Perkamiausi

Matavimo įrankiai 

 • Ruletės
  Ruletės

  Norint tiksliai išmatuoti daikto ilgį, plotį, aukštį ar kokius nors matmenis, susijusius su atstumu, reikalingas tinkamas įrankis. Matavimo ruletė yra bene populiariausias įrankis atstumo arba dydžio matavime. Dažniausiai matavimo ruletės būna pagamintos iš plastiko, stiklo pluošto arba metalinės juostelės, ant kurios sužymėtos padalos, atspindinčios atstumą. Nors yra nedidelio dydžio, ruletė leidžia išmatuoti didelius atstumus. Internetu galite įsigyti aukštos kokybės ruletes bene pigiau nei bet kur kitur. Matavimo įrankiams gali būti pritaikoma ir akcija, tuomet jų kaina dar labiau sumažinama ir įsigyti tampa dar palankiau.

 • Gulščiukai
  Gulščiukai

  Matuojant lygumą ir plokštumą, kone vienintelis toks įtaisas yra gulsčiukas. Šio prietaiso esmė – plūduriuojantis burbuliukas, kuris labai aiškiai parodo ar gulsčiukas padėtas ant lygaus ar ant pakrypusio paviršiaus. Su gulsčiuku galima tiksliau atlikti remonto, apdailos, statybos ir įvairius kitus darbus. Mūsų parduotuvėje internetu galite pigiau įsigyti vandeninių gulsčiukų, gulsčiukų stulpams, svambalų, magnetinių bei ant virvės pritvirtintų gulsčiukų. Šių prekių tikrai yra įvairių ir ganėtinai daug, todėl atidžiai palyginkite kelias alternatyvas tarpusavyje, prieš priimdami sprendimą dėl to, kas tiks geriausiai. Rikiuodami prekes pagal tokius kriterijus kaip kaina, ne tik, kad greičiau rasite optimaliausią pasiūlymą, tačiau taip pat ir pastebėsite prekes, kurioms taikoma akcija.

 • Manometrai
  Manometrai

  Kaip visi žinome, manometrai yra prietaisai, skirti matuoti slėgiui. Dažniausiai manometrai būna deformaciniai bei skysčio. Priklausomai nuo tipo, skiriasi tai, kaip jie matuoja slėgį. Praktikoje jie gali būti ir yra pritaikomi beveik visur – pradedant dujų katilus, baigiant automobiliais. Mūsų parduotuvėje galite internetu įsigyti kuro slėgio ir automobilinių manometrų, kurie bus labai naudingi jūsų garaže, dirbtuvėse ar profesionaliame autoservise.

  Visų pirma jums reikėtų atsidaryti dominančio manometro prekės puslapį. Tai galite padaryti tiesiog paspaudę ant prekės nuotraukos ar informacinio laukelio. Ten bus nurodyta: kokio tai tipo manometras, koks yra jo matavimo diapazonas, kokia yra skaitliuko gradacija, koks žarnelės ilgis bei kam jis gali būti naudojamas. Dauguma manometrų gali būti ir universalūs. Štai pavyzdžiui automobiliniai kuro slėgio manometrai tinka ir vožtuvų diagnostikai, stabdžių slėgio matavimui ir daugybei kitų tikslų.

  Manometrą naudoti tikrai nėra sudėtinga. Tačiau kiekvienas įrenginys turi tam tikrą skirtingą naudojimo instrukciją, todėl reikėtų žiūrėti į naudojimo instrukciją, kad rastumėte atsakymą. Bet kokiu atveju reikės įrenginį prijungti prie mazgo ar mechanizmo, kur generuojamas slėgis, kad pavyktų jį tiksliai nustatyti.

  Pagrindinis manometrų privalumas – tikslus slėgio nustatymas bei mobilumas. Kadangi jie yra ganėtinai nedideli, juos nesunku persinešti iš vienos vietos į kitą. Tačiau ne visi manometrai yra universalūs ir gali reikėti ne vieno matuoklio tam, kad galėtumėte tiksliai nustatyti kažkurios sistemos slėgį.

  Diurablis – tai beveik tris dešimtmečius veikianti įmonė, kuri sėkmingai prekiauja įrankiais, darbo įranga, tarp kurių yra ir manometrai. Turime daug fizinių parduotuvių didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir taip pat prekiaujame internetu, kad klientams būtų patogu įsigyti tai, ko labiausiai reikia. Laiko atžvilgiu, tokį įrenginį kaip manometras tikrai pigiau ir paprasčiau įsigyti internetu, kadangi ne visuomet verta dėl jo planuoti išvyką į parduotuvę. Be to, lengviau palyginti prekių savybes pagal tokius kriterijus, kaip kaina ir kiti. Svarbu paminėti ir tai, kad iškilus klausimams dėl prekių ar pirkimo sąlygų, galite drąsiai kreiptis į mūsų konsultantus telefonu, elektroniniu paštu arba per Skype.

  Pasirinkite sau reikalingus manometrus ar kitus matavimo prietaisus, įsidėkite į krepšelį. Tuomet galite pereiti prie apmokėjimo ir pristatymo informacijos suvedimo. Galite pasirinkti vieną iš daugybės patogių apmokėjimo būdų. Jūsų užsakymą mūsų komanda suruoš greitai. Užsakymai pristatomi visoje Lietuvoje, per 1-3 darbo dienas. Manometrams kai kada taikoma ir akcija.

 • Termometrai
  Termometrai
 • Liniuotės
  Liniuotės

  Statybų, remonto ir apdailos darbams tikrai praverčia tinkavimo liniuotės/lotai. Efektyviam ir sklandžiam darbui užtikrinti, Diurablis internetinės parduotuvės prekių kataloge yra daug skirtingų tinkavimo liniuočių, kurias galite paprastai ir greitai įsigyti, tiesiog internetu. Kiekviena liniuotė gali kiek skirtis savo savybėmis – ilgiu ir pvz., ar yra gulsčiukas. Priklausomai nuo ilgio ir savybių, gali kiek skirtis ir liniuotės kaina, tačiau kiekvienam ieškančiam bus lengva pamatyti, kuo vienas lotas skiriasi nuo kito ir pigiau įsigyti tinkamiausią variantą. Paspaudus ant prekės nuorodos, būsite nukreipti į atskirą jos puslapį. Ten galėsite pamatyti visą aktualią techninę informaciją apie lotą/liniuotę ir priimti geresnį sprendimą.

 • Kampainiai
  Kampainiai

  Matavimams darbų metu ar namuose atlikti tikrai reikalingos ne vien įprastos tiesios liniuotės ar ruletės. Tiesa ta, kad šie įrankiai gali išmatuoti tikrai ne viską ir dažnu atveju gali prireikti kiek kitokio matavimo prietaiso. Kampainiai leidžia išmatuoti atstumus palei statų arba kitokį kampą (priklausomai nuo kampainio). Tai yra labai svarbu konstruojant, montuojant, gaminant arba atliekant su tuo susijusius darbus.

  Mūsų prekių kataloge galite greitai ir patogiai išsirinkti reikiamą kampainį bei jį įsigyti internetu. Tiek laiko, tiek kainos atžvilgiu, tikėtina, kad įsigysite pigiau nei vykdami į fizinę parduotuvę. Be to, Diurablis internetinėje parduotuvėje matavimo prietaisai visuomet parduodami patrauklia kaina. Kai kada šioms prekėms pritaikoma ir akcija.

 • Metalo ir įtampos ieškikliai
  Metalo ir įtampos ieškikliai
 • Metrai
  Metrai
 • Nuotoliniai matuokliai
  Nuotoliniai matuokliai

  Šioje prekių kategorijoje yra visi tiksliausi atstumo matuokliai, kuriuos galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje internetu.

  Tarp šių prekių yra ir pirometras. Šis daiktas naudojamas nustatyti per atstumą esančių daiktų ar įrenginių temperatūrą. Šis įrenginys matuoja šiluminę spinduliuotę, kurią skleidžia zona, daiktas ar įrenginys, į kurį pirometras nukreipiamas.

  Ultragarsinis atstumo matuoklis veikia ir atstumą matuoja itin tiksliai. Jis siunčia garsinį signalą, kuris atsimuša ir grįžta į įtaisą, taip leisdamas nustatyti atstumą iki objekto labai tiksliai.

  Na ir galiausiai – lazerinis tolimatis gali labai tiksliai pamatuoti atstumą iki tam tikrų zonų ar objektų. Lazeriniai tolimačiai paprastai yra labai pažangūs ir daug funkcijų turintys įrenginiai.

  Jeigu norite gera kaina ir šiek tiek pigiau įsigyti atstumo matuoklių bei pirometrų su akcija ar be jos – užsukote būtent ten, kur reikia!

 • Slankmačiai
  Slankmačiai

  Slankmatis yra itin tikslus matavimo įrankis, kuris leidžia pamatuoti įvairius atstumus bei jų intervalus. Rezultatai gali būti pamatuojami atsižvelgiant į sugraduotą skalę arba net parodomi skaitmeniniu formatu, specialiame LCD ekranėlyje. Iš mūsų elektroninės parduotuvės galite įsigyti vieną iš daugelio skirtingų, itin tiksliai matuojančių slankmačių. Juos pirkti internetu yra labai patogu ir paprasta, kadangi nereikia planuoti išvykos į fizinę parduotuvę, o laiko sąnaudų atžvilgiu viskas yra pigiau, kadangi Diurablis užsakymus įvykdo ir prekių pristatymu pasirūpina per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje.

  Jeigu jus domina slankmatis metalui, medžiui ar kitai medžiagai gera kaina, apsidairykite čia ir tikrai rasite dėmesio vertų įtaisų!

 • Voltmetrai
  Voltmetrai

  Norint tiksliai išmatuoti įtampą elektros grandinėje reikalingas voltmetras. Šis elektros matuoklis turi plačias panaudojimo galimybes, kadangi įvairiais atvejais jis praverčia tikrinant ar įtaisas nėra išsikrovęs (pvz., automobilio akumuliatorius) bei ar visa sistema veikia, ar tinkamas sujungimas, o jeigu kažkur yra srovės nutekėjimas, kur jis prasideda?

  Internetu įsigyti skaitmeninius ar elektrinius voltmetrus yra labai paprasta. Jeigu jus sudomino kažkuris skaitmeninis įtampos testeris, drąsiai dėkite jį į krepšelį ir jūsų prekes visoje Lietuvoje pristatysime per 1-3 darbo dienas. Daugybė prekių, įskaitant ir matavimo įrangą, mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodama bene geriausia kaina pigiau, o kartais dar taikoma ir akcija.

  Nepamirškite, kad mūsų asortimente yra ir įvairių kitų elektros parametrų matavimo įrankių – pvz., ampermetras.

 • Vidmačiai
  Vidmačiai
Matavimo įrankiai

Bet kuriame darbe ar net buityje gali būti svarbu išmatuoti vienus ar kitus dydžius bei matmenis. Dėl to yra reikalingi matavimo įrankiai, įrenginiai. Labai patogu, kad jų galite įsigyti Diurablis elektroninėje parduotuvėje, tiesiog internetu. Tarp šių prekių yra: manometras, termometras, ruletė, gulsčiukas, kampainis, nuotolinis matuoklis, voltmetras, vidmatis ir daugybė kitų įtaisų, skirtų tam tikrų parametrų matavimui. Nesvarbu ar jūs pradedantysis mėgėjas, ar jau patyręs profesionalas, jeigu reikia kažką išmatuoti, čia, tikriausiai pigiau rasite įrankį, kuris padės tiksliai tai padaryti. Mūsų kataloge atsiranda tik patikimų gamintojų, kokybiška įranga. Stengiamės viską pasiūlyti patrauklia kaina. Matavimo įrankiams gali būti pritaikoma ir akcija.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti