Perkamiausi

Galvos apsauga ir priedai 

 • Šalmai
  Šalmai

  Diurablis parduotuvėje galite internetu įsigyti apsauginių skydelių veidui ir šalmų statybininkui. Abi šios prekės yra labai svarbios ir naudingos dirbant beveik bet kuriame objekte. Mūsų asortimente yra įvairių tipų bei įvairių spalvų statybiniai šalmai. Ši galvos apsauga yra skirta apsaugoti nuo sutrenkimų ar sužalojimų. Daugumoje atvirų darbo vietų, ypač statybos, griovimo ar remonto darbuose šalmas gali ir dažnai net yra būtinas. Kitos apsaugos, ypač veido yra taip pat naudingos darbo priemonės, leidžiančios procesams vykti sklandžiau, saugiau ir paprasčiau. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir nuolat stebėkite prekių asortimentą, kad matytumėte, kada krenta prekių kaina ir galite statybinius šalmus įsigyti pigiau, su akcija.

 • Apsauginiai akiniai
  Apsauginiai akiniai

  Veidas ir akys yra bene didžiausią riziką darbo vietoje patiriančios kūno dalys. Joms gali kilti nuolatinis pavojus, todėl, siekiant išvengti rizikos ir nemalonių padarinių, dėvimi apsauginiai akiniai ir veido skydai. Mūsų parduotuvėje galite patogiai ir greitai, internetu įsigyti įvairiausių specialių apsaugos akinių, turinčių skirtingus saugumo sertifikatus ir/ar kokybės įvertinimus. Čia yra ne tik įprastų akinių, bet ir specialių aksesuarų, skirtų suvirintojams arba skydelių veidui.

  Kaip išsirinkti apsauginius akinius ar veido skydą internetu?

  Visų pirma – kiekvienoje darbo vietoje gali kilti skirtingos rizikos. Reikia žinoti apie jas ir darbo saugos instrukcijas bei rekomendacijas, kad galėtumėte priimti tinkamą sprendimą.

  Darbo vietoje gali kilti viena arba kelios iš šių rizikų bei pavojų:

  ·        Chemikalai – pavojų jūsų akims ir veidui kelia labai daug medžiagų – dulkės, skysčiai, dujos, garai, chemikalai, purslai ir kt.

  ·        Radiacija – kai kuriose darbo vietose neapsieinama be UV spinduliuotės (pvz., suvirinimas). Optinė radiacija gali būti skirtingų tipų ir neišvengiamai paveiks jūsų akis ir, jeigu nesaugoma su tinkamais akiniais, sukelia net lėtines akių ligas.

  ·        Temperatūra – karšti skysčiai, besilydančio metalo purslai ir taškymasis, karščio spinduliuotė patenka į šią kategoriją

  ·        Mechaninė rizika – šią riziką jūsų akims kelia įranga bei technika, kuri į orą skleidžia daleles, galinčias patekti į jūsų akis ir pažeisti regos organus.

  Antras dalykas, kurį turite padaryti – suprasti, kuo vieni apsauginiai akiniai ir/ar skydeliai skiriasi tarpusavyje. Skirtingos linzės ir stiklai gali apsaugoti jūsų akis nuo sužeidimų, kuriuos patiriate dėl to, jog į akis patenka pašaliniai objektai (pvz., kažkas įkrito), optinės radiacijos ar ryškių šviesos pliūpsnių, kurie gali laikinai net ir apakinti. Dažniausiai linzėms ir stiklams naudojamas polikarbonatas, akrilas, NXT poliuretanas bei optinis stiklas.

  Polikarbonato privalumai: itin atsparus sutrenkimams bei įbrėžimams, lengvas, apsaugo nuo UV spindulių. Tačiau jo trūkumas – šis stiklas neleis matyti taip ryškiai, kaip kiti variantai

  NXT poliuretanas: itin aukštas ryškumas, bene lengviausia medžiaga, puikiai apsaugo nuo sutrenkimų ar įbrėžimų. Vienintelis pastebimas trūkumas – gerokai aukštesnė kaina.

  Akrilas: nebrangus ir lengvesnis už optinį stiklą bei atsparus daugumai chemiškai agresyvių medžiagų. Tarp trūkumų reikia išskirti tai, kad akrilas nėra labai patvarus bei neleidžia taip ryškiai matyti vaizdą.

  Optinis stiklas: puikiai apsaugo nuo įbrėžimų, neiškreipia vaizdo. Tačiau taip pat pasižymi gana dideliu svoriu, kainuoja daugiau nei alternatyvos, prastokai apsaugo nuo sutrenkimų.

  Kodėl verta rinktis Diurablis?

  Diurablis – tai daugiau nei 20 metų sėkmingai įrankiais ir visomis priemonėmis, reikalingoms darbui, prekiaujantis prekės ženklas. Turime ne tik platų apsauginių akinių bei veido ar akių apsaugų asortimentą, tačiau ir priedų jiems bei daug kitų prekių.

  Jeigu ieškote aukščiausius standartus atitinkančių akių apsaugų, pas mus rasite tikrai visko, ko gali prireikti mėgėjiškam ar profesionaliam naudojimui. Internetu pirkti patogu, nes galite pasirinkti jums patikusią prekę ir apie ją sužinoti visą svarbiausią techninę informaciją, kad pavyktų įsigyti būtent tai, ko reikia. Prekes kataloge galite rikiuoti pagal tokius kriterijus, kaip: kaina, pavadinimas ar charakteristikos.

  Ne paslaptis ir tai, kad šioms prekėms bei viskam, kas yra prekių kataloge, neretai taikoma akcija, todėl tuo metu apsauginiai akiniai bei veido skydeliai parduodami pigiau nei įprastai. Jeigu dvejojate dėl pasirinkimo arba norite gauti profesionalią rekomendaciją, galite kreiptis į mus telefonu, elektroniniu paštu, rašyti žinutes per Skype.

 • Klausos apsauga
  Klausos apsauga

  Triukšmas darbe yra pavojingas ir didelę riziką jūsų sveikatai keliantis veiksnys. Dėl triukšmo gali ne tik skaudėti galvą, tačiau atsiranda ir ilgalaikių sveikatos sutrikimų. Apsaugoti nuo triukšmo padeda ausų kamštukai bei apsauginės darbo ausinės. Šios priemonės nuslopina triukšmą ir garsias vibracijas bei triukšmo bangas, kurios ne tik sukelia nemalonius pojūčius, bet ir kelia pavojų.

  Priklausomai nuo savo darbo pobūdžio, iš Diurablis parduotuvės internetu galite įsigyti kimštukų. Iš esmės, ausų kimštukai yra skirti dėti po šalmu arba apsaugoti nuo tam tikro dažnio triukšmo. Ausinės yra labiau skirtos apsaugoti nuo triukšmo, kuris sklinda kartu su vibracijomis. Dažnu atveju ausinės sulaiko pavojingas triukšmo bangas, tačiau neslopina tų, kurios yra panašios į žmogaus balsą, tad pvz., leidžia vis tiek komunikuoti tarpusavyje, nors tam tikrų dažnių garsai yra vos juntami.

  Iš Diurablis apsaugines ausines galite nusipirkti ir pigiau. Dažnai mūsų prekėms taikoma akcija, tad jas įsigysite sumažinta kaina. Paspaudę ant kiekvienų ausinių ar kimštukų, rasite visą svarbiausią informaciją apie tą prekę bei galėsite priimti geriausią sprendimą.

 • Kvepavimo takų apsauga
  Kvepavimo takų apsauga

  Respiratorius – svarbi priemonė darbo vietoje, kuri apsaugo jus nuo kenksmingų dalelių. Renkantis respiratorių turite žinoti, kokie būtent pavojai tyko darbo vietoje arba jūsų aplinkoje (dujos, dulkės, abu, kiti). Taip pat nuspręskite dėl to, kokio lygio apsaugos reikia. Skirtingos veido kaukės bei respiratoriai turi skirtingus apsaugų lygius. Dirbant vienoje srityje gali būti reikalingas vienoks daugkartinis respiratorius, o kitoje – kitoks. Labai svarbu, kad jūsų pasirinkimas atitiktų keliamus lūkesčius bei iššūkius darbo vietoje. Mūsų kataloge rasite ne tik statybinės paskirties ar kitokius respiratorius bei kaukes, tačiau ir keičiamus filtrus, kitus priedus, kuriuos galėsite įsigyti internetu. Nepamirškite, kad rūšiuodami prekes galėsite jas išrikiuoti pagal tokius kriterijus, kaip kaina, tad matysite, kam taikoma akcija bei galėsite įsigyti pigiau nei įprastai.

 • Galvos apdangalai
  Galvos apdangalai

  Darbo vietoje dažnai kyla rizika susižaloti. Kad pavyktų kuo labiau apsaugoti save ar savo darbuotojus, reikia rasti tinkamus darbo rūbus bei aksesuarus. Mūsų prekių kataloge yra ne viena kaukė bei kepurės ir pošalmis vyrams ar moterims, kuriuos galima naudoti darbo vietoje. Jie apsaugos jautriausias kūno dalis nuo mechaninių, cheminių ar kitokio tipo pažeidimų.

  Internetu įsigyti darbo rūbų bei galvos apdangalų yra labai patogu, nes galite prekes rūšiuoti, filtruoti ir apžiūrėti pagal savo poreikius. Jeigu pastebėsite, kad pošalmiui arba kitos rūšies galvos apdangalui taikoma akcija – nedvejokite ja pasinaudoti ir pirkite aukštos kokybės priemones darbui pigiau, sumažinta kaina.

 • Suvirinimo apsauga
  Suvirinimo apsauga

  Suvirintojo darbas reikalauja ne tik susikaupimo bei įgūdžių. Tinkamai jam atlikti reikalingos ir aukštos kokybės saugos priemonės, tokios, kaip suvirintojo skydelis bei/ar akiniai. Diurablis parduotuvėje internetu galite įsigyti įvairiausių rūšių, tipų ir klasių suvirintojų skydelių, ko gero pigiau nei kitose parduotuvėse. Rūšiuokite prekes pagal tokius kriterijus, kaip kaina, pavadinimas ar ypatingos charakteristikos ir kone akimirksniu raskite tuos skydelius arba suvirintojų akinius, kurie labiausiai atitinka poreikius. Neretai šioms prekėms taikoma ir akcija, todėl galėsite įsigyti palankiausiomis sąlygomis.

  Paspaudę ant jus sudominusios prekės, atsidursite individualiame jos puslapyje, kur pamatysite svarbiausią informaciją (naudojimo instrukcijas, naudojimo tinkamumą, apsaugos klases, gamintojus ir kita).

Galvos apsauga ir priedai

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti