Perkamiausi

Darbastaliai 

Šioje kategorijoje prekių nėra

Nesvarbu, kurioje vietoje atliekate darbus, tai darote profesionaliai ar savo malonumui, darbastalis yra tas baldas, kuris idealiai tinka dirbtuvėms bei padeda paspartinti įvairių užduočių atlikimą. Kuo naudingi darbastaliai? Visų pirma jie yra patvarūs bei atlaiko didelį svorį, skirtingai nei įprasti stalai. Tvirtumas bei aukštas maksimalus išlaikomas svoris leidžia ramiau organizuoti darbą su įrankiais, technika, atlikti smulkmeniškus ar didesnius darbus. Visų antra – ergonomiškumas daiktų laikymo ir darbo atlikimo prasme. Jeigu nėra darbastalio, tuomet visos priemonės gali būti išmėtytos chaotiškai, netvarkingai. Darbastalis leis paprasčiau ir lengviau organizuoti įrankių ir priemonių išsidėliojimą, kad būtų lengva dirbti.

Darbastaliai internetu – kaip išsirinkti ir pirkti?

Diurablis prekių kataloge internetu galite rasti įvairių darbastalių dirbtuvėms. Populiariausias variantas yra metalinis darbastalis. Beveik be išimčių, iš metalo pagaminti darbastaliai yra patikimiausi, tvirčiausi bei siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį. Prekių katalogas – interaktyvus. Darbastalius jūs galite rikiuoti pagal: pavadinimą, kainą, turimą kiekį ir charakteristikas. Rūšiavimo įrankis leidžia sutaupyti daug laiko ieškant geriausių prekių už atitinkamą kainą.

Paimkime pavyzdį – raudonos spalvos metalinį darbastalį su spintelėmis ir trimis stalčiais.

Šis darbastalio modelis atrodo labai standartiškai ir ergonomiškai. Jo dizainas – klasikinis, tad kuriant šį baldą pirmiausiai buvo galvojama apie patogumą darbui. Ant grindų ar žemės darbastalis stovi ant keturių metalinių kojų, kurias galima pritvirtinti. Darbo stalas yra pagamintas iš storos ir tvirtos medienos, todėl nebus baisu kažką pažeisti. Susidėti įrankius ar reikmenis nebus problema, nes stalas turi tris stalčius, kurie randami po mediniu paviršiumi, kairėje pusėje. Taip pat yra ir dvi spintelės, kurios sumontuotos viršutinėje rėmo dalyje, virš medinio stalviršio.

Pasirinkimui padės aukštos kokybės prekių nuotraukos, kurias galima priartinti, prekių aprašymai bei kita informacija apie ergonomiškumą. Pirkti per Diurablis parduotuvę internetu yra labai paprasta. Tiesiog pasirinkite jūsų dirbtuvėms, verslui ar namams reikalingą darbastalių skaičių, pridėkite juos į krepšelį ir pereikite prie apmokėjimo. Kai kada prekėms yra taikoma akcija – sumažinama kaina. Tad, jeigu pasitaiko proga ir galite įsigyti pigiau nei įprastai – nedvejokite ir dėkite į krepšelį jau dabar. Štai ir viskas, beliks tik sulaukti užsakymo pristatymo.

Kodėl verta naudotis darbastaliu ir kodėl netinka įprasti stalai?

Jeigu bent kiek susiduriate su mechaniniu darbu (pjovimas, tekinimas, konstravimas, daiktų ar automobilių remontas, gręžimas, statyba ir pnš.), puikiai žinote, kuo skiriasi specializuota ir mėgėjiška įranga. Nors paprastas stalas, iš esmės atlieka tą pačią funkciją, tačiau iš karto, kai prasideda sunkiau atliekami darbai, kurie reikalauja tvirtesnės konstrukcijos ir ergonomiškumo, profesionalus darbastalis parodo savo pranašumą.

Visų pirma – darbastaliai yra sutverti taip, kad atlaikytų didelį svorį. Tvirčiausi metaliniai darbastaliai nesunkiai atlaikys 200kg, 300kg, o stipriausi – ir apie 0,75 tonos svorį. Būtina žinoti, koks yra maksimalus darbastalio atlaikomas svoris, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą baldą darbui. Pavyzdžiui, jeigu dirbate su sunkia technika arba daug sveriančiais ruošiniais, tai pasidaro dar aktualiau.

Antras svarbus faktorius yra vertikalios erdvės išnaudojimas. Labai patogu, kai galima reguliuoti darbastalio aukštį, jeigu prie jo dirba daugiau nei vienas žmogus arba atliekami skirtingi darbai. Tai mažina traumų riziką, didina patogumą. Erdvės išnaudojimas siejasi ir su daiktadėžėmis, spintelėmis bei stalčiais. Daug kas prie darbastalio montuoja ir specialią įrankių sienelę, tačiau daug klausimų padeda išspręsti ir su darbastaliu esantys stalčiai ar lentynos, kur galima organizuotai susidėti svarbius daiktus. Įprastas stalas niekada nesuteiks tiek daug galimybių ir naudos.

Populiariausi darbastaliai

Dažniausiai darbastaliai būna gaminami iš medžio arba iš metalo. Abu variantai turi savų privalumų, tačiau saugesnis ir dažniausiai geresnį kainos bei kokybės santykį siūlo metaliniai darbastaliai. Jie gali būti pigesni, bet tuo pačiu metu ir tvirtesni, juos sunkiau pažeisti ir net po kurio laiko bei su įbrėžimais ar pabraukimais, metalinis stalas darbui atrodo estetiškiau.

Be to, metalas geriau tvarkosi su aplinkos metamais iššūkiais (oro sąlygomis, drėgme).

Jeigu norite sužinoti daugiau informacijos apie konkrečią prekę – drąsiai ir nieko nedelsdami su mumis susisiekite. Tai galite padaryti šiokiadieniais, nuo 8 iki 17 valandos, skambindami telefonu, siųsdami laiškus elektroniniu paštu į info@diurablis.lt bei net per Skype. Profesionalūs konsultantai atsakys į klausimus, parekomenduos geriausiai poreikius atitinkantį darbo stalą iš mūsų asortimento bei pasiūlys geriausias sąlygas pirkimui.

Kodėl Diurablis?

Mes esame jau virš 20 metų sėkmingai veikiantis prekybos partneris, siūlantis įsigyti įrankių, darbo rūbų, priedų ir visko, ko gali prireikti darbui dirbtuvėse, aplink namus, ceche ar beveik bet kur kitur.

Privalumai perkant iš Diurablis:

·        Patogus atsiskaitymas internetu – priimame labai daug skirtingų mokėjimo būdų

·        Užsakytas prekes pristatome per 1-3 d.d.

·        Prekes pristatome iki durų visoje Lietuvoje

·        Visiems jūsų pirkiniams suteikiama garantija

Įrankius galite įsigyti ne tik internetu, bet ir Vilniuje, Kaune ar Panevėžyje esančiose fizinėse Diurablis parduotuvėse. Klaipėdoje ir Šiauliuose dirba mobilūs vadybininkai, kurie gali jus taip pat aptarnauti. Diurablis prekių kataloge rasite įrankius bei darbastalius, tinkančius ir mėgėjams, ir profesionalams.

Taip pat verta prenumeruoti ir mūsų naujienlaiškį. Prenumeratoriai gauna svarbiausius pranešimus apie asortimento atnaujinimą, išpardavimus ar kitus ypatingus pasiūlymus. Jeigu ir jūs norite pirkti pigiau, nedvejokite įvesdami savo elektroninio pašto adresą ir užsiregistruodami gauti svarbiausią informaciją

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti