Perkamiausi

Pneumatika 

 • Kampiniai veržliasukiai
  Kampiniai veržliasukiai

  Reikalingi įrankiai hobiui arba profesionaliam darbui? Sugedo senas suktuvas arba reikalingas naujas pneumatinis suktuvas bei/ar veržliasukis? Kad ir kokių pneumatinių įrankių ieškote, viską rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje. Parduodame įvairių parametrų, įvairaus galingumo pneumatinę įrangą darbui. Daug laiko skiriame produkcijos atrinkimui, tad prekių kataloge atsiranda tik patys geriausi pneumatiniai įrenginiai. Kodėl patogu pirkti internetu? Diurablis elektroninėje parduotuvėje, prie kiekvienos prekės rasite išsamų jos techninių savybių aprašymą. Taip galėsite tiksliau pasirinkti geriausią suktuvą ne tik pagal paprastus kriterijus (kaip kaina ar likutis sandėlyje), tačiau ir galingumą bei veikimo ypatybes. Pneumatikai mūsų kataloge dažnai pritaikomos ir nuolaidos. Prekes su akcija galima įsigyti net pigiau nei daug kur kitur.

 • Padangų pripūtimo pistoletai
  Padangų pripūtimo pistoletai
 • Žirklės ir pjūklai
  Žirklės ir pjūklai
 • Šlifavimo mašinėlės
  Šlifavimo mašinėlės

  Šlifavimui reikia kokybiškos įrangos. Tai – lėtas, kruopštumo, kantrybės ir didelio tikslumo reikalaujantis darbas. Šlifuoklis – bene svarbiausias įrenginys darbui, todėl verta jį įsigyti prieš pradedant projektą arba siekiant atnaujinti turimus įrankius. Jeigu ieškote patikimo įrenginio, kuris tiks ir mėgėjams, ir profesionalams, jus galėtų sudominti pneumatinis (orinis) ekscentrinis, juostinis šlifavimo aparatas. Taip pat turime ir vakuuminių šlifuoklių, kuriuos galite patogiai įsigyti internetu, vos per keletą akimirkų. Pasirinkti jums patogiausią būdą apmokėti ir gaukite prekes iki durų visoje Lietuvoje. Rinkitės šlifuoklį geriausia kaina, nepraleiskite, kada jiems taikoma akcija bei įsigykite dar pigiau nei įprastai. Mūsų parduotuvėje yra daugybė pneumatikos, kurią galite panaudoti hobiui ar darbui.

 • Dažymo pistoletai
  Dažymo pistoletai

  Diurablis elektroninėje parduotuvėje galite internetu įsigyti profesionalios technikos dažymo darbams atlikti. Mūsų prekių kataloge yra gausus pneumatikos asortimentas, o tarp pneumatinių įrankių yra ir pulverizatoriai, dažymo pistoletai. Pasirinkę geriausią įrenginį galėsite dažymo darbus savo garaže, prie namų ar net darbo vietoje atlikti maksimaliai greitai, tiksliai ir paviršius padengti kuo vienodesniu dažų sluoksniu. Paspaudę ant įrenginio nuotraukos ar pavadinimo prekių kataloge, būsite nukreipti į atskirą prekės puslapį, kur pamatysite visą aktualiausią techninę informacija apie pulverizatorių bei tai, kaip jis veikia. Nepamirškite atkreipti dėmesį ir į tai, kas įeina į komplektaciją, kad žinotumėte ar priedų nereikės pirkti atskirai. Diurablis parduotuvėje prekėms dažnai taikoma akcija, tad dažymo pistoletus (pneumatinius) jums neretai pavyks įsigyti žemesne kaina, ko gero pigiau nei bet kur kitur!

 • Kampinės pjovimo/šlifavimo mašinėlės
  Kampinės pjovimo/šlifavimo mašinėlės
 • Pneumatiniai veržliasukiai
  Pneumatiniai veržliasukiai
 • Poliravimo mašinėlės
  Poliravimo mašinėlės
 • Gręžtuvai, suktuvai
  Gręžtuvai, suktuvai

  Mūsų elektroninėje parduotuvėje pigiau nei įprastai galite įsigyti kokybiškų, patikimų, profesionalų ir mėgėjų vertinamų pneumatinių suktuvų, gręžtuvų. Darbui statybose, remontui, apdailai ar saviems poreikiams tikrai neretai praverčia pneumatiniai (oriniai) smūginiai suktuvai, gręžtuvai. Asortimente yra skirtingų savybių įrangos, todėl jums reikėtų perskaityti technines specifikacijas, kad internetu išsirinktumėte labiausiai tinkantį variantą. Jeigu kyla klausimų, juos galite užduoti mūsų klientų aptarnavimo skyriui telefonu, elektroniniu paštu arba per Skype. Prie kiekvieno gręžtuvo ir suktuvo bus nurodytas jo galingumas, sukimosi greitis, svoris, griebtuvo matmenys ir kitos, svarbiausios techninės savybės. Prekes galite rikiuoti pagal tokius kriterijus, kaip: pavadinimas, likutis sandėlyje, kaina, tad visada rasite tai, kas labiausiai tinka.

 • Kniedikliai
  Kniedikliai

  Nesvarbu kokį gamybos ar surinkimo darbą atliekate, didelė tikimybė, kad jame naudojate kniedes. Dėl šios priežasties jums tikrai gali praversti aukštos kokybės, profesionalų vertinami pneumatiniai kniedikliai. Pneumatiniai arba oriniai kniedikliai savo darbą atliks puikiai ir leis lengvai juos panaudoti savo tikslams. Kuomet renkatės tokį įrankį, atsižvelkite į dizaino bei gamintojų siūlomo ergonomiškumo skirtumus. Vertinant pasirinkimus, turite palyginti galingumą bei tai ar su šiuo kniedikliu pavyks darbą atlikti greitai ir efektyviai. Diurablis elektroninėje parduotuvėje internetu patogiai ir greitai įsigyti aukštos kokybės pneumatinę įrangą patrauklia kaina. Jeigu norite pirkti pigiau, turime jums gerų žinių – produkcijai dažnai taikoma akcija!

 • Kaltai
  Kaltai

  Efektyviam darbui namuose, objekte ar darbo vietoje reikalinga patikima įranga. Aukštą vietą sąraše tikrai galėtų užimti ir pneumatinis (orinis) kaltas, plaktukas. Šis įrenginys yra labai svarbus net ir kasdieniame darbe, kadangi turbūt nėra tokios gamybos, pramonės ar rankdarbių užduoties, kur nereikėtų kažko sukalti, įkalti, nukalti ar apdirbti tokiu būdu. Pneumatiniu būdu varomas plaktukas kūjis idealiai tinka vinims arba kitoms, įkalamoms tvirtinimo detalėms bei ruošinių apdirbimui. Diurablis parduotuvėje internetu rasite tikrai gausų, įvairaus dydžio, skirtingo galingumo bei patrauklia kaina parduodamų pneumatinių plaktukų, kaltų ir kitos pneumatinės įrangos. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį, palyginkite prekes tarpusavyje ir galbūt jums pasiseks pamatyti, kada taikoma akcija bei įsigyti darbui reikalingą įrangą bei priedus jai, pigiau.

 • Prapūtimo pistoletai
  Prapūtimo pistoletai
 • Filtrai
  Filtrai
 • Įrankių priedai
  Įrankių priedai

  Naudojate pneumatinius įrankius savo darbe ar asmeninėse dirbtuvėse? Reikia pakeisti tam tikrus komponentus ar papildyti atsargas? Diurablis kataloge yra patys įvairiausi priedai pneumatiniams įrankiams, pradedant šlifavimo juosta, baigiant pjovimo diskais, peiliukais ir kitais priedais. Jeigu jums reikalingas pjovimo diskas, papildomi kaltai ar kiti papildomi aksesuarai, neieškokite jų kitur, nes viskas, ko papildomai reikia pneumatikai – čia.

  Mūsų parduotuvėje parduodamas tikrai ne vienas pneumatinis darbo įrankis. Tačiau ne kiekvieno komplektacijoje yra visų reikalingų detalių, kurios leistų iš karto pradėti darbą. Tam tikrais atvejais pneumatinis suktuvas ar kitas įrenginys parduodamas vienas ir antgalius ar kitus naudojamus priedus reikia pirkti atskirai. Kad ir ko ieškote, Diurablis parduotuvėje internetu galėsite įsigyti būtent tai ir, ko gero, reikiamas prekes rasite dar pigiau ir geresne kaina, nei kai kuriose kitose prekybos vietose. Neretai prekėms taikoma ir akcija.

 • Sutepėjai
  Sutepėjai
 • Dalys
  Dalys
 • Smėlio pistoletas
  Smėlio pistoletas
 • Plovimo pistoletai
  Plovimo pistoletai
Pneumatika

Diurablis parduotuvėje internetu ir patrauklia kaina įsigykite įvairių profesionalių pneumatinių įrankių. Pneumatikos prekių sąraše yra: kampiniai veržliasukiai, padangų pripūtimui skirti pistoletai, žirklės bei pjūklai, šlifavimo mašinėlės (kampinės ir įprastos), poliravimo mašinėlės, dažymo pistoletai ir daugybė kitų. Taip pat rasime ir aksesuarų bei priedų – filtrų bei atsarginių dalių. Tad, jeigu jus domina profesionalus bei kokybiškas, aukštą reputaciją turintis pneumatinis (orinis) įrankis, parduotuvėje Diurablis rasite viską, ko reikia hobiui ar profesionaliam darbui. Pajėgus suktuvas arba veržliasukis internetu – viskas įmanoma. Įsidėkite tinkamas prekes į krepšelį ir apmokėkite sau patogiu būdu (yra daug pasirinkimų). Jūsų užsakymą pristatysime visoje Lietuvoje, per 1-3 darbo dienas.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti