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje. Prenumeruokite naujienlaiškį, kad pirmieji sužinotumėte, kada elektriniams įrankiams taikoma akcija ir kada juos galėsite įsigyti dar pigiau.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti