Skydelis suvirintojo TS-20 'CE ',PROLINE

P-61053
New product

8,40 €

2 Vienetai
Paskutinė prekė

- +

 
Plačiau apie prekę

Suvirintojo skydelis TS-20 (modelis T-20A) atitinka PN-EN 175:1999 normos ir PPE 89/686/EWG direktyvos reikalavimus. Ši prekė yra asmens saugos priemonė ir yra paženklinta CE. Filtrų pasirinkimas yra vykdomas pagal PN-EN 169:2003 normos reikalavimus.

1. Naudojimo nurodymai. Suvirintojo skydelis sujungtas su suvirinimo filtru ir permatomu apsauginiu stiklu yra skirtas akių ir veido apsaugai nuo infraraudonųjų, ultravioletinių spindulių ir judrių dalelių, išsiskiriančių suvirinimo metu.
Suvirinimo filtro ir apsauginio stiklo keitimas yra nesudėtingas ir nereikalauja papildomų įrankių. Po tvirtinančio rėmelio išėmimo į skydelio rėmą įdedame apsauginį stiklą ir suvirinimo filtrą. Tada pritvirtiname rėmelį. Apsaugos ribotumas: DĖMESIO! Suvirintojo skydelio korpusas yra pagamintas iš plastiko, todėl reikia vengti tiesioginio kontakto su įkaitusiais daiktais (pvz. karštas elektrodas). Suvirintojo skydelio naudojamos medžiagos neiššaukia odos dirginimo ar alerginių reakcijų. Gali atsitikti pavieniai atvejai asmenims, alergiškiems plastikams. Jeigu šis skydelis iššaukia alergiją, nedelsiant kreipkitės pas gydytoją.

2. Konstrukcija, medžiaga. Skydelio matmenys: 430x270x150 mm. Medžiaga: plastikas. Suvirinimo filtro ir apsauginio stiklo matmenys: 50x100 mm. Medžiaga: stiklas.

3. Apsaugos efektyvumas. Atitinka PN-EN 175:1999 reikalavimus.

4. Tinka naudojimui. Prieš kiekvieną naudojimą patikrinkite produkto nusidevėjimo lygį. Jeigu jis yra pažeistas mechaniškai, pakeiskite jį nauju. Produktas yra naudojamas ne ilgiau kaip bus matomi minėti gedimai. Jeigu apsauginis stiklas ar suvirinimo filtras yra stipriai subraižyti, nedelsiant juos pakeiskite. Nenaudojamo suvirinimo skydelio galiojimo terminas yra neribojamas.

5. Valymas, konservavimas. Produkto valymui nenaudokite abrazyvinių medžiagų, cheminių tirpiklių, šveitiklių. Valykite sudrėkintu skudurėliu iš medvilnės, galima naudoti nedidelį kiekį įprastų valymo priemonių. Laikyti vėsioje, sausoje, gerai vėdinamoje patalpoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių.

6. Ženklinimas. Suvirintojo skydelio paženklinimas – užrašas PROLINE, prekės pavadinimas, EN 175:1999 – normos numeris, CE ženklas. Suvirinimo filtro ir apsauginio stiklo ženklinimas: PN-EN 175 – normos numeris, F – žema smūgio energija, W – rodiklių pastovumas panardinus vandenyje.

Gamintojas: SYRO s.c., adresas: ul. Marynarska 29, 43-344, Bielsko-B.

10 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti