Perkamiausi

Kopečios 

Kopečios

Statybos darbai dažnai atliekami aukštai, ne ant žemės. Tam, kad patektumėte į darbo vietą, reikia kažkokių priemonių. Jomis gali tapti statybinės kopėčios ir pastoliai. Šią įrangą galite įsigyti mūsų interneto puslapyje. Turime paprastų sudedamų kopėčių, kopėčių-pastolių bei panašių ir susijusių prekių, kurias galės panaudoti ir mėgėjai, ir profesionalai.

Kaip išsirinkti geriausias kopėčias darbui?

Pasirinkimas prekių kataloge yra platus, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamus kriterijus. Visų pirma – kopėčių aukštis. Jis yra, turbūt svarbiausias kriterijus, nuo kurio priklauso tai, kaip jos padės atlikti darbą ir ar bus naudingos jį darant. Vienos kopėčios gali būti 70cm aukščio, kitos – 1,5m, trečios – 4m aukščio ir taip toliau. Jums reikia lyginti prekes ir žiūrėti jų specifikacijas, kad aukštis atitiktų reikalavimus. Tikrai nenorite nuolat siekti valomą stogą su maksimaliai iškeltomis rankomis ar dažyti lubas pasistiebę ant kopėčių. Jums reikia tokio aukščio varianto, kuris leistų patogiai ir paprastai atlikti darbus ant aukšto.

Antras svarbus kriterijus yra kopėčių svoris. Šią savybę galime priskirti prie ergonomiškumo. Statybiniai įtaisai ir statybinės priemonės dažnai būna visiškai ne ergonomiškos. Tačiau tikėtina, kad kopėčias jūs vešitės iš ir į darbo vietą. Jos nuolat turi būti nešamos, sudedamos, iškraunamos, pakraunamos. Dėl to reikia, kad jos būtų kuo įmanoma lengvesnės. Be abejo, neišvengsime to, kad didėjant jų aukščiui, didės ir svoris, tačiau, jeigu turite galimybę internetu ar kitu būdu palyginti, kiek sveria įvairios sudedamos kopėčios ar pastoliai – tai bus tikrai naudinga. Naudotojams turėtų būti džiugu, kad šiuolaikinės kopėčios beveik visada būna aliumininės, tad jos sveria pakankamai nedaug, lyginant su senesnėmis.

Trečiasis pasirinkimo parametras yra labai svarbus ir jis susijęs su saugumu. Kai renkatės kopėčias, žiūrėkite į tai, kokį maksimalų svorį jos gali atlaikyti. Tai leis žinoti, koks svoris gali būti vienu metu ant kopėčių, kiek įrankių galite kelti su savimi arba su kiek priemonių galėsite leistis šiomis kopėčiomis. Tiesa, kuo didesnį svorį jos gali atlaikyti – tuo tvirtesnė konstrukcija ir tuo didesnis pačių kopėčių svoris.

Svarbiausia informacija apie statybines kopėčias ir pastolius

Tiesiog būtina atidžiai ir tinkamai pasirinkti kopėčias darbui, nes kitaip kils pavojus jūsų turto, jūsų pačių ir kartu su jumis arba šalia jūsų dirbantiems žmonėms.

Dažniausiai kopėčios yra gaminamos iš aliuminio, medienos, plieno ir stiklo pluošto bei plastiko mišinio. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir minusų, tačiau aliumininės ir plieninės kopėčios dažniausiai naudojamos statybose.

Medinės kopėčios greičiau dėvisi negu beveik bet kuris kitas kopėčių tipas. Taip yra dėl to, kad medis – mažai atsparus aplinkos poveikiui. Medines kopėčias reikia tikrinti dėl atskilusių dalių, atsipalaidavusių pakopėlių arba deformuotų metalinių detalių.

Aliumininės kopėčios yra tarp populiariausių, tačiau intensyvus naudojimas kiek paspartina jų dėvėjimąsi. Turėkite omenyje tai, kad profesionaliam ir intensyviam statybų darbui geriau pasirinkti plieną. Aliumininės kopėčios neturi būti naudojamos ten, kur dirbama prie elektros įtampos, kadangi aliuminis yra laidininkas. Per ilgą naudojimą ant kopėčių gali atsirasti įlinkimų, pažeidimų. Jas reikia apžiūrėti.

Stiklo pluoštu sustiprintas plastikas taip pat vis populiarėja. Didelis privalumas – ši medžiaga nepraleidžia elektros srovės bei yra atspari korozijai, tačiau – paveiki karščiui (blogąja prasme). Jas reikia dažnai tikrinti. Joms taip pat kenkia ir nuolatinis kontaktas su UV spinduliais.

Plieninės kopėčios dažniausiai yra stacionarios, ne mobilios, jos tvirtinamos prie pastatų ar konstrukcijų statybvietėse. Didžiausi pliusai – svoris, tvirtumas.

Darbų sauga dirbant su kopėčiomis

Negalime pakankamai dėmesio skirti tam, kaip svarbu, dirbant su kopėčiomis ar ant jų, laikytis saugaus darbo rekomendacijų ir taisyklių. Beveik 4 iš 5 nelaimingų atsitikimų, kurie darbo vietoje arba namuose nutinka su kopėčiomis yra susiję su neteisingu jų naudojimu.

Prieš kiekvieną lipimą reikia patikrinti ar kopėčios atrodo tvarkingai ir išlaiko savo tvirtumą. Būtinai patikrinkite ir vietą, kur kopėčios stovi ar bus statomos. Ten neturėtų būti šiukšlių, kitokių kliūčių, balų. Na ir galiausiai – visuomet patariama papildomai užfiksuoti ir užtvirtinti kopėčių apatinę dalį, kad jos būtų mažiau nestabilios, kai jomis naudojatės. Kai statote kopėčias, tai darykite tik ant lygaus reljefo.

Niekuomet neviršykite maksimalaus nustatyto svorio.

Kodėl Diurablis?

Diurablis – patikimas partneris, kuris prekiauja įrankiais ir įranga darbui. Kopėčių ir pastolių statyboms pasirinkimas yra tikrai didelis, todėl svarbu turėti galimybę palyginti kopėčias tarpusavyje, kad rastumėte tai, kas tinka aukščio, maksimalaus svorio ir kitų parametrų prasme.

Mūsų įmonė sėkmingai prekiauja jau daugiau nei 20 metų, todėl tikrai padėjome ne vienam privačiam ir verslo pirkėjui įgyvendinti tikslus bei rasti geriausias kopėčias. Šiuo metu kataloge yra ne vienos aliumininės bei iš kitų medžiagų pagamintos statybinės kopėčios puikia kaina. Rūpinamės, kad prekės pas mus kainuotų pigiau nei kitur, todėl siūlome kone idealias sąlygas įsigyti. Kartais šioms prekėms taikoma ir akcija.

Įsigijimo procesas taip pat labai nesudėtingas. Tinkamas kopėčias įsidėkite į prekių krepšelį. Jame galėsite pereiti prie finalizavimo. Prisijunkite prie paskyros arba ją susikurkite (jeigu norite matyti užsakymų istoriją), tačiau tai nėra būtina. Antruoju atveju, iš karto pereikite prie pristatymui reikalingos informacijos suvedimo. Galiausiai pasirinkite vieną iš daugelio apmokėjimo būdų ir kuomet mūsų komanda patvirtins užsakymą – jis bus išsiųstas. Prekės visoje Lietuvoje pristatomos per 1-3 darbo dienas.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti