Perkamiausi

Staklės plytelėms 

Plytelėms pjauti reikalingi kokybiški įrankiai. Patogu, kad mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti aukščiausios kokybės plytelių pjovimo staklių labai patrauklia kaina. Plytelių pjovimas yra neatsiejama apdailos, remonto ir statybų darbų dalis. Kuomet klojama danga viduje ar lauke, kuriamas interjero vaizdas ir daroma apdaila, neapsieisime be to, kad tam tikras plyteles reikia apipjaustyti, sumažinti. Jos nėra laužomos, o pjaustomos naudojant trinkelių arba plytelių pjovimo stakles. Rankinės staklės yra labai paprastai naudojami ir ganėtinai lengvai perprantami įrankiai, todėl jais naudotis gali ir mėgėjai, ir profesionalai, nepriklausomai nuo patirties lygio.

Prekių kataloge yra ne vienos staklės, todėl jums tikriausiai bus aktualu žinoti, kaip išsirinkti geriausias? Viskas priklauso nuo jūsų poreikių, todėl svarbu stebėti informaciją, kuri pateikiama prekės puslapyje. Ten aprašomas kiekvienų staklių modelis bei jo savybės – iš ko pagaminta, kokios technologijos panaudotos ir kokie priedai, kokio maksimalaus storumo plyteles galima pjauti, kokio tipo atsarginius ratukus reikia naudoti ir taip toliau.

Pasirinkę Diurablis jūs tikrai nenusivilsite. Mes rinkoje esame jau beveik tris dešimtmečius ir per tą laiką nuolat stengiamės visiems klientams pasiūlyti aukščiausios klasės įrankius bei darbo įrangą pigiau nei konkurentai. Visos prekės gauna garantiją, o užsakymus pristatome per 1-3 darbo dienas (nebent prie prekės parašoma kitaip). Atsiskaityti už prekes patogu, o susikūrus paskyrą galima matyti visą užsakymų istoriją.

Šioje prekių kategorijoje taip pat yra ir priedai staklėms – keičiami ratukai, rėžtukai ir kiti.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti