Perkamiausi

Kelimo įranga 

 • Gervės
  Gervės

  Automobilio ar transporto priemonės tempimui dažnai naudojamos grandininės arba lininės gervės. Šie įrenginiai iš tiesų yra gerokai universalesni ir gali būti naudojama medžiams, šaknims, tvoroms, valtims ar kitiems objektams traukti ir tempti, priklausomai nuo gaminio specifikacijų. Labai patogu, kad tokį pajėgų ir galingą įrankį jūs galite įsigyti ir internetu. Mūsų parduotuvėje visos autoremonto prekės parduodamo bene pigiau nei kitur, tad puiki kaina – beveik garantuota. Renkantis gervę nepamirškite pasižiūrėti į prekės aprašymo skiltį, kad žinotumėte svarbiausias savybes prieš pirkdami. Be to, užmeskite akį ir į tai ar netaikoma akcija.

 • Keltuvo padai
  Keltuvo padai
 • Domkratai ant ratukų
  Domkratai ant ratukų
 • Domkratai
  Domkratai

  Domkratas yra itin pajėgus įrankis, dažniausiai naudojamas autoremonto srityje. Labai patogu, kad Diurablis elektroninėje parduotuvėje galite internetu, pigiau nei, beveik bet kur kitur įsigyti aukštos klasės ir labai galingus hidraulinius, trapecinius domkratus darbui garaže arba servise. Kaip pavyzdys, hidrauliniai domkratai naudoja vertikalioje arba horizontalioje padėtyje sumontuota hidraulinį cilindrą, kad pavyktų pakelti ir/ar pajudinti itin didelius ir sunkius objektus. Hidraulinė sistema veikia taip, kad išnaudojamas skysčių spūdumo charakteristikų privalumas. Hidrauliniuose domkratuose yra daug alyvos, kur sukeltas spaudimas išjudina cilindrą, o alyvai grįžus į talpą – jis vėl susitraukia. 

  Įsigykite domkratus Diurablis internetinėje svetainėje už prieinamą kainą ir dirbkite paprasčiau.

Norint, kad garaže arba bet kuriame servise bei/ar dirbtuvėse pavyktų remontuoti transporto priemonę, beveik neišvengsime to, kad reikia keltuvų, taip vadinamųjų domkratų. Šie įrankiai yra nepakeičiami ratų keitime, važiuoklės bei ratų ir vairo mechanizmo remonte bei siekiant detaliau apžiūrėti automobilio dugno būklę arba patikrinti tam tikrų važiuoklės mazgų būklę.

Diurablis jau beveik tris dešimtmečius sėkmingai prekiauja įvairiausiomis priemonėmis ir įrankiais bei įranga, kurie yra skirti darbui bei automobilių remontui ir priežiūrai. Jeigu ir jūs ieškote atramų, domkratų ir keltuvų transporto priemonėms bei varikliams (domina motociklo keltuvas, kėlimui skirtos atramos ir t.t.), tuomet užsukote būtent ten, kur tokių prekių tikrai yra. Atidžiai atrenkame patį geriausią kainos ir kokybės santykį siūlančius produktus tam, kad klientai būtų kuo labiau patenkinti, o technika tarnautų kuo ilgiau.

Renkantis keltuvą ir domkratą svarbu pasižiūrėti, kad jis tiktų prie jūsų norimos transporto priemonės. Šią informaciją galite gauti vizualiai pasižiūrėję į keltuvo ir domkrato nuotraukas arba paskaitę techninę informaciją, kuri pateikiama kiekvienos prekės puslapyje. Primename savo klientams, kad variklio keltuvams, atramoms ir domkratams gali būti pritaikyta ir akcija, o tuomet pavyks aukštos kokybės įrangą įsigyti pigiau nei įprastai.

Prie kėlimo įrangos internetu taip pat galėsite įsigyti ir gervių.

Jeigu norite įsigyti domkratą pirmą kartą, būtinai turite skaityti jo techninį aprašymą, kadangi tik pagal šias savybes galima lyginti du skirtingus įrenginius. Ekonominės klasės domkratą patogu ir patartina vežiotis savo transporto priemonėje, kad iškilus problemai patiems arba prireikus padėti kitiems, visuomet galėtumėte žinoti, jog po ranka turite įrankį, kuris bus naudingas. Na, o nuolatiniam darbui dirbtuvėse jau reikėtų galingesnio, patikimesnio ir aukštesnės klasės įrankio, kurio kaina turėtų būti nuo 1,5 iki 3 ir daugiau kartų didesnė. Kartais labai praverčia akcija, kurią taikome ypatingomis progomis. Renkantis domkratą būtinai pažiūrėkite į tai, koks yra jo maksimalus kėlimo svoris. Jūs galite rinktis iš įprastų mechaninių domkratų arba iš hidraulinių domkratų (pastarieji dažnai turi didesnį kėlimo svorį). Taip pat šiek tiek svarbus ir pačio prietaiso svoris. Jeigu jis – labai didelis, tuomet nėra praktiška nešiotis tokį įrenginį. Jeigu domkratas sunkus arba labai daug gali pakelti, geriausia, kad jis būtų ant ratukų.

Jeigu turite du skirtingus automobilius – pvz., 2,2 tonos sveriantį visureigį ir 1,1 tonos hečbeką, ko gero, kad reikės dviejų atskirų keltuvų arba vieno, pakankamai galingo. Lengvesnio hečbeko domkratas niekaip nepakels visureigio arba sulūš bekeldamas, todėl būtinai atsižvelkite į maksimalią keliamąją jėgą.

Žvelgiant į ergonomiškumą, labai svarbu paminėti ir tai, kad pats pakėlimo ir operavimo mechanizmas būtų paprastas ir lengvai perprantamas.

Kodėl verta įsigyti domkratą? Visų pirma – galėsite atėjus sezonui patys pasikeisti ratus iš žieminių į vasarinius ir atvirkščiai. Jeigu domkratą su savimi vežiojatės, galėsite be problemų pakeisti prakiurusį ratą atsarginiu, tiesiog pakelėje. Taip pat, kartu su ratų keitimu galėsite pakeisti stabdžių skystį ar transmisijos skystį. Verta paminėti ir tai, kad tam tikrais atvejais domkratą galima panaudoti ne tik automobilio, bet ir kitos jūsų turimos technikos pakėlimui.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti