Perkamiausi

Chemija, klijai, putos, hermetikai 

 • Pramoniniai skysčiai
  Pramoniniai skysčiai

  Įvairiems tikslams ir užduotims reikalingi skysčiai. Prekių kategorijoje Pramoniniai skysčiai mes rasime pačių įvairiausių priemonių jūsų darbui ar buičiai.

  Variklio paleidėjas – šalia oro filtro purškiamas skystis gali palengvinti automobilio užvedimo procesą. Tačiau juo nereikia piktnaudžiauti. Šis purškalas gali būti naudojamas tik saikingais kiekiais ir retai, kitais atvejais rizikuojate pažeisti variklį.

  Rūdžių surišėjas yra speciali priemonė, kuri įsigeria į rūdis ir suformuoja apsauginę plėvelę, kuri kiek prislopina ar net rimtai sustabdo rūdžių plitimą.

  Dujų nuotėkio detektorius – labai pravarti priemonė, kurią papurškus ar užtepus ant vamzdžio, nutekėjimo vietoje ims formuotis burbulai.

  Mūsų parduotuvėje galite internetu, puikia kaina įsigyti šių ir dar daugiau pramoninių skysčių patogiam naudojimui. Pigiau kainuojantys ir aukštos kokybės produktai – Diurablis internetinėje parduotuvėje!

 • Klijai
  Klijai

  Įvairių darbų atlikime reikalingas klijavimas. Tam, kad pavyktų vieną medžiagą suklijuoti su kita, reikia kokybiškų klijų. Mūsų parduotuvėje, patrauklia kaina (prekėms kai kada taikoma ir akcija) ir, ko gero net pigiau nei kai kuriose kitose parduotuvėse, galite tiesiog internetu įsigyti įvairių purškiamų ir karštų klijų. Karšti klijai yra naudojami įvairiausiose pramonės ir buities srityse, kur juos galima panaudoti ir darbo aplinkoje, ir atliekant paprastą remonto darbą. Na, o purškiami klijai dažniau turi labiau specifinį panaudojimo spektrą. Taip pat prekių asortimente yra ir klijų lazdelės bei specialūs klijai luboms, momentiniai klijai ir net sriegių fiksatoriai.

 • Valymo priemonės
  Valymo priemonės

  Reikia bendro pobūdžio arba labai specifinės valymo priemonės? Viską tikrai nesunkiai rasite Diurablis elektroninėje parduotuvėje internetu.

  Židinio stiklo valikliai – specialios valymo priemonės, kurios leidžia švariai ir kokybiškai nuvalyti daug apnašų pririnkti galintį židinio stiklą. Čia gali nepadėti įprasta valymo priemonė, todėl naudingas – specifinis produktas.

  Variklio valikliai – specialios valymo priemonės, kurios naudojamos valant automobilių vidaus degimo variklius. Tai turi būti stipri cheminė priemonė, tačiau ne per daug agresyvi, kad nebūtų pažeisti svarbūs variklio komponentai.

  Universalios valymo priemonės – valikliai, kurie gali būti naudojami valant daug skirtingų paviršių ir/ar medžiagų. Dažnai jie kainuoja net pigiau nei specializuotos valymo priemonės.

  Elektros kontaktų valikliai – ypatingai saugios cheminės priemonės, su kuriomis galima valyti elektros kontaktus, kurie apsinešė nešvarumais ir/ar buvo apimti korozijos.

  Taip pat prekių pasiūloje yra ir dažų bei etikečių nuėmėjai. Šios priemonės daugiausiai naudojamos ten, kur reikia kažką pašalinti. Jos turi ne tik valomąjį, bet ir ardomąjį poveikį, todėl galima tarsi nuimti kokios nors medžiagos sluoksnį. Prekių kataloge yra ir daug daugiau skirtingų valymo priemonių, pvz., automobilių šampūnai, silikono valikliai ir taip toliau.

  Rinkitės prekes valymui geriausia kaina. Nepamirškite, kad Diurablis prekių kataloge kai kada taikoma ir akcija.

 • Tepimo priemonės
  Tepimo priemonės

  Šioje kategorijoje yra varžtų valikliai, universalūs, keramikiniai bei grandinių tepalai, vazelinai bei skirtingų tipų alyva/tepalas. Šios priemonės yra labai svarbios technikai, kadangi leidžia įvairiems komponentams ir įrengimams funkcionuoti geriau, sklandžiau, efektyviau. Nepriklausomai nuo to ar jus domina universalus tepalas, konkretūs silikoniniai sutepėjai ar kitos priemonės iš šios kategorijos, įsigyti juos internetu yra labai paprasta. Pasirinkite norimas prekes, įsidėkite jas į krepšelį ir pereikite prie apmokėjimo. Jeigu taikoma akcija, prekių kaina bus dar mažesnė ir tepalus įsigyti pavyks pigiau. Po apmokėjimo prekės jums bus pristatytos vos per 1-3 darbo dienas.

 • Sandarinimo medžiagos
  Sandarinimo medžiagos
Chemija, klijai, putos, hermetikai

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti