Perkamiausi

Tvirtinimo elementai 

 • Kniedės
  Kniedės

  Kniedės – speciali tvirtinimo detalė. Kniedės dažniausiai gaminamos iš metalo – tai gali būti varis, titano lydiniai, aliuminis, apdorotas plienas bei kiti. Kniedė yra tokia tvirtinimo detalė, kurią naudoti įmanoma tik turint specialų įrankį kniedijimui. Jų ir pačių kniedžių galite gera kaina įsigyti ir mūsų parduotuvėje internetu.

  Veržlės taip pat yra tvirtinimo elementai. Jie paprastai būna šešiakampio formos su tuščiu viduriu ir yra skirtos sulaikyti varžtą nuo slankiojimo ir judėjimo. Trumpiau tariant, veržlė neleidžia varžtui išsilaisvinti.

  Tiek kniedžių, tiek veržlių kviečiame įsigyti iš Diurablis. Mes turime platų šių prekių asortimentą ir galime jų pasiūlyti pigiau nei daugelis kitų parduotuvių. Prekėms gali būti taikoma ir akcija.

 • Sąvaržos
  Sąvaržos

  Gera kaina siūlome įsigyti sąvaržų bei užtraukėjų. Prekėms neretai taikoma akcija, tad kai kada turite progą dar pigiau, patogiai, internetu įsigyti šių tvirtinimo elementų, kurie pravers atliekant labai platų spektrą įvairių darbų ir užduočių. Metalinės sąvaržos ir plastikiniai užtraukėjai – daug kur praverčiančios detalės, kurias patogiau pirkti internetu dėl to, kad nedidelė jų kaina lemia, kad dažnai neapsimoka planuoti išvykos vien tik dėl šių detalių įsigijimo.

  Diurablis parduotuvėje galite labai greitai įsidėti tinkamas prekes į krepšelį ir paprastai, vos per porą minučių patvirtinti savo užsakymą, o mes pasirūpinsime, kad per 1-3 darbo dienas jis jus pasiektų bet kurioje Lietuvos vietoje.

 • Varžtai, veržlės, poveržlės
  Varžtai, veržlės, poveržlės
 • Kabės
  Kabės

  Jeigu norite įsigyti kokybiškų tvirtinimo detalių – Diurablis siūlomos kabės ir segtukai internetu tikrai turėtų jus sudominti. Kadangi tvirtinimo detalės dažnai perkamos dideliais kiekiais, kaina yra labai svarbus kriterijus renkantis. Laimei, Diurablis parduoda tvirtinimo detales pigiau nei didelė dalis kitų parduotuvių, todėl klientams patogu ir apsimoka pirkti būtent čia.

  Kartais prekėms taikoma ir akcija, todėl pavyksta sutaupyti papildomai. Jeigu norite paklausti klausimo dėl pačių prekių, apmokėjimo ar pristatymo, nedvejokite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrius telefonu, elektroniniu paštu arba per Skype.

 • Vinys
  Vinys

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti