Perkamiausi

El, įrankių priedai 

 • Poliravimo priedai
  Poliravimo priedai
 • Diskai šlifavimui, pjovimui
  Diskai šlifavimui, pjovimui

  Savo įrankiams Diurablis elektroninėje parduotuvėje galite internetu įsigyti pačių įvairiausių, skirtingų rūšių ir tipų šlifavimo bei/ar pjovimo diskų.

  Deimantiniai šlifavimo diskai yra patys tvirčiausi ir leidžia itin tiksliai bei greitai nušlifuoti paviršius ir medžiagas. Abrazyviniai šlifavimo diskai tinka įvairioms medžiagoms. Metalo šlifavimo diskai yra skirti išskirtinai metaliniams paviršiams ir metalo ruošiniams. Taip pat kataloge yra ir lapeliniai diskai šlifavimui.

  Pjovimo diskai metalui – tvirti ir patikimi įrenginiai, kuriais galima pjaustyti metalo gaminius ir ruošinius. Kaip ir šlifavimui, taip ir pjovimui skirti deimantiniai diskai tinka beveik visų medžiagų pjovimui. Būtent medžiui skirti pjovimo diskai taip pat yra kataloge, kaip ir betonui pjauti skirta įranga.

  Įsigykite jų pigiau, ypač tada, kai taikoma akcija.

 • Švitrinis popierius
  Švitrinis popierius

  Jeigu dirbate arba užsiimate hobiu, kuris susijęs su medienos ruošiniais ir dirbiniais – jums tikrai reikalingas švitrinis popierius. Mūsų kataloge yra skirtingų tipų švitrinio popieriaus mėgėjams ar profesionalams. Kadangi yra skirtingų tipų, ne paslaptis, kad visi jie turi ganėtinai skirtingą poveikį medienai ir vieni yra efektyvesni, o kiti – mažiau efektyvūs. Internetu, mūsų puslapyje galite patogiai ir greitai įsigyti švitrinio popieriaus.

  Visų pirma – pasirinkite tinkamą popieriaus gabalėlį. Yra apvalių, klijuojamų lipdukų, yra skiautelių, yra apvalių skiaučių su skylutėmis ir daug kitų versijų. Visgi dažniausiai naudojama švitrinė juosta. Ji gali būti naudojama užmovus ant kaladėlės, tačiau dažniausiai pritaikoma su juostiniu šlifuokliu. Renkantis švitrinį popierių svarbu perskaityti jo savybes, kad žinotumėte, koks jo tvirtumas (GR – granuliacija).

  Jeigu jums kyla klausimų dėl to, kuris švitrinis popierius būtų tinkamiausias pasirinkimas, daug techninės informacijos visuomet rasite pačiame prekės puslapyje. Švitrinis popierius pasižymi ganėtinai žema kaina, todėl net ir tada, kai netaikoma akcija, jo galima įsigyti daug ir pigiau nei tikėtumėtės. Prekes patogiai įsidėkite į krepšelį, apmokėkite jums patogiu būdu ir greitai gaukite pristatymą.

 • Frezos
  Frezos

  Darbui su frezomis kai kada neužtenka pavienių pirkinių. Kai kada vienintelė išeitis yra frezų rinkinys, dar vadinamas komplektas. Tarp šių prekių rasite viską, ko gali reikėti darbui su freza vienoje vietoje. Užuot gaišus daug laiko bandant visus komponentus ir aksesuarus surinkti po vieną, galite įsigyti rinkinį ir turėti viską vienoje vietoje. Labai patogu, kad tokį rinkinį galite įsigyti internetu ir iš karto išspręsti visus poreikius. Dažnu atveju, lyginant kokia yra pavienės frezos kaina, komplektas kainuoja santykinai pigiau – savotiška akcija!

 • Metaliniai ir kiti šepečiai
  Metaliniai ir kiti šepečiai

  Dauguma metalinių šepečių leidžia atlikti įvairias užduotis, tokias kaip šlifavimas, valymas, tam tikrų sluoksnių pašalinimas. Šioje kategorijoje esančios prekės dar gali būti vadinamos, kaip šlifavimo arba švitrinis šepetys, kadangi jie turi tokį patį poveikį. Kiekvienas čia esantis metalinis (žalvarinis, plieninis) šepetys gali būti naudojamas ne tik šlifavimui, tačiau ir dažų ar rūdžių pašalinimui. Kai kurie šepečių modeliai tvirtinasi prie gręžtuvo. Internetu jūs galite įsigyti visas sandėlyje esančias prekes puikia kaina – beveik tarsi būtų taikoma akcija, nes jie kainuoja pigiau!

 • Šlifavimo cilindrai ir priedai
  Šlifavimo cilindrai ir priedai
 • El. pjūklų diskai
  El. pjūklų diskai
 • Pjūkliukai siaurapjūkliui
  Pjūkliukai siaurapjūkliui

  Siaurapjūkliai yra vieni populiariausių įrankių medienai pjauti. Bene svarbiausia dalis, naudojant siaurapjūklį yra patys pjūkleliai. Jie turi gana ribotą naudojimo laiką ir pakankamai greitai dėvisi bei reikalauja būti pakeisti. Metaliniai pjūkleliai dažnai parduodami komplekte arba didesniais kiekiais, nes dirbant intensyviai tikrai reikės pakeisti ne vieną pjūklelį. Labai patogu juos pirkti internetu. Nereikia planuoti jokių išvykų į parduotuvę, prekės pristatomos greitai, o ir kaina paprastai yra žemesnė, tad pjūklelių galite įsigyti pigiau nei įprastai. Nedvejokite įsidėti tinkamiausius pjūklelius į krepšelį ir paspartinkite darbo eigą bei efektyvumą iš karto.

 • Pakrovėjai
  Pakrovėjai
 • Dalys/įrankiai
  Dalys/įrankiai
 • Stovai/laikikliai
  Stovai/laikikliai
El, įrankių priedai

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti