Perkamiausi

Pjūklai benziniai 

Darbui su mediena, medžių pjovimui, malkų ruošimui tikrai reikalingas grandininis pjūklas. Nepriklausomai nuo to ar norite pakeisti seną, ar ieškote, kur įsigyti naują – elektroninėje Diurablis parduotuvėje rasite benzininius pjūklus puikiomis kainomis. Ir internetu pirkti tokią įrangą yra patogu, nes galite matyti visą reikiamą informaciją apie svarbiausias jos technines savybes ir taip išsirinkti tokį pjūklą, kuris tikrai patenkins poreikius bei atitiks lūkesčius.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis benzininį pjūklą? Visų pirma, svarbiausi yra jo techniniai parametrai. Jums skirtas benzininis pjūklas turi būti pakankamai galingas. Paprastiems darbams gali pakakti ir 1,2-1,6kW variklio, tačiau maždaug 2-2,2kW galios agregatas jau tiks ir sunkesnėms užduotims atlikti. Variklio darbinis tūris ir galia daro įtaką kuro suvartojimui ir svoriui. Kuo didesnis variklis – tuo daugiau sveria pats pjūklas. Jeigu dirbsite daug – norite, kad įrankis svertų kuo mažiau ir, kad jums būtų kuo lengviau jį nešioti. Kas liečia tokius kriterijus, kaip kaina, tai ne visuomet tas variantas, kuris kainuoja pigiau – bus geresnis. Kai kada reikia pasirinkti prekę, turinčią geresnes ir tinkamesnes technines savybes. Be to, mūsų internetinėje parduotuvėje gali būti pritaikyta ir akcija, tad pjūklą gautumėte mažesne kaina.

Pjūklą įsidėkite į krepšelį ir suveskite duomenis, reikalingus pristatymui bei pasirinkite patogiausią apmokėjimo būdą. Mūsų komanda greitai patvirtins užsakymą ir prekes jums turėtume pristatyti per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti