Perkamiausi

Rūbai, darbo sauga 

 • Marškinėliai, džemperiai
  Marškinėliai, džemperiai
 • Pirštinės
  Pirštinės

  Darbo sauga ir komfortas dirbant yra bene svarbiausi dalykai, kad ir kokia profesija, hobiu ar amatu užsiimate. Dirbant beveik bet kokį mechaninį darbą arba būnant arti kenksmingų ir pavojingų įrankių bei medžiagų yra reikalingos apsauginės darbo pirštinės. Diurablis internetinėje parduotuvėje galite rasti daugybę skirtingų, iš trikotažo, nitrilo, polivinilchlorido (PVC) ir kitų medžiagų pagamintas pirštines darbui.

  Darbo pirštinės – kaip išsirinkti geriausias?

  Pasirinkimas yra tikrai platus. Tačiau, jeigu jūs jau turite patirtį – tikriausiai žinote, kokio tipo ieškote. Vienos pirštinės yra apsauginės ir saugo nuo aukštų temperatūrų (turi nedegų paviršių), kitos yra atsparios įpjovimams, trečios – nepraleidžia chemiškai aktyvių medžiagų. Pasirodo, kad tinkamas pirštinių pasirinkimas sumažina traumos jūsų rankoms riziką darbo vietoje net 70%. Tokia nauda tikrai verta dėmesio ir papildomų investicijų.

  Pasirinkimo procesą padėkite pasirinkdami tinkamą medžiagą.

  Įpjovimams bei pradūrimams atlaikyti skirtos pirštinės turėtų būti pagamintos iš ganėtinai tankaus bei paminkštinto audinio (gali būti ir su pakietinimais). Odinės pirštinės apsaugo nuo rakščių, tačiau daugiausiai dėmesio reikia kreipti į sutvirtintus delnus, pirštus ar kumščių apsaugas.

  Nuo nubrozdinimų apsaugo taip pat pirštinės darbui, kurios turi pakietinimus.

  Darbui prie vandens tiks ir guminės pirštinės. Svarbu, kad jos nepraleistų vandens. Tačiau darbui su chemiškai aktyviomis medžiagomis jau reikia atsižvelgti į darbų saugos taisyklių autoriaus rekomendacijas. Dažniausiai tai būna specialiai apdorotos gumos pirštinės.

  Statybiniam darbui geriausiai tinka specialios pirštinės su gumine danga, kuri apsaugo rankas nuo tokių medžiagų kaip betonas, derva ar kitos.

  Taip pat yra karščiui, šalčiui, elektros srovei bei kitiems pavojams atsparios pirštinės. Apie kiekvieną prekę daugiau sužinoti galite tiesiog paspaudę ant jos nuotraukos prekių kataloge. Atsidursite individualiame tos prekės puslapyje ir pamatysite atskirą specifikacijų lentelę, kur bus ne tik prekės aprašymas, bet ir visa techninė informacija. Renkantis svarbi ne tik medžiaga, iš kurios pirštinės bus pagamintos, tačiau ir sertifikatas bei dydis. Jeigu įmanoma, rinkitės savo rankoms artimiausią dydį. Dirbti su per mažomis ar per didelėmis pirštinėmis yra ir nepatogu, ir nesaugu.

  Patogiai įsigykite darbines pirštines internetu

  Pirkti darbo pirštines internetu dabar yra daug patogiau nei bet kada anksčiau. Diurablis internetinėje parduotuvėje randamas platus įvairių apsauginių pirštinių asortimentas, kurios apsaugos jūsų rankas bei palengvins darbą. Raskite geriausią variantą, pasirinkite jums reikalingą kiekį ir įdėkite jį į krepšelį. Prie kiekvienos prekės rašomas mūsų turimas kiekis sandėlyje, todėl galite geriau planuoti pirkimo procesus.

  Kataloge esančias prekes lengva rikiuoti ir rūšiuoti pagal tokius kriterijus, kaip: kaina ar pavadinimas, tad nesunkiai turėtumėte susiaurinti paiešką tik iki tokių pirštinių, kurių jums reikia labiausiai. Domina akcija – norite pirkti pigiau nei įprastai? Užsukite į mūsų parduotuvę reguliariai ir galbūt jums pasiseks. Apie akcijas ir nuolaidas bei išskirtinius pasiūlymus taip pat informuojame ir naujienlaiškio prenumeratorius.

 • Batai
  Batai

  Vienas iš svarbiausių aksesuarų ir aprangos elementų darbo vietoje yra tinkami darbiniai batai. Tiek vyrams, tiek moterims turime pasiūlyti platų darbinių batų asortimentą, kuris ne tik padės komfortiškai judėti viduje ar lauke, tačiau taip pat ir apsaugos kojas, atitiks darbo saugos reikalavimus.

  Kaip pasirinkti geriausius darbinius batus?

  Be abejonės, darbo batai turi būti patvarūs ir patogūs. Tačiau tas patvarumas dažnai būna pagrindinė priežastis, kodėl jūsų kojos gali jaustis pavargusios ir skaudėti po ilgos darbo dienos. Dažnai verta keisti ne batus, o tiesiog įsigyti papildomus vidpadžius, kurie leistų minkščiau judėti, kadangi dauguma darbinių batų yra saugūs, tačiau neturi pakankamo išlinkimo pėdai bei pasižymi kietais kraštais.

  Štai trumpas gidas, kuris padės įsigyti geriausius batus internetu.

  1. Estetika – nors galima sakyti, kad ji čia nėra pats didžiausias prioritetas, tačiau juk niekam nesinori pirkti perdėtai negražių batų. Estetika – subjektyvus klausimas, tačiau pasirinkimas Diurablis parduotuvėje yra didelis, todėl tikrai turėtų pavykti rasti patogius batus, kurie ir atrodo gerai arba bent jau vieną-kitą alternatyvą.

  2. Bato pasiuvimas – vien pasižiūrėjus į batą turi matytis, kad jis yra pagamintas tvirtai. Aukštos kokybės nuotraukos mūsų parduotuvėje leis pasižiūrėti į batus per ekraną ir pamatyti daug svarbių detalių. Pvz., sniegbatis turės visiškai kitą pasiuvimą nuo įprasto darbo bato, tinkančio logistikos darbe, kur daug vaikščiojama.

  3. Apsauga nuo šalčio – kuomet temperatūra lauke nukrenta šiek tiek žemiau arba tuomet, kai dirbate šaltoje aplinkoje, svarbu, kad avalynė turėtų šilumą sulaikantį sluoksnį. Tačiau jie nėra itin tinkami vasarą, nes tuomet pėda labai smarkiai prakaituos. Vasarą geriau rinktis avalynę iš tekstilės arba su tinklelio sluoksniu.

  4. Pirštų apsaugos – ten, kur darbo vietoje yra dideli svoriai (statybos, remontai, griovimas), dažnai reikalingi specialūs batai, kurių priekyje būtų specialios apsaugos pirštams.

  5. Apsauga nuo drėgmės – dažniausiai nuo drėgmės geriausiai saugo vandeniui atspari oda arba Gore-Tex audinys su vandeniui nepralaidžia membrana.

  6. Svoris – aukščiausios kokybės ir saugiausi batai dažniausiai yra sunkūs. Tačiau geri darbiniai batai gali būti ir lengvi. Tereikia rasti optimalų modelį.

  Darbiniai batai Diurablis parduotuvėje internetu

  Mūsų parduotuvėje internetu galite įsigyti dešimtis skirtingų porų darbo batų, klumpių, sniegbačių bei kitų avalynės pasirinkimų. Prekes galite rūšiuoti pagal įvairius kriterijus, kad greičiau rastumėte būtent tai, ko jums labiausiai reikia.

  Paspaudę ant prekės nuotraukos, būsite nukreipti į individualų tos prekės puslapį, kuriame yra visa svarbiausia informacija apie prekę. Čia surašomos ne tik medžiagos, iš kurių avalynė pagaminta, tačiau ir svarbūs saugumo sertifikatai, unikalūs konstrukciniai elementai bei kiti svarbiausi niuansai.

  Prekių kataloge taip pat nurodoma, jeigu avalynei taikoma akcija. Jeigu ji vyksta, tam tikrą avalynę galite įsigyti pigiau – sumažinta kaina.

  Kaip tinkamai nešioti darbinius batus?

  Turbūt suprantate, kad neužtenka vien įsigyti geriausią avalynę arba pasirinkti garsiausio gamintojo produkciją. Taip pat reikia žinoti ir tai, kaip tinkamai nešioti tuos batus, kad iš jų gautumėte didžiausią naudą, t.y. apsaugos jūsų koją bei suteiks maksimalų įmanomą komfortą.

  Bene svarbiausia detalė yra drėgmės kontroliavimas. Jeigu pėdos ir kojos išlieka sausos šiltuoju metų laiku, jos gali geriau vėsintis, o žiemą – būna šiltai bei lėčiau praranda šilumą. Valdydami drėgmę taip pat išvengiate galvos skausmo dėl nemalonių kvapų.

  Darbui rinkitės tinkamas kojines. Medvilnė neblogai sugeria drėgmę, tačiau vos tik iš medvilnės pagamintos kojinės sugeria drėgmę ir dėl to praranda visą elastingumą, minkštumą bei tikrai nemaloniai jaučiasi ant kojos. Net ir dėl labai mažos kainos neverta jų rinktis intensyviam darbui. Poliesterio kojinės yra pagamintos iš sintetinio audinio ir nesugeria drėgmės. Ilgos dienos bėgyje, poliesteris daug geriau susitvarko su drėgme. Vilna bei vilnos mišiniai yra, ko gero, tinkamiausias pasirinkimas. Vilna pasižymi antibakterinėmis savybėmis, išlaiko pėdas sausas, leidžia kojoms kvėpuoti bei suteikia pakankamai minkštumo.

  Kaip tinkamai prižiūrėti batus po darbo? Visų pirma, reikėtų turėti ne vieną porą ir jas, periodiškai rotuoti tarpusavyje. Taip jūs galėsite vieną porą visiškai išdžiovinti, kol avite kitą ir išvengsite nepatogių pojūčių. Kalbant apie džiovinimą, tai po darbo dienos reikėtų leisti, kad avalynė visiškai išdžiūtų. Tam paprastai reikia nuo 12 iki 24 valandų, priklausomai nuo to, kiek sušlapo vidiniai bei išoriniai sluoksniai. Darbinius batus išlaikykite švarius ir periodiškai, bent jau lengvai nuvalykite. Ant paviršių likęs purvas bei kitos medžiagos gali pakenkti jų išvaizdai bei suardyti tam tikrus sluoksnius.

  Nepamirškite, kad galite prenumeruoti Diurablis naujienlaiškį, kad gautumėte svarbiausią informaciją į savo elektroninį paštą ir niekada nepraleistumėte jokių svarbių naujienų ar išpardavimų. Mes turime platų prekių asortimentą, jį nuolat atnaujiname ir papildome, todėl tikrai galite tikėtis rasti kokybišką avalynę darbui patrauklia kaina!

 • Striukės
  Striukės

  Raskite idealią ir šiltą bei neperpučiamą ir/ar neperšlampančią darbo striukę. Diurablis internetinėje parduotuvėje parduodamos labai įvairios darbinės striukės vyrams, moterims. Prekių asortimentas yra tikrai didelis, todėl labai patogu pasinaudoti rūšiavimo įrankiu, kad išrikiuotumėte darbo striukes pagal tokius kriterijus kaip: kaina, pavadinimas bei charakteristika. Atsidarę kiekvienos prekės puslapį galėsite pamatyti ne tik svarbiausias jos savybes, bet ir išskirtines detales, pvz., medžiagas, iš kurių ji pagaminta, technologijas ir kita. Dauguma striukių parduodamos ne vieno dydžio, todėl tikrai turėtų pavykti internetu įsigyti patikimą bei naudingą darbo rūbą. Jeigu prekei taikoma akcija, pamatysite sumažintą kainą ir ją galėsite įsigyti pigiau.

 • Galvos apsauga ir priedai
  Galvos apsauga ir priedai
 • Įvairūs
  Įvairūs

  Jeigu neradote to, ko ieškote kitose kategorijose, didelė tikimybė, kad tai yra būtent čia. Kategorijoje „Įvairūs“ rasite pačius įvairiausius darbo rūbus bei apsaugos priemones vyrams ir moterims. Čia yra termo kojinės, įrankių diržai, specialūs darbo chalatai, apatiniai rūbai ir daugybė kitų prekių, kurios apsaugos jus arba jūsų darbuotojus bei padės jiems dirbti patogiau, našiau ir saugiau. Pirkti iš Diurablis parduotuvės internetu – patogu ir paprasta. Greitai raskite tą prekę, kuri jums reikalinga, pasinaudoję prekių rikiavimo įrankiu. Rikiuokite jas pagal tokius kriterijus, kaip kaina ir ne tik. Pamatysite, kurioms prekėms taikoma akcija ir galėsite įsigyti dar pigiau nei tai kainuoja įprastai.

 • Signaliniai darbo rūbai
  Signaliniai darbo rūbai

  Matomumas – vienas iš svarbiausių darbo saugos elementų. Jeigu darbe esate matomi, tuomet galite geriau apsisaugoti nuo kylančių pavojų. Atšvaitas, signalinė liemenė – tik keletas iš šioje kategorijoje esančių prekių, kurios ne tik svarbios, bet ir kone būtinos darbo vietoje. Dirbant tamsiu paros metu, ne itin gerai apšviestose erdvėse arba ten, kur matomumas labai svarbus (pvz., dideliuose cechuose), reikia pasirūpinti, kad visuomet būtumėte matomi.

  Iš Diurablis parduotuvės galite internetu įsigyti pačių įvairiausių darbo rūbų, o taip pat ir atšvaitų ir signalinių liemenių, striukių ar kitų. Saugos drabužiai dažnai yra reikalingi ir pagal reglamentą.

  Išsirinkti geriausią variantą nėra sunku, nes mūsų parduotuvėje internetu galite prekes rūšiuoti pagal įvairius kriterijus (kaina, pavadinimas ir kt.), kad greičiau rastumėte tai, ko ieškote. Jeigu norite turėti galimybę kokybiškus darbo rūbus ir saugos prekes įsigyti pigiau, galite stebėti katalogą, kol pamatysite, kam taikoma akcija. Diurablis jau per 20 metų sėkmingai prekiauja įrankiais, darbo rūbais ir priedais jiems, todėl pas mus rasite ne tik gausų asortimentą, tačiau ir įvairiausių nišinių produktų, kurie atitiks itin subtilius arba išskirtinius reikalavimus ir/ar kokybės standartus.

  Kilus klausimams, juos drąsiai galite užduoti skambindami, rašydami elektroninius laiškus arba net rašydami žinutes į Skype. Taip pat, klientams siūlome prenumeruoti ir mūsų naujienlaiškį.

 • Švarkai, Liemenės
  Švarkai, Liemenės

  Mūsų internetinėje parduotuvėje parduodamos įvairių dydžių, tipų ir rūšių darbinės liemenės bei švarkai. Kiekvienai darbo sričiai pavyks rasti tinkamą rūbą, kuris ne tik bus patogus ir patvarus, tačiau ir kokybiškai apsaugos viršutinę kūno dalį arba padidins matomumą. Pvz., uniforminis švarkas su kišenėmis suderins praktiškumą, kompanijos įvaizdį bei maksimalų saugumą darbo vietoje. Internetu galite patogiai ir greitai apžiūrėti prekes, paspaudę ant jų nuotraukų ar nuorodos kataloge. Sužinokite ne tik tai, kokia yra švarko, liemenės kaina, bet ir svarbiausias technines savybes, kurios lemia tai, kuris rūbas geriausiai patenkins lūkesčius bei poreikius. Prekėms mūsų kataloge dažnai taikoma akcija, todėl galėsite jas įsigyti pigiau, kuomet pritaikoma nuolaida.

 • Termo rūbai
  Termo rūbai

  Dažnu atveju intensyvus fizinis darbas skatina prakaituoti ir verčia jaustis nepatogiai dėl to, kad labai sukaistate. Termo rūbai yra skirti tam, kad palaikytų kuo optimalesnę jūsų kūno temperatūrą bei pašalintų drėgmę. Todėl vasarą jums būna vėsiau, o žiemą – šilčiau.

  Termo drabužiai paprastai apsivelkami po įprastais darbo rūbais, kad sugertų prakaitą bei neleistų jam įsigerti į įprastus drabužius. Termo aprangos yra pačių įvairiausių drabužių: marškinėliai ilgomis arba trumpomis rankovėmis, apatinės kelnės, šortai bei kita. Diurablis parduotuvėje rasite aukštos kokybės termo aprangą puikiomis kainomis. Galėsite patogiai ir greitai įsigyti tai, ko reikia jums, jūsų kolektyvui ar komandai.

  Termo drabužiai – privalumai

  Visų pirma reikia paminėti tai, kad šie drabužiai puikiai atlieka savo funkciją – pašalina drėgmę, sugeria prakaitą. Nesvarbu ar dirbate intensyvų fizinį darbą ar būnate karštoje aplinkoje, prakaituodami ir sušlapdami tikrai ne tik, kad jausite diskomfortą, bet taip pat labiau alinate savo organizmą, padarote jį pažeidžiamesniu, nes šlapi drabužiai labiau traukia šaltį.

  Tinkamai pasirinkti termo drabužiai taip pat maloniai priglunda prie kūno, nesuvaržo judesių ir leidžia jaustis patogiai, nepriklausomai nuo to, kokia veikla užsiimate. Dažniausiai šie drabužiai sudėtyje turi ir elastano, kuris suteikia termo aprangai reikalingo tamprumo, tad ji prisitaiko prie kūno linijų geriau nei įprasti drabužiai.

  Termo rūbai taip pat užtikrina ir labiausiai prakaituojančių jūsų kūno vietų priežiūrą, nes tose zonose, jie paprastai turi dar geriau apdirbtą audinį, kuris sugeria dar daugiau drėgmės bei perneša ją iš didžiausio prakaitavimo zonų. Taip veikia ir marškinėliai, ir šortai, ir kelnės.

  Štai kiti privalumai, kodėl verta įsigyti termo drabužius bei juos dėvėti darbo vietoje:

  • Sutaupoma energija – galbūt to nežinote, tačiau prakaitavimas ir šilumos išleidimas iš kūno reiškia energijos praradimą ir nuostolį. Termo apranga nuo to apsaugo, kadangi organizmui reikia skirti žymiai mažiau dėmesio vėsinimuisi dėl to, kad tai daryti padeda pati apranga.

  • Greitas džiūvimas – po kiekvieno nešiojimo (nebent apranga nespėjo sugerti prakaito) termo aprangą patartina išskalbti. Dėl to, kad yra labai praktiški, termo rūbai džiūsta labai greitai. Lyginant su įprasta tekstile, jums reikės daug mažiau laiko tam, kad termo apranga visiškai išdžiūtų.

  • Universalumas bei lengvumas – šios medžiagos sveria labai nedaug, todėl daug kas sako, jog dėvint termo aprangą atrodo, kad visai nieko nesate apsivilkę. Taip jaučiasi net ir tuomet, kai esate sušlapę. Kalbant apie universalumą reikia paminėti, kad ši apranga patogiai ir praktiškai nešiojasi tiek šaltuoju, tiek šiltuoju metų laiku.

  Termo drabužiai – pirkite internetu

  Jeigu norite patogiai ir paprastai bei puikia kaina įsigyti kokybiškų termo drabužių internetu, internetinė parduotuvė Diurablis pasiūlys viską, ko tik reikia.

  Ilgiau nei 20 metų sėkmingai prekiaujame aukščiausios kokybės darbo rūbais ir įrankiais bei susijusiomis prekėmis, todėl esame atsirinkę geriausius gamintojus bei tiekėjus, kurie siūlo produkciją, mūsų klientams teikiančią didžiausią naudą. Perkant internetu iš Diurablis parduotuvės galėsite patogiai pasirinkti reikalingų termo drabužių dydžius ir tinkamą kiekį. Jeigu prekėms pažymėta akcija, tuomet kokybiškus termo rūbus pavyks įsigyti dar pigiau nei įprasta kaina. Ieškodami geriausios kokybės produktų, atkreipkite dėmesį į techninę informaciją (Plačiau apie prekę), kur nurodomos svarbiausios techninės savybės.

 • Kelnės,šortai
  Kelnės,šortai

  Nepriklausomai nuo to, kokį darbą dirbate, jūsų apranga lemia labai daug. Nuo jos priklauso komfortas judant, diskomfortas dėl drėgmės. Taip pat labai svarbu ir patvarumas, kad kelnės nesudiltų ir nesusidėvėtų po kelių nešiojimų ar skalbimų. Ne visada pakanka tik džinsų ar paprasto trikotažo, kai kada tenka pasidairyti ir labiau darbui pritaikytų kelnių. Visa laime, kad Diurablis parduotuvėje internetu galite patogiai ir paprastai įsigyti aukščiausios kokybės darbo kelnių, šortų bei kelnių su petnešomis - kombinezonų.

  Kaip išsirinkti darbo kelnes?

  Renkantis kelnes, pirmiausiai reikia įvertinti tai, kaip jos tinka ir koks jų pasiuvimo modelis. Dažniausiai išskiriamos classic, relaxed ir slim tipo kelnės. Pirmasis tipas (classic) yra įprasto modelio kelnės, kurios nei per plačios, nei per siauros. Antrojo tipo (relaxed) kelnės bus bent šiek tiek laisvesnės nei įprasta mat pasiuvimas toks, kad prie šlaunų ir aplink juosmenį būtų daugiau vietos. Paskutinio tipo (slim) kelnės turi modernesnę išvaizdą ir yra gerokai siauresnės, bet ne aptemptos. Kelnių galai yra specialiai padaryti taip, kad tiktų kartu su darbo batais.

  Antrasis punktas, kuris padeda rinktis yra pačių kelnių medžiagos įvertinimas. Paprastai išskiriamos dvi medžiagos, iš kurių gaminami darbinės kelnės bei šortai – denim ir medvilnė.

  Džinsas arba denim yra labai unikalus audinys, kuris populiarus visame pasaulyje. Šio tipo darbo kelnės turėtų, su kiekvienu plovimu, darytis vis patogesnės nešiojimui. Darbo denim kelnės, nuo įprastų skiriasi tuo, kad jų džinsinis audinys yra gerokai storesnis. Jų pamušalai gali būti flaneliniai arba vilnoniai, dėl ko jos puikiai tinka darbui šaltu oru. Jeigu lyginsime su medvilninėmis kelnėmis, tuomet džinsas, visgi, yra kiek mažiau patvaresnis, bet tokios darbinės kelnės bus patogesnės.

  Medvilninis audinys pasižymi didžiausiu įmanomu patvarumu, todėl šiuo aspektu jam nėra lygių. Tokios kelnės mažiau pažeidžiamos įdrėskimams ir plyšimui, kadangi paviršius yra lygus ir glotnus. Audinys pasižymi puikiomis savybėmis sulaikant vėją bei gerai sulaiko karštį (nors nėra visiškai nedegios). Taip pat gali reikėti šiek tiek laiko, kol kelnės prasitampo ir pasidaro maksimaliai patogios.

  Neišvengiame ir tokių medžiagų mišinių, kaip medvilnė ir aukštos kokybės nailonas arba medvilnės pluoštas su nedegiomis savybėmis.

  Renkantis geriausią variantą dėmesį verta atkreipti ne tik į medžiagas, iš kurių kelnės pagamintos, tačiau ir kitas, svarbias savybes. Visų pirma – patvarus pasiuvimas ir siūlės. Jeigu matote trigubas pagrindines siūles arba sutvirtintus apsiuvus įvairiose kelnių dalyse, galite būti ramesni, kad jos nesuirs ir greitai neturėtų suplyšti. Itin tvirtai atrodantys užtrauktukai taip pat yra geras ženklas, kadangi juos teks naudoti gana dažnai. Papildomai žymimas ir vandens repelentas (vandeniui atsparios medžiagos), dėl kurių kelnės lėčiau šlampa. Papildomos kilpos diržui ir įrankių diržui, kilpelė plaktukui, šviesą atspindinti juostelė ir vėjo neperpučiamas audinys – svarbiausi privalumai, kurių galite tikėtis bei ieškoti.

  Kaip išsirinkti darbo šortus?

  Kuomet jūsų pasirinkimas yra ne kelnės, o šortai, dėmesį turėtų patraukti lygiai tos pačios savybės, kaip ir renkantis kelnes. Vienintelis skirtumas – šortų ilgis. Trumpesnių nei iki kelių, šortų darbe nepataria dėvėti jokie saugumo ekspertai.

  Rekomenduojama rinktis šortus žemiau kelių arba iki blauzdų. Pasirinkimas turėtų tiesiogiai priklausyti nuo to, ką rekomenduoja jūsų darbų saugos specialistai bei kokio pobūdžio darbas atliekamas. Dažniausiais atvejais vis tiek rekomenduojama rinktis kelnes, o ne šortus, jeigu tik tai leidžia darbo sąlygos.

  Kilus klausimams dėl prekių savybių, pristatymo ar apmokėjimo sąlygų, galite su mumis susisiekti ir tiesiogiai. Skambinkite telefonu, rašykite elektroniniu paštu arba susisiekite per Skype.

  Kodėl Diurablis?

  Pirkdami iš Diurablis parduotuvės internetu jūs pasirenkate beveik 30 metų gyvuojančios įmonės patirtį, aukščiausios kokybės produkciją iš įvairių Europos tiekėjų ir ne tik. Mūsų prekes galite įsigyti ne tik internetinėje parduotuvėje, tačiau ir didžiuosiuose šalies miestuose esančiose fizinėse parduotuvėse. Darbo kelnes, kombinezonus bei šortus galite atvykti apžiūrėti į vietą, kad pavyktų lengviau rasti, kurios kelnės bus pakankamai šiltos arba pvz., kurie modeliai turi atšvaitus, reikalingus darbo vietoje.

  Įsigiję darbo rūbus internetu, galėsite būti užtikrinti dėl kokybės, nes visoms prekėms suteikiame garantiją. Užsakymas bus pristatytas greitai, Lietuvoje užsakymus pristatome per 1-3 darbo dienas. Apmokėdami pirkinius galėsite pasirinkti vieną iš daugelio patogių mokėjimo būdų, o prie kiekvienos prekės rasite ne tik aukštos raiškos nuotraukas, tačiau ir išsamius aprašymus.

  Visus klientus kviečiame prenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Į savo elektroninio pašto dėžutę gautumėte informaciją apie išpardavimus, prekes su akcija bei sumažinta kaina, kad kokybiškus įrankius, darbo priemones bei darbo rūbus įsigytumėte pigiau.

 • Antkeliai
  Antkeliai

  Kelių apsaugos (antkeliai) yra tiek pat svarbios, kaip ir apsauginiai akiniai, ausinės, tinkama apranga bei avalynė. Antkeliai yra labai svarbus aksesuaras tiems, kurie nori jaustis saugiai darbo vietoje.

  Kelių apsaugos saugo kelio sąnarį nuo sutrenkimų, sumušimų ir kitų sužeidimų bei traumų, kurios gali kilti darbo vietoje. Tad geliniai, guminiai ar iš kitų medžiagų pagaminti antkeliai ne tik apsaugo kelio sąnarį bei ten esančius kaulus, kremzlę, sausgysles, raiščius ir kitus mazgus, tačiau ir palengvina darbo eigą, nes nereikia tiek saugotis ir galima patogiau bei paprasčiau dirbti.

  Kelių apsaugos (antkeliai) visuomet praverčia tiems žmonėms, kurių darbo eigoje reikia daug laiko praleisti priklaupus. Klojant grindis, dengiant stogus, trinkeles ar atliekant kitus statybininkų bei panašius darbus. Kai kurie tyrimai rodo, kad kokybiški antkeliai net mažina osteoartrito riziką, o tai prailgina žmogaus galimybę dirbti fizinį darbą. Taigi, investicija į antkelius yra ir investicija į savo arba savo darbuotojų sveikatą, suteikiant jiems reikalingas apsaugas, kadangi neprižiūrint, kelio sąnarys gali susidėvėti be galo greitai.

  Kaip išsirinkti geriausius antkelius internetu?

  Kadangi pasirinkimas Diurablis parduotuvėje internetu yra gana platus, pirmiausiai jums reikėtų nuspręsti ar reikalingi buitiniai ar profesionalūs statybiniai bei darbui skirti antkeliai. Buitiniai variantai yra pigesni, paprastesni ir labiausiai tinka mėgėjiškam naudojimui namuose – pvz., mažiems dažymo darbams, sodininkystei, daržininkystei ir t.t.

  Profesionalūs antkeliai dažniausiai turi aukštos klasės paminkštinimus – gelinius arba iš minkšto audinio, kurie itin gerai sugeria smūgius, lėtai dėvisi bei maksimaliai apsaugo kelio sąnarį. Profesionalūs antkeliai tiks ir mėgėjiškoms užduotims, bet ne atvirkščiai. Taip pat reikia paminėti, kad mažos detalės gali pakeisti kone visas naudingas savybes.

  Kuomet ruošiatės pirkti, svarbiausia yra įvertinti keturis pagrindinius faktorius. Pirmasis – vėsinimo bei šildymo savybės. Priklausomai nuo kompozicijos, vieni antkeliai geriau tinka šaltam orui, o kiti – šiltesniam. Pavyzdžiui, neopreno antkeliai leis orui cirkuliuoti ir kojai „kvėpuoti“, o tankesni audiniai šaltą dieną ne tik saugo kelius, bet ir veikia it savotiškas apšiltinimas.

  Labai svarbus privalumas yra reguliuojamas suveržimas. Nesvarbu ar tai yra spaustukai, dirželiai ar kiti elementai, tačiau, jeigu pavyktų reguliuoti suveržimą, už tokius antkelius tikrai verta sumokėti ir daugiau. Priklausomai nuo dienos, darbo sudėtingumo ar asmeninės preferencijos, galėsite pasirinkti geriausią susiveržimą.

  Paminkštinimo tankumas ir storis. Nors kuo storesnis paminkštinimas, tuo saugiau galima jaustis, tačiau jo storis taip pat proporcingai mažina jūsų mobilumą ir galimybę judėti. Jeigu ilgai klūpite arba vieną kelį padedate ant žemės, tuomet verta investuoti į antkelį su tankesne apsauga, tačiau kitu atveju rinkitės šiek tiek plonesnį audinį, kad neprarastumėte to mobilumo, kuris svarbus darbe.

  Užsisakyti internetu yra patogu. Prie kiekvienos prekės matysite svarbiausią informaciją bei tai, kokia jos kaina. Jeigu taikoma akcija, antkelius bei kitas priemones ir aksesuarus darbui galėsite įsigyti daug pigiau

 • Komplektai
  Komplektai
 • Apraišai, apsauga nuo kritimo
  Apraišai, apsauga nuo kritimo
Rūbai, darbo sauga

Darbo rūbai – tai drabužiai, specialiai pritaikyti tam tikram darbui atlikti. Įprastai jie yra pagaminti taip, kad būtų patvarūs, tarnautų ilgai ir būtų atsparūs įvairiam išoriniam poveikiui tam, kad jie galėtų atlaikyti kasdienes užduotis, pasitaikančias darbe. Darbui pritaikyta apranga gali būti: marškinėliai, džemperiai, batai, striukės, švarkai, liemenės, termo rūbai, kelnės, šortai, antkeliai, batai ir kita. Vieni dažniausiai pasirenkamų variantų, be abejo, yra kelnės, marškinėliai ar marškiniai ir batai. Tačiau priklausomai nuo įmonės ir darbo pobūdžio, reikalavimai darbuotojams gali skirtis, pavyzdžiui, papildomai gali būti įtraukiamos švarkai, liemenės arba šalmai. 

Darbiniai drabužiai turėtų būti tokie, jog su jais žmogus jaustųsi patogiai, tačiau taip pat jie turi gerai atlikti savo funkciją – apsaugoti nuo susižeidimų ar nemalonių oro sąlygų. Kadangi dauguma darbuotojų, kuriems reikalingi darbo rūbai, dirba lauke, apranga privalo atlaikyti skirtingas oro sąlygas, t.y. tiek lietų, tiek sniegą, tiek didelį šaltį. Žinoma, dažniausiai šaltuoju metų laiku yra naudojamos striukės, pagamintos iš neperšlampamos ir vėjo nepralaidžios medžiagos, tam, kad būtų pasiektas didžiausias komfortas. Papildomam saugumui, drabužiai gali būti ir signaliniai – tokiu būdu jie yra lengvai pastebimi aplinkinių, pavyzdžiui, tai yra būtina kelininkams, siekiant atkreipti vairuotojų dėmesį. 

Diurablis.net internetinėje parduotuvėje galite rasti didelį darbo rūbų pasirinkimą itin gera kaina. Labai patogu, jog visi drabužiai čia yra suskirstyti pagal kategorijas, tad lengvai atrasite tai, ko ieškote. Negana to, visa produkcija, esanti Diurablis.net internetinėje parduotuvėje, yra aukščiausios kokybės, kas užtikrins, jog ji tarnaus tikrai ne vienerius metus. Turėkite omenyje, jog perkant internetu, taip pat dažnai yra taikoma ir akcija, tad norimą daiktą pavyks įsigyti kur kas pigiau.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti