Perkamiausi

Klausos apsauga 

Triukšmas darbe yra pavojingas ir didelę riziką jūsų sveikatai keliantis veiksnys. Dėl triukšmo gali ne tik skaudėti galvą, tačiau atsiranda ir ilgalaikių sveikatos sutrikimų. Apsaugoti nuo triukšmo padeda ausų kamštukai bei apsauginės darbo ausinės. Šios priemonės nuslopina triukšmą ir garsias vibracijas bei triukšmo bangas, kurios ne tik sukelia nemalonius pojūčius, bet ir kelia pavojų.

Priklausomai nuo savo darbo pobūdžio, iš Diurablis parduotuvės internetu galite įsigyti kimštukų. Iš esmės, ausų kimštukai yra skirti dėti po šalmu arba apsaugoti nuo tam tikro dažnio triukšmo. Ausinės yra labiau skirtos apsaugoti nuo triukšmo, kuris sklinda kartu su vibracijomis. Dažnu atveju ausinės sulaiko pavojingas triukšmo bangas, tačiau neslopina tų, kurios yra panašios į žmogaus balsą, tad pvz., leidžia vis tiek komunikuoti tarpusavyje, nors tam tikrų dažnių garsai yra vos juntami.

Iš Diurablis apsaugines ausines galite nusipirkti ir pigiau. Dažnai mūsų prekėms taikoma akcija, tad jas įsigysite sumažinta kaina. Paspaudę ant kiekvienų ausinių ar kimštukų, rasite visą svarbiausią informaciją apie tą prekę bei galėsite priimti geriausią sprendimą.

No products

To be determined Pristatymas
0,00 € Iš viso

Apmokėti