Perkamiausi

Apsauginiai akiniai 

Veidas ir akys yra bene didžiausią riziką darbo vietoje patiriančios kūno dalys. Joms gali kilti nuolatinis pavojus, todėl, siekiant išvengti rizikos ir nemalonių padarinių, dėvimi apsauginiai akiniai ir veido skydai. Mūsų parduotuvėje galite patogiai ir greitai, internetu įsigyti įvairiausių specialių apsaugos akinių, turinčių skirtingus saugumo sertifikatus ir/ar kokybės įvertinimus. Čia yra ne tik įprastų akinių, bet ir specialių aksesuarų, skirtų suvirintojams arba skydelių veidui.

Kaip išsirinkti apsauginius akinius ar veido skydą internetu?

Visų pirma – kiekvienoje darbo vietoje gali kilti skirtingos rizikos. Reikia žinoti apie jas ir darbo saugos instrukcijas bei rekomendacijas, kad galėtumėte priimti tinkamą sprendimą.

Darbo vietoje gali kilti viena arba kelios iš šių rizikų bei pavojų:

·        Chemikalai – pavojų jūsų akims ir veidui kelia labai daug medžiagų – dulkės, skysčiai, dujos, garai, chemikalai, purslai ir kt.

·        Radiacija – kai kuriose darbo vietose neapsieinama be UV spinduliuotės (pvz., suvirinimas). Optinė radiacija gali būti skirtingų tipų ir neišvengiamai paveiks jūsų akis ir, jeigu nesaugoma su tinkamais akiniais, sukelia net lėtines akių ligas.

·        Temperatūra – karšti skysčiai, besilydančio metalo purslai ir taškymasis, karščio spinduliuotė patenka į šią kategoriją

·        Mechaninė rizika – šią riziką jūsų akims kelia įranga bei technika, kuri į orą skleidžia daleles, galinčias patekti į jūsų akis ir pažeisti regos organus.

Antras dalykas, kurį turite padaryti – suprasti, kuo vieni apsauginiai akiniai ir/ar skydeliai skiriasi tarpusavyje. Skirtingos linzės ir stiklai gali apsaugoti jūsų akis nuo sužeidimų, kuriuos patiriate dėl to, jog į akis patenka pašaliniai objektai (pvz., kažkas įkrito), optinės radiacijos ar ryškių šviesos pliūpsnių, kurie gali laikinai net ir apakinti. Dažniausiai linzėms ir stiklams naudojamas polikarbonatas, akrilas, NXT poliuretanas bei optinis stiklas.

Polikarbonato privalumai: itin atsparus sutrenkimams bei įbrėžimams, lengvas, apsaugo nuo UV spindulių. Tačiau jo trūkumas – šis stiklas neleis matyti taip ryškiai, kaip kiti variantai

NXT poliuretanas: itin aukštas ryškumas, bene lengviausia medžiaga, puikiai apsaugo nuo sutrenkimų ar įbrėžimų. Vienintelis pastebimas trūkumas – gerokai aukštesnė kaina.

Akrilas: nebrangus ir lengvesnis už optinį stiklą bei atsparus daugumai chemiškai agresyvių medžiagų. Tarp trūkumų reikia išskirti tai, kad akrilas nėra labai patvarus bei neleidžia taip ryškiai matyti vaizdą.

Optinis stiklas: puikiai apsaugo nuo įbrėžimų, neiškreipia vaizdo. Tačiau taip pat pasižymi gana dideliu svoriu, kainuoja daugiau nei alternatyvos, prastokai apsaugo nuo sutrenkimų.

Kodėl verta rinktis Diurablis?

Diurablis – tai daugiau nei 20 metų sėkmingai įrankiais ir visomis priemonėmis, reikalingoms darbui, prekiaujantis prekės ženklas. Turime ne tik platų apsauginių akinių bei veido ar akių apsaugų asortimentą, tačiau ir priedų jiems bei daug kitų prekių.

Jeigu ieškote aukščiausius standartus atitinkančių akių apsaugų, pas mus rasite tikrai visko, ko gali prireikti mėgėjiškam ar profesionaliam naudojimui. Internetu pirkti patogu, nes galite pasirinkti jums patikusią prekę ir apie ją sužinoti visą svarbiausią techninę informaciją, kad pavyktų įsigyti būtent tai, ko reikia. Prekes kataloge galite rikiuoti pagal tokius kriterijus, kaip: kaina, pavadinimas ar charakteristikos.

Ne paslaptis ir tai, kad šioms prekėms bei viskam, kas yra prekių kataloge, neretai taikoma akcija, todėl tuo metu apsauginiai akiniai bei veido skydeliai parduodami pigiau nei įprastai. Jeigu dvejojate dėl pasirinkimo arba norite gauti profesionalią rekomendaciją, galite kreiptis į mus telefonu, elektroniniu paštu, rašyti žinutes per Skype.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti